PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RUHSATIMI KAYIP ETTİM ACİL YARDIM :( :( :(

adapzarlı
07 Ocak 2015, 21:11
Arkadaşlar motorumun ruhsatını kaybettim...
şimdi yeni ruhsat çıkartmak için ne gibi bir prosedürler var sırasıyla yazarsanız çok sevinirim, ve ortalama maliyet ne olur, 1 günde bitermi?
Teşekkürler
MALİYET NE KADAR OLUR ONU ÖZELLİKLE YAZARSANIZ SEVİNİRİM

MetinK.
07 Ocak 2015, 21:32
Tekrar Randevu ALıyorsun,162 Tlye Gün İçinde Alabiliyorsun.Sağolsun Annem Ruhsatı Yıkamıstı Ordan Biliyorum,Polis Abi Pizza Getir Ruhsatını Al Demişti.O Yüzden 30 Dakikaya Almıştım.:)

harung
07 Ocak 2015, 22:16
noterden kayıp beyanı soförler odasından ek-1 belgesi 162 tl ayrıca randevu alman gerekiyor..
eksikleri almadanrandevu alma randevusuz gideceksen erken git boş oluyor..

gokhanarslan
08 Ocak 2015, 01:36
Eğer motorun muayenesi yoksa önce gidip Trafik Şubeden polnet yazdıracaksın. O polnet ile muayeneni yaptıracaksın. Muayenen var ise, ruhsat yenileme ücreti 102 TL'dir, geçerli bir trafik sigortan olduğundan emin ol. Elinde ne belge varsa git, EK-1 belgeni doldurt, 20 TL falanda o tutuyor. Sonra o belgeleri polis memuruna ver saat 4'te gel al diyecek fakat bunun için sabah erken gitmen lazım geç gidersen ertesi güne sarkıtırlar.

Daha yeni yaptım oradan biliyorum.

Ensar..
08 Ocak 2015, 01:45
İlk önce gazeteye kayıp ilanı vermenizi öneririm. Babamda kaybetmişti geçen sene, kayıp ilanı verdik, otobüste düşürmüş ve emniyet müdürlüğüne teslim etmişler. verdiğimiz kayıp ilanından arayıp teslim ettiler. :)