PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Isındıkça çatlıyor

muhiddnevrn
04 Aralık 2014, 11:17
Egzoz kapağımda bir çatlak var küçükdü diye hatırlıyorum(motoru 4 ay önce aldım).Dün baktığımda büyümüş gibi göründü sanırım egzoz ısındıkça daha çok çatlıyor daha önce başına gelen veya tavsiyede bulanabileceklerin yardımını bekliyorum.
Çatlak Şu şekilde
http://i.hizliresim.com/J7LvvQ.jpg (http://hizliresim.com/J7LvvQ)

erensipahi
04 Aralık 2014, 11:51
motosikletin garantisi varsa servise götürün komple egzoz değişimi yada gereken neyse yaparlar :cat:

grottobora
04 Aralık 2014, 12:16
Servise götürmende fayda var.

telike
04 Aralık 2014, 13:31
ısındıkça değil de titreşimden çatlak büyüyordur.

muhiddnevrn
04 Aralık 2014, 13:44
Garantiye girecegini sanmiyorum dusme sonucu olusmus sanirim
isiya dayanikli yapistirici cozum olur mu acaba

kurubuz
04 Aralık 2014, 14:37
Yapışmaz. Yenisini al.

motorcu48
04 Aralık 2014, 14:53
bende diyorum yav bu motor düşmüş besbelli ama neden yazmamış diye sonra yazmışsın düştüğünü.
hayır yapışmaz ancak kaynak la olur o da göze hitap etmez.bence sen en iyisi fırsat bu fırsat performans egzozlarını araştır ama ses için değil göze hoş gelenlerden

Yiğit_
04 Aralık 2014, 16:12
Kardeşin ben egzoz kapağının metal olanını aldım plastik parasına yamaha servisinden tavsiye ederim hem şık duruyor:cat:

motorcu48
04 Aralık 2014, 16:15
demek bu parca plastikmiş :silent:

Yiğit_
04 Aralık 2014, 16:18
demek bu parca plastikmiş :silent:

Evet plastik resime bakarsan anlarsın zaten

motorcu48
04 Aralık 2014, 16:41
kardeşim resme bakarak anlaşılsaydı insanların bilmediği bir şey ,analitik kimya diye bir bilim doğmazdı :mrgreen: ya da bir malzemenin dolğunluğunun en basit el yordamıyla çıkan sese göre değerlendirilmesini resim ilede yapabilirdik..neyse sağolasın

Yiğit_
04 Aralık 2014, 16:46
kardeşim resme bakarak anlaşılsaydı insanların bilmediği bir şey ,analitik kimya diye bir bilim doğmazdı :mrgreen: ya da bir malzemenin dolğunluğunun en basit el yordamıyla çıkan sese göre değerlendirilmesini resim ilede yapabilirdik..neyse sağolasın

Bakdınmı anlaşıyor pilastik olduğu senin dediklerin biraz uçuk olmuş göz var nizam var.Üstündeki çizikler kırık yerdeki rengin solukluğu kapağın matlığı........... daha ne diyim ben pilastiğim diye bağırmadığı kalmış:)

KUVVETMİRA
04 Aralık 2014, 16:56
tampon tamircileri 15 TL + KDV karşılığında bu parçayı tamir edebilirler.
ama ne ömür biçerler konuşmak lazım.

telike
04 Aralık 2014, 17:39
tampon tamircileri 15 TL + KDV karşılığında bu parçayı tamir edebilirler.
ama ne ömür biçerler konuşmak lazım.

fiş almazsak?