PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sava lastik

levent09
05 Ocak 2015, 10:42
arkadaslar chopper ma lastik alacağım ama karar veremedim malum duygusal sebeplerden dolayı. sava lastik ( MC 7 )ile karşılaştım goodyear teknolojisiyle üretiliyormus kullananlar veya bilgisi olanlardan yardım istiyorum.

ozrace
05 Ocak 2015, 10:52
fiyat/performans olarak alınabilecek uygun fiyatlı lastik.Artık Mitas adı ile satılacağını biliyorum.benim motorumdada var bir olumsuzluk görmedim.tabi sınırlarıda zorlamamak lazım ben bu şekilde kullanıyorum...

KUVVETMİRA
05 Ocak 2015, 11:08
"şöyle bir" (http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/100092-sava-invader-mc30-lastik-ilk-intiba.html) mc30 incelemesi vardı zamanında.

iptaluyelik02
05 Ocak 2015, 12:31
ben cross motorlarımda Sava ve Mitas kullandım,her ikisinin de performansı gerçekten güzeldi,lastikler çatlamadı,çabucak erimedi ve fren performansından memnundum.denenebilir.

AttilaXtreme
05 Ocak 2015, 15:36
Fukara dostudur ama çok özenli olmak gerekir.

Radyal lastiği var mı bilmiyorum. Benim kullandıklarım radyal değildir. Ne farkı var diye soracak olursanız radyal lastik iskeleti olan lastiktir ve bu nedenle her yerinden şişer. Radyal olmayan lastik işe aşınan yerinden şişer ve bu nedenle bombe yapar. Bu farkı anlayabilmek için sürekli kontrol etmek gerekir.

Radyal olmayan lastiğimi sürekli kontrol ederim ve motoru hor kullanmam diyorsan candır. Yok ben kendime fazla güvenemem o konularda diyorsan uzak durman gerekir.

telike
05 Ocak 2015, 15:40
endurocular çok memnunlar. ama ben yolda asfaltta o kadar da memnun değildim.

GaCCaLL
05 Ocak 2015, 16:10
Tam bir F/P lastiği idi 1 seneye yakın kullanmıştım yanılmıyorsam.
Fatih abi zaten link vermiş yuarıda :bounce:

Darkcity2000
05 Ocak 2015, 16:17
yillardir binek ve araz aracimda kullanirim cok memnunum , yurtdisi testlerinde etkileyici yagmur ve kar performansindan bahsedilir..

solmyr
05 Ocak 2015, 16:19
bu sitede fiyatları uygun. daha önce burdan lastik alan oldu mu?

http://www.lastikdeposu.com.tr/

ogzcngdk
05 Ocak 2015, 19:09
ben mc7 kullanıyorum. 1 sene olucak nerdeyse, 15 bin km oldu. o fiyata alınacak en iyi lastiktir baştan belirteyim. yağmurda performansı çok iyi değil dikkatli kullanırsanız kayma yapmaz ama.
yazın sıcak asfalt ve sıcak lastik ikilisi olduğu zaman hiç korkmadan yatırabiliyorum

kısaca fiyat performans ürünü
sıcak havayı seven bir lastik
ıslak ortamda dikkat etmek gerekir

son olarak eğer alırsanız sava yerine mitas marka gelirse lastiklerini telaş yapmayın ürün aynı ismi değişik..

Green Arrow
05 Ocak 2015, 21:41
Savanın yeni adıyla Mitas'ın kuru zemin performansı oldukça tatminkardır.Fiyatlarına göre oldukça kaliteli lastikler üretiyorlar.Islak zemin için bir çok lastik gibi idare eder seviyede.

melihbesikci
05 Ocak 2015, 22:00
Ben MC18 çift kullanıyorum. Gayet memnunum, fiyatına göre çok iyi. Bir pirelli değildir tabiki, ama dediğim gibi bu fiyata alınabilecek ve güven veren en sağlam lastik.

levent09
06 Ocak 2015, 00:09
arkadaslar cok güzel cevaplar aldım siparişimi veriyorum:))