PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda cbr 250r bizımla değilsın :D

Sayfa : [1] 2 3

Bune
03 Aralık 2014, 12:35
Milletin kanını piyasada tekel olduğundan bunca sene sömürdün 250 cc motoru 14 bin lira civarına mal ettin insanlara (ve piyasayıda sen yükselttin) ama artık diğer üreticiler gözünü açtı pastana konmaya geliyorlar honda bize de artık bizimle değilsın demek düşüyor :king: :king: :king:

250cc super sport kategorisinde önümüzdeki sene gelecek güzeller.

Yamaha R25

http://www.bikesindia.org/uploads/image/news/2014/july/yamaha-r25.png

Kawasaki Ninja 250sl

http://static.zigwheels.com/media/content/2014/Feb/2014-kawasaki-ninja-rr-250sl-17022014-m2_560x420.jpg

Hero Hx250r

http://www.bikes4sale.in/pictures/default/hero-hx250r/hero-hx250r-pic-1.jpg

KTM Rc200

http://burnyourfuel.com/gallery/2014/09/KTM-RC-200.jpg

Bajaj Pulsar 200ss

http://nexgenbikes.com/site/wp-content/uploads/2014/10/pulsar200ss-fi-014.jpg?ff473c

Bir de bunlara bonus olarak bajaj pulsar 400ss gelecek hintliler fiyatları ekonomik tutup ötv' yi bize hissettirmezlerse nerdeyse 250cc fiyatına 375cc olan bu motoru da alabiliriz.

Bajaj Pulsar 400ss

http://static.zigwheels.com/media/content/2014/Apr/bajaj-pulsar-400ss-india-launch-2014-zigwheels-m1_560x420.jpg

Karşılaştırmalar

http://ic.maxabout.us//misc/infographics//quarter-litre-bikes.jpg/thumb/700

celikat
03 Aralık 2014, 12:37
honda = japon mondial'i

R6Angels
03 Aralık 2014, 12:38
KTM Rc200 çok hoş duruyor.

tuna_tour
03 Aralık 2014, 12:39
cbr 125 ve 250 zaten hiç bizimla olmadı :D zaten göz var nizam var neresi SS bu cbr 125 ve 250 nin

ibooo
03 Aralık 2014, 12:41
Bu konuda kavga çıkar. :P

Mertcan39
03 Aralık 2014, 12:43
yerimi alip kuytuya cekiliyorum :D

motorcu48
03 Aralık 2014, 12:44
hero motora bak kaliteli lastikle gorsel hazırlatmış sonrada urunun değişim hakkını saklı tutar dıye kalitesiz lastikle piyasaya çıkar

C.Kaan
03 Aralık 2014, 12:45
1 R25 Bence 1000 CBR'ı Yok Eder :mrgreen:

TarkanHappy
03 Aralık 2014, 12:47
Cbr 250r kullanıcısıyım ve son derece memnunum motorumdan. yukarıda verilenlerden KTM RC-200 13.850 lira 200'lük motora cbr 250den daha fazla para verenin aklını ben sorgularım doğrusu.. R25'i ben beklemedim 2014 HRC CBR 250R aldım ve pişman olmayaağımı düşünüyorum. Emin olun R25 uçuk kaçık bir fiyatla gelecektir Türkiye'ye

celikat
03 Aralık 2014, 12:49
evet ya, honda'nın hiç bir 125 ve 250 cc modeli SS kategorisine giremez. cbr 125 zaten karenaj giydirilmiş commuter, cbr 250 ise sport commuter kategorisine girebilir.

cbr 250 nin 13.500 tl olduğu diyarda yamaha r25 için 17-18 isterler valla. bir yamaha'ya bak bir honda'ya?

draggy
03 Aralık 2014, 12:51
Şöyle 4 silindirli eski cbr250 gelse, hatta kawanın zzr250 lisi ya da FZR250 :)

Bunların adı bile okunmazdı ya neyse :)

