PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KUBA XCG 150 ALINIR MI ?

oliqz
01 Aralık 2014, 01:31
Öncelikle foruma yeni kayıt oldum hepinize merhaba ben 17 yaşında yeni ehliyet almış bir kardeşinizim kuba xcg 150 modeli fiyatı ile beni çeken bir motordur :mrgreen: kullanan var mı ilk motorum olucağı için fazla pahalı bişeyde almak istemiyorum sonuçta denge sorunu falan yaşıyacağım :mrgreen: benzin göstergesi yok heralde motorda sıkıntı yaşatır mı bana onuda merak ediyorum kullanan varsa lütfen yazsın iyi günler :):)

cglrsyn
01 Aralık 2014, 10:26
Valla bende çok niyetliydim o motora ama herkesin söylediği biraz daha ver Strike 150 al. Fotoğraflarda XCG daha heybetli duruyor ama Strike 150 gerçekte daha heybetli.

C.Kaan
01 Aralık 2014, 10:34
Fiyatı çok ucuz, ancak bir o kadar dandik bir motor çinli'de bile kendince bir kalite olur ama onda yok :mrgreen:

tuna_tour
01 Aralık 2014, 10:40
bir xcg 150 sahibi olarak diyorum ki sakin alayim deme

brds
02 Aralık 2014, 23:39
ben 100lük kullanıyorum çok memnunum....1lt ile 45 km gidiyor harika valla...

efizikci
02 Aralık 2014, 23:55
bende 100 lük kullanıyorum ufak tefek sorunlar çıkabilir yaşadıklarımı söyleyeyim kornası durup dururken bozuldu para vermeden yapıldı eksoz kapağı düştü o da beleşe yapıldı çok yağmurda kalınca marş düğmesi bozuldu ara da çalışıp çalışmıyor keyfine göre sıkıntılar bunlar onun dışında alır almaz lastikleri değiştir bu havalarda binemezsin düşer durursun bunlar kötü yanları iyi yanı nedir ucuz olması az yakması tipinin düzgün olması ve maximum hız bir 100 lük motora göre harika bence ilk motorun olacaksa kesinlikle tavsiye ederim.

burak5353
03 Aralık 2014, 20:24
bende kullanıyorum ufak tefek pasları var lastikler kötü hakketten bayır yukarı cıkarken sürekli arka lastiğin gezindiğini hissediyosun korkutuyor buda şimdilik bi sıkıntısını görmedim