PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İLK MOTORUM KUBA STRİKER 150 :)

Güray11
03 Şubat 2015, 23:06
Bugün İlk Motorumu Aldım Kuba Striker 150 Ama 125 cc.Titreşim Olayı Yok.Gerçekten Hoşuma Gitti.Rodajını İyi Yapmaya Çalışıcam.Size Sorum Bunu Oto Yıkamacılarda Yıkatsak Bir Sorun Olurmu

ogzcngdk
03 Şubat 2015, 23:55
motosiklet bana sorarsanız yıkanmaz. silinir, öpülür, sevilir yani :P

yıkatacaksan doblo al hacı :)

oluroyle
03 Şubat 2015, 23:58
Merhaba,

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürün.. İlk aşkınıza iyi bakmak istediğiniz belli, hemende sorulmuş, otoyıkamacıda yıkatsam sorun olur mu diye. Sorun olmaz, ne sorun olacak, siz yıkamak istersiniz belki sevdiceğinizi

Forumda açılmış,konuşulmuş konular mevcut, size link verelim, hoşgeldin hediyesi :)

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/136974-motosikleti-yikamak.html

Kazasız, belasız sürüşler

Güray11
04 Şubat 2015, 17:29
Teşekkürler

Capitao_3
04 Şubat 2015, 17:38
oooooo çinliii apaçi misin kardeş :cherry:

Sabırsız
04 Şubat 2015, 18:22
oooooo çinliii apaçi misin kardeş :cherry:

Hahah ya Burak sen bu konulara ne çok takintilisin yahu

Freye
04 Şubat 2015, 18:27
Bugün İlk Motorumu Aldım Kuba Striker 150 Ama 125 cc.Titreşim Olayı Yok.Gerçekten Hoşuma Gitti.Rodajını İyi Yapmaya Çalışıcam.Size Sorum Bunu Oto Yıkamacılarda Yıkatsak Bir Sorun Olurmu

basıncı biraz düşük olsun motor bloğunun oralara yukarıdan aşağı doğru su tutsun Bunları yaparsa sorun olmaz
birde fren diskleri sıcakken basınçlı su vurdurma disklerin yamulur

MELİH
04 Şubat 2015, 18:44
en güzel yıkama şekli az tazzikli suyla bir elinde sabunlu sünger diğer elinde hortum seve seve yıkamaktır.Ayrıca iyi bir seçim yapmışsın.Önyargılı anti çinciler gibi motora bi dünya para vermekten kurtulduğun gibi güzel de bir seçim yapmışsın. Ben yamaha BMW hyosung kullanmış biri olarak son motorum kuba cgx 150 ve onunla gurur duyuyorum.Senin motoruna yakın bir motor. ona iyi bak eskitemezsin..Az yakar çekişi çok iyidir..

GezeGeze
04 Şubat 2015, 19:00
Yeni Kuba motosikletin hayırlı olsun! Ekipmana da bütçe ayırmayı ihmal etme. Güvenli sürüşler!

Güray11
04 Şubat 2015, 23:01
TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR 2 GÜN OLDU GAYET GÜZEL MOTOR.YAVAŞ YAVAŞ ÖĞRENİYORUM.EN ÇOK DİKKAT ETTİĞİM ŞEY RODAJINI İYİ YAPMAK.