PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nolan n86 '' ncom ne işe yarar ''

emrb
04 Şubat 2015, 14:55
Nolan n86 kaskım var ncom ne işe yarıyor anlayamadım aydınlatırsanız sevinirim iyi günler

Artes
04 Şubat 2015, 19:41
n-com

n;nolan'ın n i

com; bu com kısmıda bir kısaltma anlamına geliyor "Communicating".. türkçe'de ne demek dersen iletişim diye yazılır.

Az çok anladın mı ? Devam edeyim(telsizin icadından başlıyacağım)

Uykusuzcorap
04 Şubat 2015, 21:00
intercom takmaya elverişli kask n86 ncom modeli

CHaTaN
04 Şubat 2015, 21:03
N com olan kısmına nolandan alacağın interkomu takıyorsun. Senin kaskının bu interkomu takmaya hazırlık yapılmış o yuvaya fit oturuyor.
İnterkom ile artçında da interkom olursa konuşabilirsin. Telefonla birbirine eşleştirirsen telefon ile görüşenilirsin. Bazı interkomlarda fm vardır radyo dinleyebilirsin.

emrb
04 Şubat 2015, 22:29
N com olan kısmına nolandan alacağın interkomu takıyorsun. Senin kaskının bu interkomu takmaya hazırlık yapılmış o yuvaya fit oturuyor.
İnterkom ile artçında da interkom olursa konuşabilirsin. Telefonla birbirine eşleştirirsen telefon ile görüşenilirsin. Bazı interkomlarda fm vardır radyo dinleyebilirsin.

Anladım mesela telefondan müzik dinleyebilirmiyim

CHaTaN
04 Şubat 2015, 22:38
Evet dinleyebiliyorsunuz. Ama İntercomun fiyatı kask fiyatından daha fazladır :)

berkcigdem
05 Şubat 2015, 01:47
nolanın özel uretılen iletişim cıhazı yanı bluetooth. ama sadece ncom yerı olan kaskda calısır yanı n86 da . başka kaska takamazsınız. o yuzden cok kullanıslı degıl bence. n86 kullanıyorum ama scala rider aldım.