PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KAWASAKI TEST SÜRÜŞÜ

StiF
07 Ocak 2015, 18:32
Merhaba arkadaşlar kawasakide test sürüşü nasıl yapılır? Nereye başvurulur? Nasıl olur ? bilen,daha önce katılmış olan bir arkadaş varmıdır ?
Teşekkürler/Saygılar.

Karalı
07 Ocak 2015, 19:20
Kawasakisi olan bir arkadaşına rica ediyorsun testi yapıyorsun zmotonun test motoru vereceğini sanmıyorum

Sokollu
07 Ocak 2015, 20:01
Kawasakisi olan bir arkadaşına rica ediyorsun testi yapıyorsun zmotonun test motoru vereceğini sanmıyorum

Cbr250'ye geçtiğim ilk ayda Kemerburgaz'a gidecektin, ayak bağı olmayayım diye gelmemiştim. Havalar açınca bir sonraki gezinde eşlik edersem, Ninja'yı inceleme şansım olur mu :)

Karalı
07 Ocak 2015, 20:19
Cbr250'ye geçtiğim ilk ayda Kemerburgaz'a gidecektin, ayak bağı olmayayım diye gelmemiştim. Havalgüneşli a bir sonraki gezinde eşlik edersem, Ninja'yı inceleme şansım olur mu :)

Hii sen o'musun bakya şimdi hatırladım şile tarafina gidecektim ozaman motoru satmazsam ozamana kadar olur niye olmasın arada arkadaşlarla çıkıyoruz havalar soğudu iyice bir ara çıkarsak haber veririm söz

Sokollu
07 Ocak 2015, 20:29
Hii sen o'musun bakya şimdi hatırladım şile tarafina gidecektim ozaman motoru satmazsam ozamana kadar olur niye olmasın arada arkadaşlarla çıkıyoruz havalar soğudu iyice bir ara çıkarsak haber veririm söz

Ninjalar genelde Büyükçekmece, Silivri tarafında. Çok ters kalıyor Alibeyköy tarafından diye katılamadım. Bakalım şu kara kış geçsin, takipteyim sizin grubu.

YouSuffer
08 Ocak 2015, 10:46
Ben büyükçekmecedeyım 1 kere görmedim bi ninja 250 :)