PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : V-Strom mu DL650 mi Derken İnazuma Alan Masum Köylü

Sayfa : [1] 2

Cuhara
09 Ocak 2015, 17:31
V-Strom aradım durdum ama fiyat olarak uygun bir makina bulamadım. Sonra F650GS bakmaya başladım. Buldum ancak tam almaya yakın başka bir yere ödeme yapmak zorunda kaldım. Artık dayanacak ne gücüm ne de sabrım kalmıştı. Güldür Güldür'deki Nazar Şevket gibi milletin motoruna bakıp, a aaaa ne kadar da güzelmiş, benim kaska da çok yakışır, kişke binim olsaaaaaaaaa::sas:: diyip gezmeye başlamıştım ki, daha fazla nazar etmeden gidip aşağıdaki güzele talip oldum :cherry:

Aldığım arkadaşta sağolsun çok ilgili ve samimi birisi. O da başka birisinden Honda almayı planlıyordu, bir taşla iki kuş vurmuş olduk. Onunda işinin görülmesine sevindim.

Motora gelince gayet hoşuma gitti. Çok güzel bakılmış. Özellikle ön camın montajına bayıldım. Crosstourer Puig camı havalandırma kelepçeleriyle montajını yapmış ve gayet başarılı olmuş.

Sonuç olarak bugün doğum günüm ve kendime güzel bir hediye aldığımı düşünüyorum :cat::)

Bu mutluluğumu da sizinle paylaşmak istedim :)

http://i.hizliresim.com/dW7474.jpg (http://hizliresim.com/dW7474)
http://i.hizliresim.com/99DvA8.jpg (http://hizliresim.com/99DvA8)

memer
09 Ocak 2015, 17:35
hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanasın inşallah. Darısı başımıza olsun :)

Susuki
09 Ocak 2015, 17:43
hayırlı olsun
cemal beyin motoru inazuma gurubundan,makina müğendisiydi sanırım kendisi. TR'deki en özenle bakılmış inazumalardandır. ve en dolusu. tekeriniz düz bazsın,guruba da bekleriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

bir de Vstrom la DL 650 aynıydı sanırım :queen:

Cuhara
09 Ocak 2015, 17:45
hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanasın inşallah. Darısı başımıza olsun :)

Çok teşekkür ederim :) İnşallah daha güzelleri sizin olur :)

hayırlı olsun
cemal beyin motoru inazuma gurubundan,makina müğendisiydi sanırım kendisi. TR'deki en özenle bakılmış inazumalardandır. ve en dolusu. tekeriniz düz bazsın,guruba da bekleriz
Teşekkür ederim.Evet Cemal'den aldım motoru :) Sağolsun çok efendi ve samimi bir arkadaştı :) Zaten kendisiyle tanıştıktan sonra motora bakma gereği bile duymamıştım ancak onun ısrarıyla gidip inceledim. Dediğiniz gibi içime sinen kısmı emin ellerde kullanılmış olması oldu :cat: Artık gruba da uğrayacağım, motorun mekaniği konusunda bilgilerinize ihtiyacım olacaktır:)

Anam heyecandan F650GS yazacağıma DL650 yazmışım ya:D Bu DL650 beni benden almıştır. Aklımın yarısı onda kaldı :mrgreen:
VStrom, seninle işimiz bitmedi oğlum:bounce: Elbet bir gün buluşacağız...

shooter1
09 Ocak 2015, 17:45
hayırlı olsun

EneS_Turker
09 Ocak 2015, 17:50
Hayırlı olsn hocam güzel seçim :)

ozrace
09 Ocak 2015, 17:59
hayırlı uğurlu olsun,Allah kaza bela vermesin

necatik35
09 Ocak 2015, 18:04
Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

logan07
09 Ocak 2015, 18:09
Hayırlı olsun :)

Darkcity2000
09 Ocak 2015, 18:15
Tur cami da varmis super olmus...

