PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altınlı Gecede Yamaha R25 inceleme videosu

Sayfa : [1] 2

xaselcuk
03 Şubat 2015, 17:01
Herkesin merakla beklediği Yamaha R25 incelemesi altınlı gecede gösterilecek.
http://www.altinelbiseliadam.com/altinli-gece-2-sezon-7-bolum04-02-2015-fuat-abi-devrim-abi-ve-r25/

Mirkuza
04 Şubat 2015, 21:28
Süper haber teşekkürler

CHaTaN
04 Şubat 2015, 22:43
Valla sonuç belli boşuna heveslenmeyin. Çünkü motoru övecek.
Sebebi mi yamahadan reklam alıyor. :)

xaselcuk
04 Şubat 2015, 22:54

Hiçte öyle övmedi gayet iyi anlattı motosikleti fiyatı konusunada değindi.ÖNYARGI!

kawa_20
04 Şubat 2015, 23:54
https://www.youtube.com/watch?v=FXt133B8dJQ&feature=player_detailpage#t=2282

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

Bu da IRC lastiklerle düşme anı. https://www.youtube.com/watch?v=FXt133B8dJQ&feature=player_detailpage#t=2616

sedat_57
04 Şubat 2015, 23:58
Hemende lastikler irc düştüm pist değil mi orası niye düşüyon..Desene açıkça pist kirliydi tozluydu benim suçum düştüm bunu demek zor İRC ye bok atmak kolay :farao:

Karalı
05 Şubat 2015, 00:03
Ninja250sl yi daha bir zevkle anlattı sanki bence sl daha zevkli bir motor gerçi ikisinide kullanmadım ama barkının iki videosu arasında anlatım farkı var yaw o değilde kızın yorumu süperdi:)

GP500-1st
05 Şubat 2015, 00:08
Kaygan kurb un üstünden geçmiş,motor hem sekmiş hemde boyanın üstünde kaymış virajı kesmek der yarışcılar motor ondan lowside olmuş, lastikle ne alakası var olayın:)

orda bariz pilotaj hatası, geçmiş olsun...

sozerten
05 Şubat 2015, 00:09
Sonda çıkan abla bildiğin reklamcı

4Vaqrant
05 Şubat 2015, 00:25
Ben fiyattan başka motorda kötü bisey göremedim ne diyelim hayırlısı pek rastlanmiyor barkin beyin herşeyini övdüğü motorlara en ufakta olsa giydiriyor bi yerlerine. Buna giydirmemis. Irc lastikler zaten klasik artik cogu motorda olan bisey 250ccde, fiyata bindirmeside motorla ilgili degil zaten. Ne diyelim alanlara hayirli olsun keyifli bi motor gibi gözüküyo

GP500-1st
05 Şubat 2015, 00:34

Barkın adamın dibi bazen, ve çoğu zaman:cat:

Soruyor: bu motoru ne zaman beğenmeyebilirsiniz? 13.500 ün üzerine zam gelirse beğenmeyebilirsiniz:bounce:

eğri oturup doğru konuşmak adam olmak bu olsa gerek...

Desvandi
05 Şubat 2015, 01:57
bencede düşüşte lastiklerde önemlide çok içten dalmış kaydırmış plotaj hatasıda var orda biraz kendine dokundurmamış pek :)

Fyz.01
05 Şubat 2015, 02:04
kız iki bacağımın arasındaki gücü hissettim dedi ve o anda aklı dank etti hissettim :queen:

Shrieker
05 Şubat 2015, 02:09
Kaygan kurb un üstünden geçmiş,motor hem sekmiş hemde boyanın üstünde kaymış virajı kesmek der yarışcılar motor ondan lowside olmuş, lastikle ne alakası var olayın:)

GP 500 oynayan iyi bi bu olayı :)

Bu inceleme çok aceleye gelmiş gibiydi. Bi Ninja 250SL gibi detaylı değildi.

xaselcuk
05 Şubat 2015, 02:48
Bence R25 sahibi birinden motoru alıp gene test edecektir.

mitili
05 Şubat 2015, 02:55
100 km'de kaç litre yakıyor, aralardan nasıl kaçıyor, aynalar iyi gösteriyor mu, gören kızlar ne tepki veriyor falan bunları da belirtmek için sokakta da bir inceleme yapacaktır.