A.Volkan
03 Aralık 2014, 12:52
honda = japon mondial'i

Güzel başlık ama cem bey biraz ağır konuşmuş :)
r25 hepsini döver :)

SlimShady1
03 Aralık 2014, 12:53
Bacac 10.000 çekti eses pulsara cbr 13 çok mu? Yfz 9.000 R25 12-13 olur umarım. Haa yfz almak gibi planim yok ama almak isteyenlerin bileğini bükmez inşallah Yamyamha

mustafaaytar
03 Aralık 2014, 12:54
bedava getirecekler sanki :) fiyatlar açıklanınca yine toplanalım bir konuda :)

umuttuna
03 Aralık 2014, 12:56
Cbr 125 te kullandim 250yide yeni aldim hic ss olarak dusunmedim bu motorlari ikiside benim icin baslangic motorudur.tipi guzel sorunsuz motorlar diye aldim.hicbir markanin fanatigi degilim neyi begenirsem onu alirim hepsi guzel motorlar cesit cogalsin ki fiyatlar dussun milletin yani hepimizin isine yarasin.hakkaten tip olarak hepsi guzel param yetseydi kawa alirdim o ayri tabi :)

celikat
03 Aralık 2014, 12:58
Bacac 10.000 çekti eses pulsara cbr 13 çok mu? Yfz 9.000 R25 12-13 olur umarım. Haa yfz almak gibi planim yok ama almak isteyenlerin bileğini bükmez inşallah Yamyamha

r25 için 12-13 bin lirayı rüyanda görsen hayra yorma derim. imkansız kere imkansız.

atillatopal9
03 Aralık 2014, 13:01
honda kullanıyorum memnunum fakat R25 im olsa daha çok memnun olurdum :) CBR pasif kaldı, ama bu kötü oldukları manasına gelmiyor tabi ki. 2016 ya süpriz yapacaktır belkide :)

A.Volkan
03 Aralık 2014, 13:01
Daha öncede söyledim Allahın izniyle tahminim doğru çıkacak R25 15 i geçmez.

celikat
03 Aralık 2014, 13:06
Daha öncede söyledim Allahın izniyle tahminim doğru çıkacak R25 15 i geçmez.

cbr 250 denen motor tek silindirli, 8500 devirde 25 beygir, 13500 liraya satılıyor. r25 denen motor sıralı iki silindiri ile 12 bin devirde 36 beygir verirken sence iki motor arasında 1500 liracık bir fark mı olur sadece?

honda cbr 250, yamaha r25 in yanında mondial drift gibi kalır ancak. yamaha safkan SS yapmış arkadaş.

LynXMaSTeR
03 Aralık 2014, 13:06
r25 ve 400ss çok iyi duruyo şekil olarak.
cbr den sonra 400ss almayı isterdim bumblebee model, ancak türkiyeye gelir mi bilmem.

A.Volkan
03 Aralık 2014, 13:11
''honda cbr 250, yamaha r25 in yanında mondial drift gibi kalır ancak. yamaha safkan SS yapmış arkadaş.''
Güzel yorum :)

C.Kaan
03 Aralık 2014, 13:15
''honda cbr 250, yamaha r25 in yanında mondial drift gibi kalır ancak. yamaha safkan SS yapmış arkadaş.''
Güzel yorum :)

Mondial Drift'te bile M direksiyon var ne Drifti Superboy gibi kalır CBR R25'in yanında :mrgreen:

tuna_tour
03 Aralık 2014, 13:18
yamaha alayına kapak yapmış, konuyu kapamış beyler :thumleft:

Seko
03 Aralık 2014, 13:58
Hiçbirisi Bajaj SS400'ün yanına yaklaşamaz da fiyat konusu muamma...

YouSuffer
03 Aralık 2014, 13:58
Hero çin malımı? Fiyatı vs bilgisi olan var mı acayip beğendim ben ve iyi bir hp gücü var

solmyr
03 Aralık 2014, 14:00
cbr en kullanışlı olanı hala bence. bu cc'de ss olmaz zaten. ama artık kafasına göre fiyat yükseltemeyecekler. bir yatırım aracı olarak cbr250 dönemi kapandı.

