PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu motordan randuman alınır mı ?? 150 mr vulture

MAVROCU
02 Ocak 2015, 23:20
Öncelikle ilk kazada ön amörtisor yamuldu ve düzeltildi platin ve gidon da değişti tabi . ikinci kazada yine amörtisor bürküldü ve bu sefer yenisiyle değişti tabi yine platin ve gidon değişti :) son olarak ise bi ticari taksiye önden çarpma sonucu motorun ömortisör , krank sağ kapak , gidon ,platin , benzin deposu , yan kapaklar , arka salıncak , 2 tane sinyal ,ön lastik , silindir kapağı , kontak , yani motorda 2 bin lira masraf çıkmıştı sizde bu motordan adam olur mu hemde 3. kazası dediğim gibi. yorumlarınızı bekliyorum...

tinerci
02 Ocak 2015, 23:25
Dediklerinin hepsini değiştirirsen, şaside de atıklık olup da düzelttirirsen adam olur olmasına ama değer mi? Bilmem.

MAVROCU
02 Ocak 2015, 23:27
Dediklerinin hepsini değiştirirsen, şaside de atıklık olup da düzelttirirsen adam olur olmasına ama değer mi? Bilmem.
değişti değişmesine ama değmedi tabi 2 bin lira masraf oldu sen düşün :)

Doçkinderi
02 Ocak 2015, 23:30
Motorun hasarlı gören parçaları değiştikten sonra kullanılabilir. Randıman meselesi ise eğer parçalarında sorun yoksa, kazalı motora biniyorum psikolojisi devredeyse sorunsuz motordan bile randıman alamıyorum diye düşünürsün. Yani motorun tamirden geçme durumu ve senin psikolojine bağlı :)

MAVROCU
02 Ocak 2015, 23:33
Motorun hasarlı gören parçaları değiştikten sonra kullanılabilir. Randıman meselesi ise eğer parçalarında sorun yoksa, kazalı motora biniyorum psikolojisi devredeyse sorunsuz motordan bile randıman alamıyorum diye düşünürsün. Yani motorun tamirden geçme durumu ve senin psikolojine bağlı :)

herşeyin orjinali iyidir eminim biliyosundur ? bi kız var bozulmuşş bi kız var bakire :) hangisi daha mantıklı ?

efendy06
02 Ocak 2015, 23:36
2250 tlye aldım 2013 modelini :) 3600 kmde falandı işte, depoda göçük haricinde sıkıntısı yoktu. Bence 2000 tlye 500 daha koyup kazasızını almak elindekini trafikten düşürüp kullanılabilir parçalarını yedek parça olarak kullanmak mantıklı :)

herşeyin orjinali iyidir eminim biliyosundur ? bi kız var bozulmuşş bi kız var bakire :) hangisi daha mantıklı ?

1, çoğunlukla 2. el motor alanların durumu nasıl olcak?
2, aşka bakar.

Doçkinderi
02 Ocak 2015, 23:37

Şöyle düşün , bi tecavüze uğramış kız vardır bide genelevde çalışan.Sence hangisi ? Motoru hor kullanan var , bir de kazalı kullanan :)

MAVROCU
02 Ocak 2015, 23:41
bu motorda her türlü uruspuluk var :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

2250 tlye aldım 2013 modelini :) 3600 kmde falandı işte, depoda göçük haricinde sıkıntısı yoktu. Bence 2000 tlye 500 daha koyup kazasızını almak elindekini trafikten düşürüp kullanılabilir parçalarını yedek parça olarak kullanmak mantıklı :)

1, çoğunlukla 2. el motor alanların durumu nasıl olcak?
2, aşka bakar.

bunun kadar olmayacağı için sorun yok bu türkiyede tek merk etme :)

Doçkinderi
02 Ocak 2015, 23:45
Senin düşüncenin değişmeyeceği belli :) Motor senin değil galiba almayıda düşünmüyosun heralde, en iyisi sahibi düşünsün :)

MAVROCU
02 Ocak 2015, 23:46
yani kemençe vurmuşum ben :)