PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kendi istediğim cevapları veren !!sorular ---------

sahin08
05 Ocak 2015, 23:10
forumda bu aralar çok dikkatimi çekti genel özet olarak
vatandaş çok basit bir şey soruyor neden olmaz diye
herkez sebeplerini yazıyor
bizim eleman yok kendi daha iyisini biliyor
e arkadaşlar halaa açıklamaya çalışıyor
vatandaş dalaşmaya başlıyor
ve istemediği cevaplar verenler oradan uzaklaşınca açılan konuda sadece kendi cevapları kalıyor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vatandaş tatmin oluyor
sonuç forumda çöp bir konu daha

yada bir örnek daha
vatandaş ilk kez motosiklet kullanıyor 30 bg üstü bir motorla başlıyor bir önceki hız rekoru bisiklette 40 km\S
e forumdakiler anlatıyor teklikeli falan filan
vatandaş iddialı tabi sürerim diyor
yani içimden vur duvara geber tohumuna para mı saydım diyesim geliyor
madem süreceksin neden konu açıyorsun ille onay mı istiyorsun ??????
yazın abi dökün içinizi

efendy06
05 Ocak 2015, 23:13
Katılıyorum. 30 bg makineylede başlanır ama dikkat edilir, uyarılar ciddiye alınır. Burda asıl problem şu;

a: ...... olur mu?

b/c/d/e/f: olmaz ............... sebeplerden sorun yaşarsın .............. zararları olur.

a: hadi canım siz bilmiyonuz kesin oluyodur.

Yahu madem kesin olduğuna inanıyosun, soru neden?

Freye
05 Ocak 2015, 23:23
Katılıyorum. 30 bg makineylede başlanır ama dikkat edilir, uyarılar ciddiye alınır. Burda asıl problem şu;

a: ...... olur mu?

b/c/d/e/f: olmaz ............... sebeplerden sorun yaşarsın .............. zararları olur.

a: hadi canım siz bilmiyonuz kesin oluyodur.

Yahu madem kesin olduğuna inanıyosun, soru neden?

Kısa ve net. :cat:

vader
06 Ocak 2015, 18:15
Tespitinizde haklısınız.

Bence bazı insanlar "herhangi" bir şey yapmadan önce onaylanmaya ihtiyaç duyuyorlar.
Aksi yönde bir görüş karşılarına çıkınca da agresifleşiyorlar.

Bir de bunların "kararsız" versiyonları var "bilmem kaç liram var hangi .....'yı alayım, kararsızım" başlıklı konuları sıkça görmüşsünüzdür.

Arkadaşa bir takım tavsiyelerde bulunuluyor, hepsine bir kulp buluyor ya da beğenmiyor, kendini ve forumu yıpratıyor.

En ilginci de bazı arkadaşların kendilerini parçalarcasına yardımcı olmaya çalışması.

Saygılarımla.

Freye
06 Ocak 2015, 18:44
Tespitinizde haklısınız.

bir de bunların "kararsız" versiyonları var "bilmem kaç liram var hangi .....'yı alayım, kararsızım" başlıklı konuları sıkça görmüşsünüzdür.

Az daha koy YBR al :queen:

Carbondioxid
06 Ocak 2015, 18:49
100 cc cub, :cat:

tuna_tour
06 Ocak 2015, 18:51
başbakan olursam ülkedeki tüm motorları toplatıp, motor kullanmak isteyen olursa tek alternatif CG modelini sunucam, modfiye yapmak , rengini değiştirmek,üzerine yazı yazmak, aksesuar vs de yasak ... bakın hiç sorun kalmayacak :D

Freye
06 Ocak 2015, 18:52
başbakan olursam ülkedeki tüm motorları toplatıp, motor kullanmak isteyen olursa tek alternatif CG modelini sunucam, modfiye yapmak , rengini değiştirmek,üzerine yazı yazmak, aksesuar vs de yasak ... bakın hiç sorun kalmayacak :D