Seko
03 Aralık 2014, 14:05
Hero çin malımı? Fiyatı vs bilgisi olan var mı acayip beğendim ben ve iyi bir hp gücü var

Hero Hint markası. O modelin gelceği kesin mi acaba ? Ben Karizma ZMR gelecek diye duydum.

smiles
03 Aralık 2014, 14:34
Şöyle bir yazılanlara bakıyorum da... Motosiklet Kültürü hiç bizim buralara uğramamış :jocolor:

celikat
03 Aralık 2014, 14:46
Şöyle bir yazılanlara bakıyorum da... Motosiklet Kültürü hiç bizim buralara uğramamış :jocolor:

sen yaz o zaman, kültürümüz artsın sayende ağam.

sebzelicorba
03 Aralık 2014, 14:54
Milletcek bir şeyi de abartmadan konuşmayı beceremiyoruz işte.
Japon mondial diyeni mi ararsın, r25'i daha görmeden, binmeden "yanında bisiklet kalır" diyeni mi.

internette bile r25 hakkında sadece iki üç video varken coşup coşturmalar falan...
Ben de r 25'i merakla bekliyorum, eğer parça kalitesi iyiyse almayı da düşünüyorum. Ama hele bi durun. 35 beygiri görür görmez vohahahvoha en süper motor bu demek biraz yanlış oluyor. Bakalım kronik problemleri olacak mı, rahatlığı, yakıt harcaması, servis ağı, yedek parça fiyatları ne durumda olacak.

Ayrıca 2014 model cbr250 gayet güzel bir motor. Bir şey süper, öteki şey berbat mantığından vazgeçin artık. Her şeyin artısı ve eksisi vardır.

celikat
03 Aralık 2014, 14:59
Milletcek bir şeyi de abartmadan konuşmayı beceremiyoruz işte.
Japon mondial diyeni mi ararsın, r25'i daha görmeden, binmeden "yanında bisiklet kalır" diyeni mi.

internette bile r25 hakkında sadece iki üç video varken coşup coşturmalar falan...
Ben de r 25'i merakla bekliyorum, eğer parça kalitesi iyiyse almayı da düşünüyorum. Ama hele bi durun. 35 beygiri görür görmez vohahahvoha en süper motor bu demek biraz yanlış oluyor. Bakalım kronik problemleri olacak mı, rahatlığı, yakıt harcaması, servis ağı, yedek parça fiyatları ne durumda olacak.

Ayrıca 2014 model cbr250 gayet güzel bir motor. Bir şey süper, öteki şey berbat mantığından vazgeçin artık. Her şeyin artısı ve eksisi vardır.

cıbır 250 ar r25 yanında bir hiç. bunun için bilim adamı olmaya, motorun çıkmasını beklemeye gerek yok. görünen köy kılavuz istemez.

Bune
03 Aralık 2014, 15:01
Cbr fanı olan arkadaşlar yamaha pahalı gelecek olan arkadaşlar için ilk satırlarımı tekrar yazıyorum.

250 cc motoru 14 bin lira civarına mal ettin insanlara (ve piyasayı da sen yükselttin)

smiles
03 Aralık 2014, 15:02
sen yaz o zaman, kültürümüz artsın sayende ağam.

Maalesef azalıp artacak bir şeyden bahsetmiyoruz... ya olur ya olmaz. Sen de yok mesela :) "ağam"

celikat
03 Aralık 2014, 15:06
Maalesef azalıp artacak bir şeyden bahsetmiyoruz... ya olur ya olmaz. Sen de yok mesela :) "ağam"

motosiklet kültürü neden azalamıyor veya artamıyor? sebep ne?

hee doğru ben 28 senedir o kültürü alamadım, o yüzden diyorum ya sen öğret bize diye, bizde sayende ağam diyek.

