PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buzun üstünde 2 motor arka arkaya düşüş :))

Enes Bakır
08 Ocak 2015, 02:43
Öncelikle herkeze hayırlı geceler bugün bir arkadaşımla başımıza gelen komik bir hikayeyi paylaşmak istedim motorlar mondial zn125 ve kymco ck125 arkadaşım arka fren balatasını değişecekmiş beni aradı gel beraber gidelim geze geze dedi bende bu soğukta kafayımı yedin dedim ama bende motor sürmeye yer arıyodum açıkcası ve teklifini kabul ettim neyse 5 6 dakka motorları ısıttık ekipmanları taktık yola koyulduk yavaş süratlerde ilerledik ben ara sıra gaza gelip biraz hızlandım tabi :) neyse arkadaşıma gel benim kızın evinin önünden geçelim korna örttürrüz dedim ben deliyim oda benden deli tamam dedi sokağa girdik sokak çok dik rampa ve buz tutmuş , tam kızın apartmanın önüne gelince başladım kornaya basmaya arkadaşta arkadan basıyor kafamı kaldırdım cama baktım kafamı indirdiğimde önümden çocuk geçiyordu ani şekilde fren yaptım motor baya kaydı ne kadar cebellensemde kurtamaramadım motoru duran arabanın altına girdim kıçımı buza çarpmanın acısıyla doğrulamadım kafamı kaldırıp arkadaşıma baktım gelip yardım etsin diye oda arkada beni görünce düşmüş sonra seslerin üstüne benim manitayla annesi cama çıktı utancımdan kaskı çıkaramadım motorları kaldırdık yola devam ettik güzel anıydı paylaşmak istedim :)

ahmetkorkmaz
08 Ocak 2015, 02:49
http://www.farklar.net/gorsel/bisiklet/zincir.jpg

:)

Sokollu
08 Ocak 2015, 03:00
Manitayı kesecem diye önüne atlayan çocuğa çarpsan böyle güzel bi anın olmazdı herhalde . Geçmiş olsun :cat:

Enes Bakır
08 Ocak 2015, 03:11
Manitayı kesecem diye önüne atlayan çocuğa çarpsan böyle güzel bi anın olmazdı herhalde . Geçmiş olsun :cat:
Allah korusun düşünmesi bile kötü

oluroyle
08 Ocak 2015, 03:13
Terkedildiniz mi merak ediyorum :mrgreen:

Enes Bakır
08 Ocak 2015, 03:19
Terkedildiniz mi merak ediyorum :mrgreen: Hayır edilmedim çok şükür :)

Sokollu
08 Ocak 2015, 03:22
Terkedildiniz mi merak ediyorum :mrgreen:

Teyyare ile kızın evine giren Vecihi geldi aklıma ::xblink::::facepalm::

cemmoto41
08 Ocak 2015, 03:24
iyi hocam ucuz atlatmışsın inşallah bir daha olmaz motorda ki tam hasar nedir çizik falan var mı yada aynalarda bir sıkıntı

Mexico
08 Ocak 2015, 11:05
Güldürdün :)
Geçmiş olsun. İleride hatırlayıp mutlu olursunuz :)

Leon10Rhyme
08 Ocak 2015, 11:06
22 yaşında biri olarak söylüyorum gençlik yılları en güzel şey arkadaş. Güzel anılar gerçektende ileride çocuklarımıza anlatacağımız bolca malzeme hazır olacak :mrgreen: İyi güldüm yanlız kadere bak tam kızın evin önünde karlarla film sektörüne atılmışsınız :D İyi kız çıkmamış cama...

A.Volkan
08 Ocak 2015, 11:13
Kaskı çıkarmaman iyi olmuş!

Enes Bakır
08 Ocak 2015, 14:03
kardeşim valla sağ ayak basamagım kırıldı kaynak yaptırdım ön fren maretim yamuldu onuda bi tamirciye düzelttirdim 30 lira masraf çıktı :)

zanyoscar
09 Ocak 2015, 03:51
Gece gece iyi guldum valla:) gecmis olsun. Boyle esprili hikayeler duymaya daha cok ihtiyacimiz var. tabi en az zayiatla:)

telike
09 Ocak 2015, 10:08
o kadar kornaya çocuk nası önüne atlamış? senin kız(?) tanımış mı seni?

Enes Bakır
11 Ocak 2015, 00:47
o kadar kornaya çocuk nası önüne atlamış? senin kız(?) tanımış mı seni? ya aslında atlama değil çocuk köşede duruyodu ama ben kafamı indirince çocugu görür görmez biraz panik yaptım heralde :) tanımazmı tanıdı tabi annesi yanında diye bişey yapamadı :)

Capitao_3
11 Ocak 2015, 03:28
allah akıl fikir versin

Enes Bakır
11 Ocak 2015, 03:55
allah akıl fikir versin akıl fikir olsaydı binmezdik zaten motora be usta :flower:

berkcigdem
12 Ocak 2015, 04:58
gece gece güldürdün beni :D kaskı cıkarmamak iyi fikirmiş tebrikler :D neyse ileride bunu birbirinize gülerek anlatıcaksınız :D

Enes Bakır
13 Ocak 2015, 01:09
aynen öyle güzel bi anımız oldu :))

Mehmet Turan
16 Ocak 2015, 00:42
Teyyare ile kızın evine giren Vecihi geldi aklıma ::xblink::::facepalm::

NX6dvei2hG0