Öldürdün hocam :salut:

Carbondioxid
06 Ocak 2015, 18:52

100 cc cub dedik işte, tektip.

tuna_tour
06 Ocak 2015, 18:59
Öldürdün hocam :salut:

teker yapmak, akrobasi yapmak, artistik haraketler, yatarak viraja girmekte yasak, kurallara uymayanın motoru bağlanacak, ehliyetine el konacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

100 cc cub dedik işte, tektip.

başbakan benim CG dedim olay bitti, darbe girişiminden alırım içeri seni :jocolor:

Carbondioxid
06 Ocak 2015, 19:01
Çok kızdırma , tek devlet başganı olur senin pipini keserim.

100 cc cup.

tuna_tour
06 Ocak 2015, 19:04
Çok kızdırma , tek devlet başganı olur senin pipini keserim.

100 cc cup.

sabah 5 gibi aldırıyorum seni gözaltına :cherry:

Carbondioxid
06 Ocak 2015, 19:06
Cümlemde hata olmuş, ben niye elimi sürüyomki, doğrusu kestirtirim olcaadı.

Sabah olmaz, göz torbalarım balon gimi oluyor.

100 cc cub.

Freye
06 Ocak 2015, 19:39
Konu nereye geldi :)
honda today nokta hem daha az yakar :P

sahin08
06 Ocak 2015, 19:40
yok be ya herkez chopper kullansın böyle rahat ferah yada chopper görünümlü cub :D

Freye
06 Ocak 2015, 19:42
yok be ya herkez chopper kullansın böyle rahat ferah yada chopper görünümlü cub :D

R1 veya 1000RR herkes hayallerine kavuşmuş olur öbür dünyada cenneti garantileriz ordada kendimize artık bir BMW S1000RR alırız :queen:

xbuky
06 Ocak 2015, 19:43
Bir insan bir şeyi yapmaya karar alıyor. Buradan yazıp sizlerden de onay bekliyor. Başka açıklaması yok. Adama al kardeşim sür demezsen cesaret edip gidip alamaz. İlla birilerinden güç alacak. Aksi yorum yazarsan da ağzına mıçar.

Freye
06 Ocak 2015, 19:45
Bir insan bir şeyi yapmaya karar alıyor. Buradan yazıp sizlerden de onay bekliyor. Başka açıklaması yok. Adama al kardeşim sür demezsen cesaret edip gidip alamaz. İlla birilerinden güç alacak. Aksi yorum yazarsan da ağzına mıçar.

sonunda konuya ait bir yorum geldi :)

kaç saatir burada saçmalıyoruz :)

sahin08
06 Ocak 2015, 20:14
ozaman tutmayın beni 1000 cc motur almaya gidiyorum
----------------------------- 'tutsanıza yaw ----------------
yada salın gitsin

cftc
06 Ocak 2015, 20:19
MT.net TOP 3 Cevaplar
1- Üstüne az daha koy ybr al.
2- 600 lük olmaz ama 1000 lik olur.
3- Hocam sen en iyisi ikinci el cbf falan al.

MT.net TOP 3 Sorular
1- Merhabalar motora yeni başlıyorum ne alıyım?
2- 5000 TL bütçem var ikinci el japonmu yoksa sıfır çinmi?
3- YBR mi CBF mi ?

Konu çok hoş olmuş hocam tebrikler.

xbuky
06 Ocak 2015, 20:36
ozaman tutmayın beni 1000 cc motur almaya gidiyorum
----------------------------- 'tutsanıza yaw ----------------
yada salın gitsin

Aynen durum o. Adam geliyor 600 cc motorla başlayacağım diyor.

Yav hocam yapma etme diyorsun açıklıyorsun.

Adam diyor iyide bizim mahallede bi ahmet abi var o sürdü. Rahmetli iyidi. Bende sürerim, nedir bu 600 cc'den başlamaya ön yargınız diyip gidiyor...