A.Volkan
03 Aralık 2014, 15:07

Doğuştan mı geliyor?Sonradan mı kazanılıyor?

tuna_tour
03 Aralık 2014, 15:30

işkembe-i kübra ekibinden biri daha düştü, hayırlı olsun hepimize... nasıl oluyomuş bi anlat bakalım 23 senedir göremedik, bi içimiz açılsın

smiles
03 Aralık 2014, 15:30
Olmuyor işte beyler bence siz bu şekilde devam edin. Alışmadık şeyde don durmuyor derler ya... koskoca Anadolu'dan binlerce medeniyet, kültür geçmiş, elde kalana bak...

celikat
03 Aralık 2014, 15:33
Olmuyor işte beyler bence siz bu şekilde devam edin. Alışmadık şeyde don durmuyor derler ya... koskoca Anadolu'dan binlerce medeniyet, kültür geçmiş, elde kalana bak...

olmuyorsa niye olmuyor onu soruyoruz, cevap yok??????

tuna_tour
03 Aralık 2014, 15:35

sen somut bişeyler söyle, sizde şu var, bu yok, bunun şöyle olması lazım de bişeyler de ... hadi biz olmamışız da sen olmuş musun bak bakalım

A.Volkan
03 Aralık 2014, 15:40

Tamam abi :) yorumlarımla seni üzdümse kendi adıma özür dilerim.

celikat
03 Aralık 2014, 15:41

smiles bizımla değilsın. sen kültürlüsın, biz değilız.

smiles
03 Aralık 2014, 15:46
sen somut bişeyler söyle, sizde şu var, bu yok, bunun şöyle olması lazım de bişeyler de ... hadi biz olmamışız da sen olmuş musun bak bakalım

Ben de olma şansı yok maalesef uzun süreler kedi ciğer ilişkisini geçmedi motor ile ilişkim.

Motosiklet kültürüne (Batı Medeniyetlerindeki ve tanıdığım, azınlıktaki bazı insanların yaşam biçimlerini mutlu olarak izliyorum) Ama memlekette uzun süreler motor ile haşır neşir olanlarda bile şahit olduğum yüzeysellik, gösteriş merakı, kendini başkasından üstün görme çabası, hayranlık duyduğum bu kültürle bağdaşmıyor. Maalesef bizi komplekslerle donatarak yaşam kavgasının içine atıyorlar ve biz bu refleksleri gösterirken neler yaptığımızın farkına varamıyoruz. O yüzden öğrenilecek bir şey olmadığını söyledim. Kimseye bir şey öğretecek iddiada değilim. Sadece eleştirebilir ve düşüncelerimi paylaşabilirim.

VONALI MURAT
03 Aralık 2014, 15:49
Allah izin verirse Ninja benim olacak ama R25 hepsini tokatlayacak gibi :king:

tuna_tour
03 Aralık 2014, 15:52
Ben de olma şansı yok maalesef uzun süreler kedi ciğer ilişkisini geçmedi motor ile ilişkim.

Motosiklet kültürüne (Batı Medeniyetlerindeki ve tanıdığım, azınlıktaki bazı insanların yaşam biçimlerini mutlu olarak izliyorum) Ama memlekette uzun süreler motor ile haşır neşir olanlarda bile şahit olduğum yüzeysellik, gösteriş merakı, kendini başkasından üstün görme çabası, hayranlık duyduğum bu kültürle bağdaşmıyor. Maalesef bizi komplekslerle donatarak yaşam kavgasının içine atıyorlar ve biz bu refleksleri gösterirken neler yaptığımızın farkına varamıyoruz. O yüzden öğrenilecek bir şey olmadığını söyledim. Kimseye bir şey öğretecek iddiada değilim. Sadece eleştirebilir ve düşüncelerimi paylaşabilirim.

nereden izliyosun ? şehir kameralarından falan mı ?

murad13
03 Aralık 2014, 15:56
Yamaha bi yana da hero ve 400ss yakışıklı motorlar bence para olsa de hepsinden bi tane :)))

SeriBoy28
03 Aralık 2014, 15:56
Sa kardes cinli motora biniyon yolda giderken gidonun iyi kopmamis.

