PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : elektrik tesisatı sultangazi gaziosmanaşa civarı yardım edebilecek arkadaş arıyorum

lokman33
03 Ocak 2015, 01:27
merhaba değerli arkadaşlar elinde malzemesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
elimde 2 tane honda cgl v
ar birinin sinyalleri arızalı diğerinin farlar sinyal ve stop tesisatı için yardım edebilecek tam bilgi sahibe arkadaşa ihtiyacım var
ben çırak olacağım ustalık sizin olsun
ben de size yardımcı olurum yağ değişimi gaz teli debriyaj teli değişimi gibi basit işlerde

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

haydi eller çalışsın :)

serkanADH13
03 Ocak 2015, 02:30
Dostum Sen Buradan resimleri İle sor Yardımcı Olalım sana,

Çek resmini Ne yapmak İstiyorsan Yaz Buraya,
Tesisat Renklerinden Yardımcı Olalım...

bu arada sinyal renkleri sabittir aklınd olsun,
SOL turuncu,,,yeşil,
SAĞ turkuaz ,,,yeşil 'dir,,,

motocommuter
03 Ocak 2015, 02:47
Kardeşim ben küçükköy'de oturuyorum. Fakat yerinde olsam başkasına yaptırmak yerine bir ustaya verirdim. Gaziosmanpaşa'ya çıkarken sol tarafta kardeşler motosiklet var oraya bir danış belki yardımlarını dokunur. Birde herhangi bir tanıdığın var mı ybr 125 satan yardımcı olabilir misin bana bu konuda ? Hepinize iyi forumlar dilerim, tekeriniz düz bassın.

lokman33
03 Ocak 2015, 17:43
Dostu
m Sen Buradan resimleri İle sor Yardımcı Olalım sana,

Çek resmini Ne yapmak İstiyorsan Yaz Buraya,
Tesisat Renklerinden Yardımcı Olalım...

bu arada sinyal renkleri sabittir aklınd olsun,
SOL turuncu,,,yeşil,
SAĞ turkuaz ,,,yeşil 'dir,,,

Serkan hocam yeniden merhaba renkleri biliyorum tsk ederim
motosiklet 2 gün yağmurda kaldı ne olduysa o zaman oldu tıkır tıkır çalışan sinyaller çalışma oldu
tüm kabloları soydum kontrol ettim şase kopuk falan yok ampulleri tek tek kontrol ettim hepsi çalışıyor
fakat flaşöre atlamadım :(
benim kalfalığıma göre tek bişey kalıyor kütük ( kumanda ) arızalı olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Kardeşim ben küçükköy'de oturuyorum. Fakat yerinde olsam başkasına yaptırmak yerine bir ustaya verirdim. Gaziosmanpaşa'ya çıkarken sol tarafta kardeşler motosiklet var oraya bir danış belki yardımlarını dokunur. Birde herhangi bir tanıdığın var mı ybr 125 satan yardımcı olabilir misin bana bu konuda ? Hepinize iyi forumlar dilerim, tekeriniz düz bassın.

merhaba kardeşim verdiğin bilgiler için tşkr ederim
gideceğim sağlam adresler var
ben kendim yapmak istiyorum
motosiklet konusunda yardımcı olamayacağım malesef