PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AFX FX-41 kask'ı duyan bilen tanıyan varmı?

zombieahmet
03 Ocak 2015, 22:47
http://www.revzilla.com/motorcycle/afx-fx-41-ds-helmet
Kask arastırıyorum epeydir. Icon battlestar çok iyi ama benim bütçemin cok üzerinde. Baslıktaki kask ile ilgili olumlu olumsuz bildiğiniz birsey varmidir? Şimdiden tesekkürler.

Green Arrow
03 Ocak 2015, 23:22
Bu kask markasız bir kasktır.AFX,GMAX,Fly Trakker,Acerbis markaları bu modelin aynısını ufak farklar veya aynı şekilde satmaktadırlar.Fiyatından da görüceğin üzere giriş seviyededir kalite.Parçalarda çabuk kırılma ve elde kalma yorumları var internette ingilizcen var ise araştırabilirsin.Alanlar fiyat performans oranından memnun üstelik tepe rüzgarlığı sökülebilip AGV AX Naked kaskı gibi kullanılmaya müsade etmekte.Sarmaz ise güvenerek artçı kaskı yapabilirsin.

*Ancak altındaki motorun harcı bir kask değil bana sorarsan.

Freye
03 Ocak 2015, 23:34
madem kask alacaksın 1 kere al olsun bitsin sonra bir yerden 2 bilgi öğrenince (benim gibi) hemen gidip kask alma 2 kere masraf yapmış olursun

zombieahmet
03 Ocak 2015, 23:56
Bu kask markasız bir kasktır.AFX,GMAX,Fly Trakker,Acerbis markaları bu modelin aynısını ufak farklar veya aynı şekilde satmaktadırlar.Fiyatından da görüceğin üzere giriş seviyededir kalite.Parçalarda çabuk kırılma ve elde kalma yorumları var internette ingilizcen var ise araştırabilirsin.Alanlar fiyat performans oranından memnun üstelik tepe rüzgarlığı sökülebilip AGV AX Naked kaskı gibi kullanılmaya müsade etmekte.Sarmaz ise güvenerek artçı kaskı yapabilirsin.

*Ancak altındaki motorun harcı bir kask değil bana sorarsan.
Bilgilendirme icin cok tesekkur ederim. Simdiye kadar ucuz yollu 2 kask aldim simdi kullandigim ls2 ve hic memnun degilim ne yazikki. Bu tarz kasklari cok beğeniyorum ne kadar yuksek hizlarda rahatsiz edecegini bilsemde. Artik biraz daha araştiracağız.

logan07
04 Ocak 2015, 00:11
http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/52/2a/07/522a0789130888738ecc4fbb1ae02bd3.jpg
belki hedeflediğin kask böylr birşey değildir ancak naizane beğenimi sunayım dedim. 550 tl fiyatı