Honda ya bok mu atiyosun ;)

sanki cbri olabilmiste

atillatopal9
03 Aralık 2014, 16:00

motosiklet aldığımda, şey zannediyordum şu yoldan geçerken selam verenler, yolda hata yaptımmı hatayı düzeltenler, kavgaya girdim mi peşimden gelenler, sağda durduğumda yardımıma koşan motorcular felan.. ama böyle şeyler yokmuş aldıktan sonra öğrendim, varsa da bu devirde herkes arkadaşına yardım ediyor :) ( istisnalar hariç )
medeniyetten kastınız buysa, aslında haklısınız.
tabi geçen günü plakam düştüğünde bir tane motorcu (600rr ile ) sağa çekmemi söyledi. birşey dicek sandım. fakat plakamın yarısı düşmüş tek vida üstündeydi, adam ne hikmetse bagajından vida çıkarıp taktı. böyle insanlar da var tabi. ama dediğim gibi istisnalar hariç.
şimdi yolda honda ile gidiyorsun, yanından yamahacı artistlik yapıyo geçiyor. yada yamaha ile gidiyorsun hondacı artistlik yapıp gidiyor.
marka taraftarı olmak, ne fayda... kenan sofuoğlumuyuz biz ki para kazanacağız marka ile :)
abartmadan kardeşliği ön planda tutmalıyız. chooper,SS,Computer vs vs. demeden dost edinmeliyiz. şimdi bakıyorum da, sen hondacısın git burdan dermiş gibi konuşmalar bile var :)
herkesin motoru kendisi için en iyi motordur. ben motorumdan memnunsam, karşim da ki ne derse desin. o değiştir dedi diye değiştirmem...
ama göz var nizam var, R25 Hakkaten iyi olmuş :)

tuna_tour
03 Aralık 2014, 16:07
motosiklet aldığımda, şey zannediyordum şu yoldan geçerken selam verenler, yolda hata yaptımmı hatayı düzeltenler, kavgaya girdim mi peşimden gelenler, sağda durduğumda yardımıma koşan motorcular felan.. ama böyle şeyler yokmuş aldıktan sonra öğrendim, varsa da bu devirde herkes arkadaşına yardım ediyor :) ( istisnalar hariç )
medeniyetten kastınız buysa, aslında haklısınız.
tabi geçen günü plakam düştüğünde bir tane motorcu (600rr ile ) sağa çekmemi söyledi. birşey dicek sandım. fakat plakamın yarısı düşmüş tek vida üstündeydi, adam ne hikmetse bagajından vida çıkarıp taktı. böyle insanlar da var tabi. ama dediğim gibi istisnalar hariç.
şimdi yolda honda ile gidiyorsun, yanından yamahacı artistlik yapıyo geçiyor. yada yamaha ile gidiyorsun hondacı artistlik yapıp gidiyor.
marka taraftarı olmak, ne fayda... kenan sofuoğlumuyuz biz ki para kazanacağız marka ile :)
abartmadan kardeşliği ön planda tutmalıyız. chooper,SS,Computer vs vs. demeden dost edinmeliyiz. şimdi bakıyorum da, sen hondacısın git burdan dermiş gibi konuşmalar bile var :)
herkesin motoru kendisi için en iyi motordur. ben motorumdan memnunsam, karşim da ki ne derse desin. o değiştir dedi diye değiştirmem...
ama göz var nizam var, R25 Hakkaten iyi olmuş :)

eskiden dediğin gibiydi bu camia, 2005 ten sonra çin furyasıyla bu kültür öldü

celikat
03 Aralık 2014, 16:09
nereden izliyosun ? şehir kameralarından falan mı ?

mobese var mı ecnebilerde yahu?

atillatopal9
03 Aralık 2014, 16:12
bende o zamanlarda televizyonun başından ayrılmadığım dan, tek teker ARİF vardı, star tv de onla büyüdük :) kenarda durmuş atv ci vardı bozulmuştu aracı, yardım ettiği gün hala aklımda :)