PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayıp Shad Marka top case (moda-yoğurtçu parkı civarı)

ngyenice
05 Ocak 2015, 14:14
Arkadaşlar, bugün içinde bir adet pembe nolan kask, yağmurluk ve turuncu sırt çantam olan Shad marka SH46 siyah top case'i moda'dan çevreyoluna çıkarken aralarda bir yerde düşürmüşüm. Civarda bulan eden, gören duyan varsa çok sevineceğim.

telike
05 Ocak 2015, 15:46
Arkadaşlar, bugün içinde bir adet pembe nolan kask, yağmurluk ve turuncu sırt çantam olan Shad marka SH46 siyah top case'i moda'dan çevreyoluna çıkarken aralarda bir yerde düşürmüşüm. Civarda bulan eden, gören duyan varsa çok sevineceğim.

geçmiş olsun inşallah kimseye bi zarar vermemiştir.
şu topcaseleri vizeden geçirmek hiç hoşuma giden bişey değildi. ama gerekiyormuş sanırım. böyle şeyler için bi kontrol mekanizması lazımmış.
inşallah bulunur. inşallah bi daha da düşürmezsin hocam

ngyenice
05 Ocak 2015, 15:57
Yerine oturdu sandım ama belli ki daha dikkatli kontrol etmem gerekiyormuş; sadece kendine çekerek değil, yukarı da kaldırarak oturup oturmadığını kontrol etmek gerekiyormuş ki öğrenmiş oldum. İhtimal case'i e5'e çıkmadan önce ara sokakların birinde düşürdüm ve arkamda hiç araç yoktu. Eh Korna çalan da olmayınca taaa etiler'e gelince farkettim, dönüp baktım ama bulamadım. Arkadan gelen birine zarar vermiş olduğunu sanmıyorum ama dediğin gibi verebilirdi de, daha dikkatli kontrol etmek şart meretleri.

Dusty
05 Ocak 2015, 16:33
Ben vidalamış durumdayım benimkini. Bir tornavida elbet taşınır uzun yola çıkınca, şehir içinde ya da kısa mesafelerde zaten ihtiyaç olmuyor topcase'i çıkarmaya. Tavsiye ederim.

Umarım bulunur.