Machair
09 Ocak 2015, 18:21
Hayırlısı olsun aramıza hoş geldin. Motosiklet üzerine yandan ve önden, objektif yere paralel olacak ve göğüs hizandan olacak şekilde resim paylaşabilir misin? Çok şey istemişim gibi oldu ama walla değil :) Ben orijinal ön cam ile aldım ama malum rüzgarı kesmiyor. Bu cam çok daha şık ve faydalı duruyor. Cam ile ilgili detayı konun devamında ya da Inazuma sayfasında paylaşabilir isen seviniriz.

ake
09 Ocak 2015, 18:23
hayırlı olsun. güle güle kullanın

CompanERROR
09 Ocak 2015, 18:34
Çok şık duruyor :) başka resimlerde bekleriz :)

izmirakar
09 Ocak 2015, 18:46
Hayirlisi olsun
Ön cam su zamana kadar gordugum en iyisi olmus tekeriniz duz bassin

KYorulmaz
09 Ocak 2015, 18:46
Hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde sürmeniz dileği ile..
Fotolarda da gayet bakımlı duruyor belli ediyor kendini. Ayrıca nice senelere, olabilecek en güzel doğum günü hediyesi! :cherry:

emc2
09 Ocak 2015, 18:55
Hayırlı olsun. güzel günlerde kullanmanızı dilerim. Yalnız gözüme takılan bir şeyi paylaşmak isterim. Sanki lastiklerin bir rodaja ihtiyacı var gibi geldi. virajlara biraz temkinli girilmiş ve aşınma sınırlı kalmış gibi. ne dersiniz.

hayko5
09 Ocak 2015, 18:57
Şimşek benimde geçiş için düşündüğüm motorlardan birisi biraz tuzlu ama bakalım hayırlı uğurlu olsun güzel tercih yapmissiniz Allah kaza bela vermesin.:)

Cuhara
09 Ocak 2015, 21:16
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim:)

Hayırlı olsun. güzel günlerde kullanmanızı dilerim. Yalnız gözüme takılan bir şeyi paylaşmak isterim. Sanki lastiklerin bir rodaja ihtiyacı var gibi geldi. virajlara biraz temkinli girilmiş ve aşınma sınırlı kalmış gibi. ne dersiniz.

Lastikler yeni değiştirilmiş ve üstünde pilotlar var. Ben henüz resim çekme fırsatını bulamadım:) :wiinkk:

Hayırlısı olsun aramıza hoş geldin. Motosiklet üzerine yandan ve önden, objektif yere paralel olacak ve göğüs hizandan olacak şekilde resim paylaşabilir misin? Çok şey istemişim gibi oldu ama walla değil :) Ben orijinal ön cam ile aldım ama malum rüzgarı kesmiyor. Bu cam çok daha şık ve faydalı duruyor. Cam ile ilgili detayı konun devamında ya da Inazuma sayfasında paylaşabilir isen seviniriz.

Motor şuan bende değil. Arkadaşın garajında duruyor. Malum havalar kötü ve benim oturduğum yerde eğim çok fazla, yollar da buz olunca çıkarmadık hiç. Pazar günü alacağım motoru :) Sonrasında detayları paylaşıyor olurum :)

Ön siperlik arkadaşın başarısı. Gerçekten mühendislik kokusu var :) Güzel akıl etmiş :cat:

Ezio41
09 Ocak 2015, 21:19
Hayırlı olsun , kazasız belasız . Darısı benim başıma . :)

beko12345
09 Ocak 2015, 21:20
Hayırlı olsun :)

ronnytechno
09 Ocak 2015, 21:20
Hayırlısı olsun efendim kazasız belasız inşallah. Ben kendim tatlı su motorcusu olduğum için bu aralar sadece fotoğraflara bakmakla yetiniyorum , malum havalar soğuk . Bu hafta sonu biraz iyi olucak gibi özledim motorla gezmeyi :)

leokaplann
09 Ocak 2015, 21:31
hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah: )Doğum gününüzde kutlu olsun nice mutlu sağlıklı yıllara

Sabırsız
10 Ocak 2015, 11:53
Hayırlı Olsun Kazasız Belasız

arican
10 Ocak 2015, 13:33
Hayırlı olsun yeni motorunuz bu arada iyi ki doğmuşsunuz.

Cuhara
10 Ocak 2015, 13:39
Hepinize çok teşekkür ederim :) Hep birlikte nice sağlıklı, mutlu ve başarılı yıllara adım atarız inşallah :cat: :)

Hayırlısı olsun efendim kazasız belasız inşallah. Ben kendim tatlı su motorcusu olduğum için bu aralar sadece fotoğraflara bakmakla yetiniyorum , malum havalar soğuk . Bu hafta sonu biraz iyi olucak gibi özledim motorla gezmeyi :)

Yarın hava güneşli diyor. Dediği gibi olursa süper olacak :cat: :cherry:

Mamba09
10 Ocak 2015, 14:07
Ben bu inazumaları hiç beğenmezdim, geçenlerde yanımdan bir tane siyah renk geçti. Bittim resmen. Sizin motosikletinizde gerçekten renk bakımından harika. Ön camda çok hoş görünüyor. Daha fazla fotoğraf isteriz ona göre :) güle güle kullanın, nice senelere.

efendy06
10 Ocak 2015, 14:58
Daha fazla, hemde her açından, yakından uzaktan fotoğraf isterim. Özellikle tur camının montajı falan gösteren fotoğrafta isterim.