GP500-1st
05 Şubat 2015, 03:08
GP 500 oynayan iyi bi bu olayı :)

Bu inceleme çok aceleye gelmiş gibiydi. Bi Ninja 250SL gibi detaylı değildi.

Gp500 çok sağlam bi similotördü, PC yi bırakın tüm konsol ve platformlarda daha iyisi yapılmadı. Rossi abi(o zaman 250cc şampiyonu yağız delikanlı:P) ve diğer pilotlar geliştirilmesine yardım edince doğal:cat:

yolda da bi sıkması lazım R25 le haklısın bu kısıtlı olmuş:)

tinerci
05 Şubat 2015, 03:14
Güzel bir R 25 reklamı olmuş.
O abla da motorcuyum diye geçiniyor sanırım. Ulan o kadar imkan içindesin geliştirsene kendini biraz. Sürmeye bak.. Bacaklarının arasındaki güç fıtı fıtı

agrasiwe
05 Şubat 2015, 04:01
Barkın adamın dibi bazen, ve çoğu zaman:cat:

Soruyor: bu motoru ne zaman beğenmeyebilirsiniz? 13.500 ün üzerine zam gelirse beğenmeyebilirsiniz:bounce:

eğri oturup doğru konuşmak adam olmak bu olsa gerek...

Aynn dedigin gibi lansman fiyatindan motor bulamayinca hic begenmedim :)

APALA
05 Şubat 2015, 04:03
Konumuz r25 incelemesi.

Konuşulan: Kızcağız.
Ne deyim ki, sizin gibi aklı uçkurundan başka bir şeye çalışmayan insanlarla aynı memlekette olmak?

cbr1907
05 Şubat 2015, 05:40
Konumuz r25 incelemesi.

Ne deyim ki, sizin gibi aklı uçkurundan başka bir şeye çalışmayan insanlarla aynı memlekette olmak?

O hanımefendinin orada olmasindaki amaç potansiyel müşteriye karşı cins çekiciliğiyle satış yapmak olduğundan böyle bi yoruma şaşırılmamali. Bu arada bu tabiri kullanması hoş gelmiyor bana bir bayanın birkaç kez daha farklı videolarda işittiğim m için söylüyorum.

burakmetu
05 Şubat 2015, 06:12
İnceleme demişsiniz ama bunun neresi inceleme ? Barkın reis motor hakkında hiçbirşeyden bahsetmedi. Herkesin bildiği 1-2 şeyi söyledi ve sonra yapması gerektiği gibi motoru övdü de övdü. Barkın reis değilde başka biri aynı videoyu çekse yerin dibine sokacaktı millet. Bu motorun fiyatı 15bin tl olsa ve Barkın reisi lansmana kabul etmeselerdi. 3-5 ay sonra birinden bulduğu motoru incelerken bu motoru yerin dibine sokacaktı. Bütün özelliklerini 600cc-1000cc motorla kıyaslayacak sonrada Kawa 250sl yada cbr250 fln alın diyecekti malesef. Herzaman yaptığı gibi...

GP500-1st
05 Şubat 2015, 06:54
malezya lansmaninda test eden japon abiler barkin gibi gocart pisti yerine gercek yaris pistinde gazlama imkani bulunca yorumu. cbr250 virajlarda daha iyi daha stabil r25 ise ust devirlerde cbr dan daha guclu demis

demek ki honda da biliyor işi biraz:)

bide ingiliz abiler cbr300 u torkunu gaz tepkisini ve pistteki surusunu ove ove bitiremiyorlardi gurup testte

Murat.K.
05 Şubat 2015, 09:34
Bu millete bu kadarı bile fazla. Sizin ihtiyacınız olan şey motorun resmine bakarak karar vermek sonra "ben neye para vermişim yahu " demek.

Ayrıca bilginiz olsun bu bir inceleme videosu değil. Inceleme videoları sabah 8 de başlayıp gün ışığı yetersiz hale gelene kadar Sürüyor. Her şeyi deniyorlar yetmezse 2nci gün yine deniyorlar. Bu video ise ilk izlenim tadında olmuş. Bir iki saatte çekilmiş gibi duruyor.

