PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Soğuk havalar için motosiklet pantolonu?

redlion999
07 Ocak 2015, 14:16
Beyler şimdi iki adet pantolonum var birisi tech 90 yarı kevlar olan modelden birtane de goretex uzun yol için olandan.. Tech 90 giysem soğuk havayı geçiriyor birde su tutuyor vs.. Goretex olanda günlük giyilebilecek tarz değil..

Aradığım şey günlük giyebileceğim,kot bedeninde yani fazla bol olmayan,su ve soğuk geçirmeyen korumalı bir pantolon.. Arayıp duruyorum ancak hepsi kargo pantolon hatta daha büyük.. Var mıdır dediğim gibi birşey bulan giyen?

hkn34
07 Ocak 2015, 14:48
tech 90 nın ıcıne termal ıclık gıy ustunede yagmurda yagmurluk ust gecır devam et hocam

LynXMaSTeR
07 Ocak 2015, 15:05
tech90 su tutuyor derken, dışı kot değil mi hocam onun nasıl tutuyo?

redlion999
07 Ocak 2015, 15:18
tech 90 nın ıcıne termal ıclık gıy ustunede yagmurda yagmurluk ust gecır devam et hocam

Sorun kısa mesafe olması.. 1.5 km için yağmurlukla uğraşmak istemiyorum ama yerde su varsa birazda yağmur yağıyorsa yandım..

tech90 su tutuyor derken, dışı kot değil mi hocam onun nasıl tutuyo?

Valla paçalardan akacak kadar tutabiliyor.. Hem kotun su tutmama gibi bir özelliği yok ki?

Darkcity2000
07 Ocak 2015, 15:24
Bende ROSS marka iclikli korumali motosiklet pantalonu var , inanilmaz konforlu 150 tl civari almistim motomaxdan bu hafta bolu da yarim metrelik kar tatilinde bu pantolonu giydim ultra nezih ne su ne soguk gecirdi...

hakikiteker
07 Ocak 2015, 15:41
Tekstil ürünleri için su itici spreyler var. Ne düzeyde iş görür bilmiyorum; ne kullanmışlığım ne de kullanandan duymuşluğum vardır ama bir araştırın belki işinize yarayabilecek bir şeydir.