PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 71 model jawa Classic 250 ne gibi arızalar çıkartır?

indianajones
01 Aralık 2014, 23:16
Memleketim Mersin' den 71 model 250 lik Jawa aldım. Hani derler ya kız gibi :) Bu haftasonu elimde olacak inşallah. İlk kez süreceğim, tek bildiğim 1lt benzıne 40 gr ıkı zamanlı motor yağı koymam gerektiği :) Onu da nasıl koyacağımı bile bilmiyorum. Motor tamircisi eniştem aracı oldu. Hiçbir arızası yok diyor ancak yolda arıza çıkartmasından korkuyorum. Ne gibi arızalar çıkarırır, nasıl halledebilirim öğrenmek istiyorum. Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

mterayes26
01 Aralık 2014, 23:20
Platinlidir söyle tamırcı enıstene bunu hemen 12 v elektronıge cevırsın , arızası cok olmaz .

imtarky
01 Aralık 2014, 23:21
Bende çok istiyorum Jawa sahibi olmak sırf hafta sonları zevk için istiyorum. Hayırlı olsun sizede allah kaza bela vermesin Jawanız geldiğinde fotoğraflarıda paylaşırsanız süper olur. Bende takipteyim konuyu.

indianajones
01 Aralık 2014, 23:29
motor yola çıktı artık. Samsunda yaptırırım anca. Platinli olunca ne oluyorki? :) tam bi macera oldu bu iş hiçbirşey bilmiyorum jawaya dair :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Bende çok istiyorum Jawa sahibi olmak sırf hafta sonları zevk için istiyorum. Hayırlı olsun sizede allah kaza bela vermesin Jawanız geldiğinde fotoğraflarıda paylaşırsanız süper olur. Bende takipteyim konuyu.

valla ben sürekli binmek istiyorum. baktım arıza çıkartıyor haftasonları binerim diye düşünüyorum. aslında elimde fotoalrı var, url istediği için yükleyemedim

ulassal
01 Aralık 2014, 23:44
wallahi her arizayi cikarabilir. sonucta 71 model. demir yorgunlugu bile yeter. bence zevk icin iyi bi tercih. haftasonu hobi niyetine gider. gunluk kullanimda sikinti cikarir

ogzcngdk
01 Aralık 2014, 23:47
sistemi çok basit olduğu için arıza çıkaracağını sanmıyorum güle güle kullanın, bende imkanım olduğu zaman restore etmek için bir adet jawa, bir adette chevy nova almayı düşünüyorum önce jawa tabi :)