PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alpinestars Mont

metinkilic
02 Ocak 2015, 18:36
İyi akşamlar. Bu akşam internet üzerinden Almanya'dan sipariş vereceğim. Revit excalabur alacaktım ancak yurt dışı forumlarda pek iyi yorumlar almamış ve pahalı. 2 mont arasında kararsız kaldım. Alpinestars T-GP R mont ile Alpinestars Viper Air mont arasında kararsız kaldım. fiyat olarak ikisi de aynı. Viper olan daha çok yazlık ağırlıklı bir mont. Son bahar ile ilk baharda kullanmak için pek uygun değil. diğer mont bunlar için uygun ancak yaz için sıkıntı yaratırmı bilemedim. Kullanan arkadaş varsa lütfen cevap yazsın. İlginize teşekkür ederim.

berksus
03 Ocak 2015, 00:00
Bende viper air var. Icindeki windproof layeri takinca 16-17 dereceye kadar tshirt ustune giyebiliyorum. Ama ondan dusuk sicakliklarda uzerine sweatshirt vs giymek gerekiyor. Suan uzerine sweatshirt ve ici polar disi yagmurluk olan bir mont giyiyorum. Kat kat giyinmekten sikildigim icin simdi su gecirmez bir mont siparisi verdim. Yaza gelicek olursak, sicakta ne giysen yavasken terletiyor. Oraya buraya giderken trafikte su gibi terliyordum. Karar senin ama bana sorarsan kis ve yaz icin iki ayri mont en iyisi.

mucoist
03 Ocak 2015, 00:17
fc-moto'dan alacaksan bu kuponu kullan FCMOTOWG15-5 ::winkwink

metinkilic
03 Ocak 2015, 00:23
fc-moto'dan alacaksan bu kuponu kullan FCMOTOWG15-5 ::winkwink
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İLGİNİZE.