Hanım kızımızın Kurduğu Cümleye gelince. Ulan hepimiz motoru iki bacağımızın Arasında zapt ediyoruz. Benim eşim bile motoru yorumlarken aynı cümleyi kurdu!

Eşime bak bizim insanımız bu cümleyi farklı algılamak ister dediğimde bana verdiği cevap Şahane idi "onlar motorları iki bacakları arası yerine başka yerlerinde mi taşıyorlar , ayrıca bu kadar normal bir cümleyi farklı algılayacak kadar hayvansa yapacak bir şey yok. " ah dedim keşke bunu o cümleyi farklı algılayacak mal da duysaydı. Neyse bu vesile ile duydular.

Motora gelecek olur isek. Motorun teknik kısmına edecek laf yok. Şu anda en güçlü 250cc lakin dizayn olarak 2014 cbr ve Kawasaki 250sl daha güzel duruyor. Ben alır mıyım? Hayır zaten alacak olsam 2 ay sabreder onu alırdım 13000 ile 15000 arasında büyük bir fark yok nasıl olsa. Ne bileyim belkide motosiklet tutkum oluştuğundan beri kawasakiye baktığımdan bilinç altımda bir ön yargı oluşmuş olabilir diğer markalara karşı (bu da öz eleştiri olsun kendime)

LynXMaSTeR
05 Şubat 2015, 10:21
inceleme iyi güzel de bir çok detaydan bahsetmedi.
mesela daha önce paylaştığı fotoğraflarda "elde kalmayan depo kapağı" diye bir fotoğrafı vardı, mesela ondan hiç söz etmedi.
onun dışında aynalardan olsun, gidon mesafesi, dönüş açısı felan olsun bunlardan da söz etmedi ki çoğu motosiklette bunlara değinir.
bence aceleye gelmiş bi video olmuş.
düşme mevzuna gelirsek de gerçekten acemice bir düşüş olmuş gibi düşünüyorum. çünkü zaten yolun dışından gitmiş, yer parlak, o lastiklerde eminim ki çok ısınamamıştır, o yüzden kayıp düştü. Aynı lastikle İstanbul Parkta diz değdiren, ayaklıkları yere sürttürüp kıvılcım çıkartan adamlar var, hem de hiç düşmeden.

kız ile ilgili yorumum ise; çok yapmacıksın yav.
oturuş pozisyonun bi kere ofsayt.
şöyle bi baktım da 2. vitese geçmemiştir sanırım, 25-30 la gidiodu hep.

A.Volkan
05 Şubat 2015, 10:35

Mantıklı çok bilgilisin kardeşim seni takip ediyorum!

YouSuffer
05 Şubat 2015, 10:37
inceleme iyi güzel de bir çok detaydan bahsetmedi.
mesela daha önce paylaştığı fotoğraflarda "elde kalmayan depo kapağı" diye bir fotoğrafı vardı, mesela ondan hiç söz etmedi.
onun dışında aynalardan olsun, gidon mesafesi, dönüş açısı felan olsun bunlardan da söz etmedi ki çoğu motosiklette bunlara değinir.
bence aceleye gelmiş bi video olmuş.
düşme mevzuna gelirsek de gerçekten acemice bir düşüş olmuş gibi düşünüyorum. çünkü zaten yolun dışından gitmiş, yer parlak, o lastiklerde eminim ki çok ısınamamıştır, o yüzden kayıp düştü. Aynı lastikle İstanbul Parkta diz değdiren, ayaklıkları yere sürttürüp kıvılcım çıkartan adamlar var, hem de hiç düşmeden.

kız ile ilgili yorumum ise; çok yapmacıksın yav.
oturuş pozisyonun bi kere ofsayt.
şöyle bi baktım da 2. vitese geçmemiştir sanırım, 25-30 la gidiodu hep.

Tam düşündüklerimi yazmışsınız. İpek Hanımla ilgili gerçekten yardım vs. etsin ne güzel ama videolara çıkmasın ya neden yapmacık samimiyetsiz geliyor insana? Ve herkesin dediği gibi neden motosikleti süremiyor?

burakmetu
05 Şubat 2015, 10:38
O kız sertifikasını almış artık bmw s1000rr'a geçiş yapıyormuş. Kendisine ileri seviye sürüş sertifikası veren ve bmw s1000rr'a bişey demeyenler neyin kafasını yaşıyor merak ettim.

