PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motoru iphone dan çalıştırmak?

igorkem
10 Aralık 2014, 23:35
Arkadaşlar bugün aklıma geldi ve süper olurdu :)

Motorumuzu iphone dan çalıştırmamız mümkün mü

Yurtdışında felan böyle bir kit var mı

40yapar
10 Aralık 2014, 23:42
"iphone uyumlu powerbank'ı olan var mı" diye otostop yapan motorcular gözümün önüne geliyor da birden, hafiften bi gülme alıyor

igorkem
10 Aralık 2014, 23:43
Hhahahhaa bak bu süpermiş :)

ülgenhan
10 Aralık 2014, 23:51
süper fikir.

kırılmasının akabinde yapılmış en kolay motosiklet hırsızlıkları baş gösterir. :)

Mertcan39
10 Aralık 2014, 23:59
basliga girmeden once ipone yag sandim calistirmak ne alaka dedim olay cok farkliymis.

Levsy
11 Aralık 2014, 00:03
Yemek pişiren iPhone uygulaması deseydin yardımcı olurdum,
ama motor çalıştıran İphone konusunda fikrim yok....

diyecektim ki hevesim kursağımda kaldı.

Şu linki incelersen (İngilizcen yoksa google çeviri kullan artık) fikir verir ama ciddi maliyet gerektireceğe benziyor.

http://mashable.com/2009/10/13/viper-smartstart/

Hulen hay ben bu teknolojinin ... adama doğru düzgün dalga bile geçirtmez oldu artık :pr: :pr: :pr:

Lucas
11 Aralık 2014, 01:22
IR remote (kızılötesi) olan bir telefon ile yapmak imkansız değil.
İlla iphone ile olsun istersen, motosiklete de bir telefon bağlar wifi aracılığı ile yapabilirsin. Yada motordaki telefon numarasını arar, telefon cevap verince belirlediğin bir rakama bastığında motosikleti çalıştırır. Velhasıl aslında para her motoru herşekilde çalıştırır :)

Artes
11 Aralık 2014, 13:21
Bu şekilde far rengi far acip kapama kiti olduğuna gore, buda yapılabilir. Telefondayim bakamiyorum suan

igorkem
11 Aralık 2014, 13:35
Bu şekilde far rengi far acip kapama kiti olduğuna gore, buda yapılabilir. Telefondayim bakamiyorum suan

merakla bekliyorum dostum

LynXMaSTeR
11 Aralık 2014, 14:16
yazılım her zaman donanımdan daha çok kırılır, bozulur, çözülür. o yüzden mekanik bi aksam olmalı bence

VolkanSrky
11 Aralık 2014, 14:45
Aracımda kumanda ile çalışan bi sistem yaptım hazır kit olarak satılıyor bağlantısı biraz cafcaflı olmuştu Motor için bunu düşünmedim hiç motorun ruhuna aykırı bence

Tİme_shİft42
11 Aralık 2014, 15:42
Alarmlarda uzakdan çalıştırma var kumandadan basarsan çalışır

igorkem
11 Aralık 2014, 15:51
Alarmlarda uzakdan çalıştırma var kumandadan basarsan çalışır

evet biliyorum ama merak ettiğim için sordum böyle birşey var mı diye?

eraksoy
11 Aralık 2014, 16:53
Bir ara doktora gitmenize gerek kalmayacak iphone teşhisi koyacak ve kanserli hücreleri temizleyecek demişlerdi, çok bekledik ama olmadı bu olur inşallah. :queen: