PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bajaj Discover

furkancot
07 Ocak 2015, 03:41
Merhabalar arkadaşlar bu sene içerisinde ilk motorumu almayı düşünüyorum uzun süredir yaptığım araştırmalar sonucunda bajaj discover hoşuma gitti 0 motor almak için güzel bir seçenek gibi geldi ama motor konusunda çok tecrübeli olmadığım için sizlere danışmak istedim
Discover nasıl bir motordur kullanıcısını üzer mi servis ve yedek parça imkanları nasıldır motor sürmeye iyice hakim olmak ve birkaç sene kullanmayı düşünüyorum genellikle okuldan eve gitmek için kullanacağım sizce almalı mıyım yoksa almiyim mi başka seçenekleriniz var mıdır (ybr cbf apache almayı düşünmüyorum baştan belirteyim)

motocommuter
07 Ocak 2015, 03:57
Merhaba,
discover almadan önce bajaj boxer almayı düşünebilirsin. Bende 1 saat kadar önce boxer'la ilgili bir takım sorularımı dile getirdim. Ayrıca brnim gibi öğrenci olmandan ötürü benzin masrafların olacak ve bu model benzini âdeta kokluyor. Sportif bir görünümü yok ancak cafe racer ile çok sportif olmasa da hoş bir görünüm kazandırabilirsin. Bence bir göz geçir. Fiyatı (0) 2.700 tl. İyi forumlar.

..Carmentality..
07 Ocak 2015, 10:21
Merhabalar arkadaşlar bu sene içerisinde ilk motorumu almayı düşünüyorum uzun süredir yaptığım araştırmalar sonucunda bajaj discover hoşuma gitti 0 motor almak için güzel bir seçenek gibi geldi ama motor konusunda çok tecrübeli olmadığım için sizlere danışmak istedim
Discover nasıl bir motordur kullanıcısını üzer mi servis ve yedek parça imkanları nasıldır motor sürmeye iyice hakim olmak ve birkaç sene kullanmayı düşünüyorum genellikle okuldan eve gitmek için kullanacağım sizce almalı mıyım yoksa almiyim mi başka seçenekleriniz var mıdır (ybr cbf apache almayı düşünmüyorum baştan belirteyim)

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/127073-bajaj-discover-125-st-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-42.html

bu konu başlığı altında , kafana takılan bir çok sorunun cevabını bulabilirsin.