Karalı
05 Şubat 2015, 10:38
Motosikletin gücü sağ elimdedir benim iki bacağımın arasında değil ok
Ayriyetten şu aea daki kıza Motosiklet sürmeyi öğretsinler önce birde yorum yaptırıyor hayret bişey

YouSuffer
05 Şubat 2015, 11:02
O kız sertifikasını almış artık bmw s1000rr'a geçiş yapıyormuş. Kendisine ileri seviye sürüş sertifikası veren ve bmw s1000rr'a bişey demeyenler neyin kafasını yaşıyor merak ettim.

O bi şaka dostum ciddie almayın bu kadar

tinerci
05 Şubat 2015, 13:55
Konumuz r25 incelemesi.

Dostum çünkü o kızcağız bahsi geçen r25 incelemesinin bir parçası.

Tİme_shİft42
05 Şubat 2015, 14:08
İpek Süleymanoğlu olduğunu 100 metre öteden bildim :santa: daha önceden yzf 125r kullanmışlığı varda ona nasıl bir sürüştür öyle 40-50 ilemi gidiyon viraja motoru yatıramasanda kendin iyi kötü sarkmaya çalış motosiklet konusunda uzmanız diye geçinmiyoruz sağlam css eğitimi sürüş teknikleri ileri sürüş şunlar bunlar gibi eğitimler alamalı

alp_tunay
05 Şubat 2015, 14:54
Videolarını izleyip yorum yapmak istiyorum...
Ama nedense bir gülme tutuyor yazamıyorum.... :P

APALA
05 Şubat 2015, 19:34
Konumuz kızın motosiklet sürememesine geldi.
Ondan bahsetmiyorum ben.
Birde bazı arkadaşlar şunu söylüyor ha bire.
O cümleyi kullanmasındaki amaç farklıymış. (Sanki cinsellik içeren bir cümleymiş gibi)
Potansiyel müşteri için filan oradaymış. "Vay efendim, kız ya hani, millet böyle kızın her cümlesine kadar art niyet arasın" bunu düşündüler demi adamlar.
Şu kızcağıza, 1000 cc yarış motosikletinin üstünde oturmuş, bikinili, sarışın, dolgun kalçalı hatun muamelesi yapmayın ayıptır.

LynXMaSTeR
05 Şubat 2015, 23:44
Konumuz kızın motosiklet sürememesine geldi.
Ondan bahsetmiyorum ben.
Birde bazı arkadaşlar şunu söylüyor ha bire.
O cümleyi kullanmasındaki amaç farklıymış. (Sanki cinsellik içeren bir cümleymiş gibi)
Potansiyel müşteri için filan oradaymış. "Vay efendim, kız ya hani, millet böyle kızın her cümlesine kadar art niyet arasın" bunu düşündüler demi adamlar.
Şu kızcağıza, 1000 cc yarış motosikletinin üstünde oturmuş, bikinili, sarışın, dolgun kalçalı hatun muamelesi yapmayın ayıptır.

hocam tüm yorumlara baktım da senin düşündüğün tarzda bir yorum göremedim, acaba sen kıza kafayı takmış olmayasın?

abeciMotoru
06 Şubat 2015, 11:49
motora bok atamayanlar kıza bok atıyor hadi bakalım :D

pnongrata
06 Şubat 2015, 13:14
AEA'ın videolarındaki eski amatör ruh yok oldu gitti artık...

Çektiği her video "ve şimdi reklamlar" haline geldi bence.

D e m i r
06 Şubat 2015, 13:18
herşey bir kenara, AEA'mın her zaman yapığı inceleme videolarından daha yüzeysel olduğu kesin. Neden öyle yaptığını bilmiyoruz.

overspeed
06 Şubat 2015, 13:52
herşey bir kenara, AEA'mın her zaman yapığı inceleme videolarından daha yüzeysel olduğu kesin. Neden öyle yaptığını bilmiyoruz.

