PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diğer sıfırdan farksız ilanlarını unutun

hakanuygun
02 Ocak 2015, 18:14
Merhabalar,11 Kasım 2014 tarihinde almış oldugum kırmızı Derbi ETX markalı motorsikletimle ufak bir kaza geçirdim.Kazada motorumun egsoz korumasi ve fren maneti kırıldı.Kazaya istinaden vesile olanlar telafi amacli Beyaz sıfır DERBİ ETX verdiler .Bende hiç kullanmadan bayiden eve bile minibusle getirerek apartmanımızın garajına cektim.Bir defa bile marşa basmadim.Plakası ruhsatı cıkartılmıs haldedir.Tescil tarihi 26.12.2014 tür.Satmam sebebim ise biraz ailem ile yasadığım sorunlardandır.Belki yazın başka motor alabilirim ama şu an ortalıgın sakinleşmesi için bu motora binmemem gerekli.Derbi etx enduro tipidir üzerinde dişli lastikleri mevcuttur.Youtube a derbi etx yazarsanız genel bakış videosundaki benim.Derbi FERCO motor guvencesindedir,bende istinye FERCO dan almıştım.Derbi için çeşitli rivayetler duyarsanız inanmayın yok parça bulunmaz bakımları cok pahalı gibi ,bizede söylediler yok 1000 bakımına 150-200 lira isterler aldınız kazıklandınız gibi seyleri bizde duyduk 1000 bakımı sadece 40 liradir.Cok yakar diyenlerede aldırış etmeyin.Rodaj doneminde 53 liraya 470 km gittim.150 si şehirler arası 320km si istanbul akşam trafiğinde dur kalklı trafikte kullandım.Rodajdan sonra yakıtı daha da düşmüştü.Önceki motorumu yaklasık 1350 km cıvarında kullandım.Facebook ta Derbi etx stx grubundanım zaten oralarda yorumlar gorursunuz.Hem yakıt hem bakım hemde genel bilgilerden sonra yok söyle mi böylemi sorular sormamanızı rica ederim.Yaygın servis aği mevcuttur.Yok servisini bulamazsın diyenlere sadece istanbulda 14 servisi mevcuttur.Yeni motor 5180 + 400 lira ruhsat plaka+sigortadır.
Ben ise 5100 lira istemekteyim.Noter masrafı 101 lira alıcıya aittir.2015 MTV ilk taksiti tarafımdan yatırılacaktır.Ufak bir indirim söz konusu olabilir ama rica ediyorum 4500 liram var 4750 liram 4900 liram var gibi söylemler için birbirimizin zamanını almayalim.
Takas düşünmüyorum teklif etmemenizi rica ederim.Lütfen arayacak kişi motoru gelip gormeye niyeti olan ve begendi an alabilecek durumda olanlar olsun.Yok bir yerden para gelecekti kredi cıkmadı yan yattı camura battı karta taksit yaparmısın senet sepet vereyim durumları olmasın.Motor Istanbul Kağıthane dedir satışta buradaki noterden yapılacaktır.
Motor ile ilgili video youtube derbi etx genel bakış yazınız

Sahibinden.com ilan no 195231452 dur