PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2.El Kymco CK 125 Pulsar 2007 model yardım lütfen

Enes Bakır
30 Kasım 2014, 23:46
Bir kaç gündür motosiklet arıyorum bazı arkadaşlar biliyor ilk vitesli motorum olacak henüz sürmeyi bilmiyorum bundan önce yaklaşık 5000 km scoter ve 5000 km de yarı otomatik cup tecrübem var bütçem düşük bir miktardı noter masraf param hariç 1200 lira 2.el çin malı bi motosiklet almayı düşünürken dün gece rastladıgım bir ilanda kymco ck 125 pulsar motosikletini gördüm 2007 model 30000 km de hiç üşenmedim bu gün kalktım taa 2 saatlik yolu silivriye gittim ve motor çok hoşuma gitti sürmedim tabi ama ses dış temizlik vs olarak araştırdım tayvan malıymış kymco ve bu motosikleti almaya karar verdim Allah ın izniyle salı günü arkadaş motoru getircek 1200 lirasını verip motosikleti alıcağım sizce bu motoru almakla doğrumu yapıyorum yedek parça bulmakta zorlanırmıyım bu motor yağ yakarmı vs bilgilendirirseniz sevinirim. motosikletin ilan linki aşağıdadır http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kymco-memurdan-kis-firsati-189900076/detay

serkanADH13
30 Kasım 2014, 23:55
Dostum şimdiden hayırlı olsun diyelim öyle ise,

Şu aklında olsun,
KYMCO parçaları dierlerinden,

DAHA kalitelidir,
DAHA sağlamdır,
DAHA güvenilirdir,
FAKAT,
DAHA pahalıdır,

adem80
01 Aralık 2014, 00:09
Kendi çapında en titreşimli motorlardandır. Ama genel olarak sağlamdır.

Enes Bakır
01 Aralık 2014, 00:12
Dostum şimdiden hayırlı olsun diyelim öyle ise,

Şu aklında olsun,
KYMCO parçaları dierlerinden,

DAHA kalitelidir,
DAHA sağlamdır,
DAHA güvenilirdir,
FAKAT,
DAHA pahalıdır,

Ozaman motora gözüm gibi bakmam gerekecek bilgileriniz için teşekkürler :)

Kendi çapında en titreşimli motorlardandır. Ama genel olarak sağlamdır.
Biraz titreşimden zarar gelmez diyip kendimi avutuyum ozaman hiç değilse çin malları kadar değildir bence titreşimi :)

mephamd
01 Aralık 2014, 00:34
Bu paraya bundan iyisi zor. Hayırlı olsun

Enes Bakır
01 Aralık 2014, 01:00
Bu paraya bundan iyisi zor. Hayırlı olsun

Bende öyle düşünüyorum, sağolun.

Enes Bakır
02 Aralık 2014, 01:12
yokmu başka yardımcı olan arkadaş :)