Süre biraz kısıtlı sonuçta lansmana gittiler, üstüne küçük bir kaza yaşaması ve havanın yağmurlu olması bunda etken olabilir. Yakıtı söylemedi diyen arkadaşlar var bir de, adam lansman testinde motorun yakıt tüketimini nasıl ölçsün?

A.Volkan
06 Şubat 2015, 15:13
Barkın abinin düşme videosunu izlerken açıkçası üzüldüm daha doğrusu acıdım!Sanki ben düşmüşüm gibi İNŞAALLAH bir daha düşmez!

phradrel
06 Şubat 2015, 15:47
editörler, şahıslar lansmanlara davet edildiğinde motosikletler kendilerine tanıtılır, fikir vermesi açısında sürmelerine izin verilir.

buna ilk bakış, ilk inceleme, ön inceleme gibi isimler verilir. Barkın bir hata yapmış bunu izleyicilerinin anlayacağını düşünmüş.

Bence videolarını bu şekilde isimlendirebilir; güzel de olur :)

Ön İnceleme, İnceleme, Uzun Dönemli İnceleme...

APALA
06 Şubat 2015, 17:18
hocam tüm yorumlara baktım da senin düşündüğün tarzda bir yorum göremedim, acaba sen kıza kafayı takmış olmayasın?

Ne münasebet?
Ben nişanlıyım arkadaşım.

Herkes gibi düşünmemiş olmam, sorun mu oldu şimdi?
Yani herkes gibi, her cümlede bir art niyet aramak, ve de bu art niyeti ulu orta konuşmadığım için mi yani.

Kendinize gelin beyler lütfen.
Herkesin bir bacısı, karısı, çoluğu çocuğu var. Ortam ne halde baksana.
Sadece üzülüyorum.

Ahmetbahadır
06 Şubat 2015, 17:24
Evet biraz yavan bir inceleme olmuş.

A.Volkan
06 Şubat 2015, 17:25
Muhabbete kızın dahil edilmesi hoş olmamış özellikle söylediği malum cümlede de sıkıntı yok!APALA HAKLI!

APALA
06 Şubat 2015, 17:30
Adamın dediğine bak yahu.
Senin düşündüğün tarzda hiç yorum görmedim diyor.
Ne yani, herkes gibi olmadığım için mi problem olduk?

xaselcuk
06 Şubat 2015, 18:52

Milletin ne dediği gayet açık ve net hocam ya görmezden geldi yada bilmiyor o cümlelerin anlamını.

ozhanhrmann2
06 Şubat 2015, 19:06

sonuna kadar haklısın hocam takma bunları, bok atacak şey arıyorlar

Seko
06 Şubat 2015, 19:22
İnceleme biraz geçiştirir gibi olmuş. Bayan arkadaş motoru süremiyor gibi geldi bana ve rahat olduğunu söylese de bence motor kendisine yüksek geldiğinden tedirginlik hissediyor. Videoyu izlerken aklıma Kawasaki SL250'nin Barkın'nın altındaki duruşu geldi. Bu motor ondan daha cüsseli ve çok da güzel görünüyor. Keşke uzun boylu diğer arkadaşın altında da bir görseydik. Bahsettiği teknolojiler güzel şeyler, Yamaha motor üzerinde uğraşmış. Keşke tüketim bilgisi de alabilseydik ama bu kadar kısa incelemede pek mümkün değil. İncelemeyi izlerken kafamda şöyle bir düşünce oluştu; bana göre bu incelemeleri soğuk gösteren şey pistte çekilmiş olmaları. Eskiden yolda, trafikte çekiyordu ve daha gerçekçi oluyordu. Pist ortamı beni sıkıyor. Fiyatı da 13500'ün üzerine çıktığında benim kafa Inazuma GW250F'e kayar. Zaten Barkın'ın da dediği gibi R25 için artık yaşımız fazla geliyor sanki...

A.Volkan
06 Şubat 2015, 20:59

Üstat davanda haklısın sıkıntı yapma kendine !

APALA
06 Şubat 2015, 21:10
Üstat davanda haklısın sıkıntı yapma kendine !

Haklısın kardeşim.
"Herkesin illaki, çevresinde bir bayan vardır" deyip uzaklaşıyorum ben.

not: bana dokunmayan yılan bin yaşasın değil. Gün gelir bi bakarsın ki, o yılan sana da dokunmuş.