Unutmadan, hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bin inşallah.

3Hilal
10 Ocak 2015, 15:26
hayırlı olsun.. Çok güzel motor..(bu arada doğum gününüz kutlu olsun)
Bende doğum günümde kendime doğum günü hediyesi olarak motosiklet almak istiyorum :) inş. alırım :)

Cuhara
10 Ocak 2015, 16:12
Ben bu inazumaları hiç beğenmezdim, geçenlerde yanımdan bir tane siyah renk geçti. Bittim resmen. Sizin motosikletinizde gerçekten renk bakımından harika. Ön camda çok hoş görünüyor. Daha fazla fotoğraf isteriz ona göre :) güle güle kullanın, nice senelere.

Daha fazla, hemde her açından, yakından uzaktan fotoğraf isterim. Özellikle tur camının montajı falan gösteren fotoğrafta isterim.

Unutmadan, hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bin inşallah.

Çok teşekkür ederim :) Pazar günü yeni fotolarını çekiyor olacağım :) Sizlerle paylaşırım :cat:

hayırlı olsun.. Çok güzel motor..(bu arada doğum gününüz kutlu olsun)
Bende doğum günümde kendime doğum günü hediyesi olarak motosiklet almak istiyorum :) inş. alırım :)

Çok sağol dostum:) Yeni yaşında daha güzeline sahip olmanı dilerim :)

heia2654
11 Ocak 2015, 01:29
Arkadaş koca sene kullandım motoru bu kadar ilgi çekmedi ne bereketli adammışsın ya...

zileliorhan
11 Ocak 2015, 01:35
Arkadaş koca sene kullandım motoru bu kadar ilgi çekmedi ne bereketli adammışsın ya...

Cemal Kardeşim,
Bence siz motoru tekrar geri satın alın. :) Bir bu kadar hayırlı olsun da size deriz.

Bu arada Cuharaya hayırlı olsun.

heia2654
11 Ocak 2015, 01:44
Cemal Kardeşim,
Bence siz motoru tekrar geri satın alın. :) Bir bu kadar hayırlı olsun da size deriz.

Bu arada Cuharaya hayırlı olsun.

:)) haklısınız aslında da neyse ki kıymetini bilecek adama gitti. Arada gider hasret gideririz :)

Sepetçioğlu
11 Ocak 2015, 02:14
Hayırlı olsun hocam, gerçekten çok güzel, kazasız belasız binin inşallah :cat:

Ramazan Can
11 Ocak 2015, 02:26
hayırlı olsun...

ccc67
11 Ocak 2015, 08:11
Hayırlı olsun

Cuhara
11 Ocak 2015, 10:17
:)) haklısınız aslında da neyse ki kıymetini bilecek adama gitti. Arada gider hasret gideririz :)

Daha ne yapayım motoru evin içine soktum ya :cherry: Her zaman beklerim :cat::) Sen bugün hasret gider Hondayla, ben illaki takılırım peşinize :mrgreen:

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar :)

dadaş orhan
11 Ocak 2015, 22:41
Allah uzun sureli saglik sihhat ocinde kullanmak nasip etsin. Sen iyi ben daha ne alayim diye dusunup duruyorum

berkcigdem
12 Ocak 2015, 04:09
öncelikle geçmiş doğum gününüz kutlu olsun ve sonrasındada motorunuz hayırlı olsun :) bu arada vstrom dl650 zaten tek basına bır motor yanı yanı vstrom dl650 ve vstrom dl1000 var dıye bılıyorum ben :)

Cuhara
12 Ocak 2015, 04:26
Allah uzun sureli saglik sihhat ocinde kullanmak nasip etsin. Sen iyi ben daha ne alayim diye dusunup duruyorum

Çok teşekkür ederim :) Vallahi bende çok düşündüm durdum ama hiç ummadığım bir motor aldım :)

öncelikle geçmiş doğum gününüz kutlu olsun ve sonrasındada motorunuz hayırlı olsun :) bu arada vstrom dl650 zaten tek basına bır motor yanı yanı vstrom dl650 ve vstrom dl1000 var dıye bılıyorum ben :)

