PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mt revenge kullanıcıları toplaşın

Capitao_3
04 Şubat 2015, 14:08
2 ay önce mt revenge marka kask aldım. almadan önce kask hakkındaki tüm yorumları yerli yabancı forumlardan okudum ve kaskı almaya karar verdim..

hemen hemen herkes kaskı 1 beden büyük alın dediği için kafa çevrem 57 cm yani m olmasına rağmen l beden kask aldım..

fakat kilo mu aldım nedir kask acaip şekilde kafamı sıkmaya başladı..

merak ettiğim konu aynı şeyi sizde yaşadınız mı? iç pedler zamanla açılmaz mı?

Bune
04 Şubat 2015, 14:24
Açılmıyor, açılmıyor, açılmıyor.... ilk başlarda sorun etmedim ama kafayı öyle bir ağrıtıyor ki, geçen hafta pedleri söktüm masanın altına bi tabla koyarak bi hafta altında sıkıştırdım tost oldu bildiğin sonra çıakrdım 10 dakikada süngerler eski formuna kavuştu. İçindeki kalın süngeri çıkarmayı düşünüyordum bi boy inceltmek için ama başka biri kaskıma talip oldu ona vereceğim, bi daha da denemeden kask alırsam iki olsun.

ozkanil
04 Şubat 2015, 14:27
benimde bildiğim kadarıyla iç pedler zamanla açılır senin kafa çevren 57 cm yani M ile S in tam arası medium secimi doğru olmuş ama 2 ayda açması gerekiyor ilginç.

Capitao_3
04 Şubat 2015, 15:31
benimde bildiğim kadarıyla iç pedler zamanla açılır senin kafa çevren 57 cm yani M ile S in tam arası medium secimi doğru olmuş ama 2 ayda açması gerekiyor ilginç.

M DEĞİL L ALDIM L AMA OLMUYOR MALESEF :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:29 ----------

Açılmıyor, açılmıyor, açılmıyor.... ilk başlarda sorun etmedim ama kafayı öyle bir ağrıtıyor ki, geçen hafta pedleri söktüm masanın altına bi tabla koyarak bi hafta altında sıkıştırdım tost oldu bildiğin sonra çıakrdım 10 dakikada süngerler eski formuna kavuştu. İçindeki kalın süngeri çıkarmayı düşünüyordum bi boy inceltmek için ama başka biri kaskıma talip oldu ona vereceğim, bi daha da denemeden kask alırsam iki olsun.

demek ki süngerlerde kaliteliymiş dostum.. ama yazın bu kask beni bitirir :silent:

xbuky
04 Şubat 2015, 15:34
Aferin içindeki süngerlerle oynayın siz...

YouSuffer
04 Şubat 2015, 15:35
Artçı kaskım, 3. ayı iç pedleri açıldı biraz

Capitao_3
04 Şubat 2015, 15:38
Artçı kaskım, 3. ayı iç pedleri açıldı biraz

yaza kadar açılır diyorsun yani :) ben ilk aldığımda pedleri yıkadım sanki yıkayınca daha da şiştiler gibime geliyor..

sey_47
04 Şubat 2015, 15:49
MT blade aldım 2 ay önce, kullanmıyorum. önümüzdeki sezona bıraktım :cherry:
Dediğiniz gibi bedenler küçük. LS2 eski kaskım L idi, oturuyordu iyi şekilde.
Arkadaşımın revenge L iken ona çok zor sığıyordu kafa.
MT blade alırken L denedim olmadı. XL aldım geçtim.
Kafanızın büyümesi zor ihtimal, pedleri bir yıkayın derim. Psikolojik te olabilir.

Cekomastik
04 Şubat 2015, 15:52
Ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Gayet memnunum mat siyah aldım. Herhangi bir sorun yaşamıyorum yüksek hızlarda biraz rüzgar sesi harici :)

YouSuffer
04 Şubat 2015, 15:57
BEn yıkamadım ama açılmaması imkansızdır ya

enescanatar
04 Şubat 2015, 17:03
bende mt raptor var(çene açılır) üstüne bir de revenge aldım. revenge çok fazla ses ve rüzgar alıyorum. hiç memnun değilim. raptor ondan çok daha az ses ve rüzgar alıyor.

Capitao_3
04 Şubat 2015, 17:43
valla ben kasktan çok memnunum mat siyahkask zaten.. rüzgar sesine gelinde zaten acami sayılırım çıkacağım max hız 80 :queen: ama bu dar olması çok sıkıntı 1 beden büyük almama rağmen sıkıyor meret..