PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Topcase için adaptör plaka yaptırabileceğim bir yer bilen?

toomuchcc
06 Ocak 2015, 18:12
SHAD marka topcase içinden çıkan altlık, scooterımın arka demirleri üzerindeki deliklere tam olarak denk gelmiyor. Normalde SHAD'ın ekstra bir bağlantı ürünü mevcut bu iş için ancak onu temin edemiyorum. Aslında hiç öyle birşey kullanmadan da direkt olarak takabilirim ancak pek içime sinmedi o şekilde yapmak. Ben civatalar ile dört köşeden düzgünce tutturmak istiyorum.
Arka demir ile çanta altlığı arasına 30x20 cm ebatlarında (kalınlık olarak da 3-4mm yeterli olur heralde?) bir plaka yaptırıp, üzerine uygun şekilde delikler açarak bu plakayı ikisi arasında bir tür adaptör olarak kullanmak istiyorum (çelik veya aluminyum malzemeden). Bu tarz bir şeyi nerede yaptırabilirim acaba? Karaköy'de veya başka biryerde falan bu tarz işleri kolaylıkla halleden birileri var mıd tanıdığınız, daha önce böyle birşey yaptırdığınız? Hava soğukken kapı kapı dolaşmak istemiyorum şu aralar. Yardımcı olabilecek biri varsa çok makbule geçecek. Teşekkürler şimdiden.