Çok teşekkürler :)
Sorma ya 2. mesajımda belirttiğim gibi; V-Strom yüzünden beyin yandı, F650GS yazacağıma DL650 yazmışım :cherry:

Machair
16 Ocak 2015, 13:05
Eski ve yeni sahipler buradayken elcik korumaların marka ve modelini alabilir miyiz? Soğuk havalar beni buna zorladı ayrıca güzel durmuş.

heia2654
26 Ocak 2015, 23:23
Eski ve yeni sahipler buradayken elcik korumaların marka ve modelini alabilir miyiz? Soğuk havalar beni buna zorladı ayrıca güzel durmuş.

http://www.aliexpress.com/item/Universal-MOTORCYCLE-MOTOCROSS-DIRTBIKE-MX-ATV-HAND-GUARDS-for-dual-road-handguards-Free-shipping/586828528.html

Machair
12 Şubat 2015, 00:53
http://www.aliexpress.com/item/Universal-MOTORCYCLE-MOTOCROSS-DIRTBIKE-MX-ATV-HAND-GUARDS-for-dual-road-handguards-Free-shipping/586828528.html

Mesajınızı yeni gördüm. Teşekkür ederim.

oluroyle
12 Şubat 2015, 00:59
Merhaba,
Hayırlı olsun,kazasiz belasiz surusleriniz olsun ..

Cam çok guzel gorunuyor..

atakan123123
24 Ocak 2018, 09:22
ahah allahta sizi güldürsün hocam çok güldüm.
bende benzer yollardan geçip sonunda v-strom sahibi olabildim. :)
Artık satsakta yerine koyamıyoruz dünyada petrol bitene kadar v-stromla devam :)
şakası bir yana tekrardan hayırlı olsun çok sevindim inazumada güzeldir.
Ama nakedliği ile uzun yolda v-stromla inanıl kel alaka bir yerde yer alıyor.
Tek ortak noktaları ikisininde gereksiz ağır olması.

Kural [ Z ]
24 Ocak 2018, 10:18
Hayırlı uğurlu olsun. Herhalde insanın kendine alabileceği en güzel doğum günü hediyesi budur :cat: Güle güle kullanın.

Mlhbl07
24 Ocak 2018, 10:22
Hayırlı uğurlu olsun malum sitede arada bir ilerde acaba alır mıyım diye takip ettiğim bir modeldir kendisi ve bu çok şık duruyor
Kazasız sürüşler dilerim :)

SRDR KTM 390
24 Ocak 2018, 10:35
Yeni yaşınızı kutlar yeni motorunuzla mutlu sürüşler dilerim..

Öz_Musti
24 Ocak 2018, 11:07
Hayırlı uğurlu olsun. Gerçekten sadece rutin bakımları yapılırsa 100 bin üzerine çok rahat çıkan bir motosiklet.

Ben de 1 yıl İnazuma kullandım. Bel bükücü hadi onu geçtim paran olsa da bulunamayan yedek parça sorunlarından dolayı sattım. Far çatlamıştı o zamanlar 650 lira dediler. Şimdi 800 lira sanırım. Ama 650 versem de far bulunamadı. Çok elzem değildi öylece kaldı. 300-350 tl bakım masrafları oluyor 6 bin km de bir. Bir de egzosda zırıltı ve performans düşüklüğüyle belli olan katalizör arızası kronik oluyor bu motorda. Sebebi de katalizörün motorun alt konumuna montajından dolayı kaldırım inişlerinde darbe alma riski. Bu konuda dikkatli olmanı öneririm.

Artçılı uzun yollarda bile harika konforu, sıfır titreşimi var. Yakıtı 3,5-4 litre/100 km

Ben sattım, Hero Hunk aldım. Sağlam bir motor bloğu var. Bakımları 50 lira, fiyatı 5 bin lira. Buna karşın Nissin frenler ve Mikuni karburatörü var. Çalınma derdi yok, yürümediği yerde kenara bırakır giderim. :P

-Black-
27 Ocak 2018, 02:32
Motoru aldı, bindi,sattı, yenisini aldı, ondan bile hevesini aldı......
Hooorrttt

atakan123123
07 Şubat 2018, 17:48
Kim başlattı ulan bu hortu bende gaza gelip yazmışım diyecektim ki..
Fareyi aşağı doğru kaydırırken acaba acaba derken..:santa:
Kendimin başlattığını görünce oluşan utanç hissi.. :thumright
Ne hortlatmışım be.
Afedersiniz arkadaşlar..:king: