PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ekipman alınacak güvenli siteler.

Heran46
30 Kasım 2014, 13:19
Öncelikle herkese iyi günler, selamlar. Ben K.Maraş ta yaşıyorum ve burda ekipman alıncak çok bir yer yok. Buldum bi kaç tane ama onlarıda hiç takmasam daha korunaklı olurum. kaliteleri çok düşük mecbur netten sipariş etmek zorundayım. Bildiginiz önceden alışveriş yaptıgınız güvenilir bir site varsa önerinizi bekliyorum. Bide Ben 1.95 kilo 97 Benim ebatlarımda bir abim varsa eger :) montu hangı bedende sipariş etmem lazım. Herkese kazasız güvenli sürüşler dileklerimle...

FurkanZ
30 Kasım 2014, 13:27
motosikletciyiz.com

Ben tum urunlerimi burdan aldim. Gayet yardimci arkadaslar. Yalniz beden konusunda birsey diyemeyecegim. En guzeli atla gel istanbula. Al tum malzemeyi git. Hem de gezmis olursun.

Darkfriairs
30 Kasım 2014, 13:29
http://www.motosikletim.com.tr/ Benim malzemeleri aldığım şirket burası. Ayrıca aEa onun tavsiye ettiği web siteleri var. Tamamen güvenilir siteler.

FretB
30 Kasım 2014, 13:44
www.motosikletaksesuarlari.com'dan birkaç alışveriş yaptım ve herhangi bir sorun yaşamadım.Ancak en sağlıklısı alacağınız ekipmanı önce denemeniz olacaktır.Ürünlerin kalıpları birbirinden farklı oluyor çünkü.

hakikiteker
30 Kasım 2014, 19:54
motoavm.com ve motosikletim.com benim memnun olduğum siteler

Darkcity2000
30 Kasım 2014, 19:57
feyizoglu.com tam benim olculerimle aynisin, montknyazlik xl kislik xxl giyiyorum kafa kisiye gore degisir ama L giyiyorum. eldiven yazlik L kislik XL.

motorcu48
30 Kasım 2014, 20:05
dostum yalnız kask işi sakat ben bizzat tecrube edindim sana uyan beden olmuyor çünkü kafa yapısıda bu iş için önemli hatta o sımsıkı görünen kask bile zamanla çok bollaşıyor.
sana alışveriş yaptığım siteleri yazayım
motortürkiye,feyizoğlu,hudson,motomax

logan07
30 Kasım 2014, 21:07
Öncelikle herkese iyi günler, selamlar. Ben K.Maraş ta yaşıyorum ve burda ekipman alıncak çok bir yer yok. Buldum bi kaç tane ama onlarıda hiç takmasam daha korunaklı olurum. kaliteleri çok düşük mecbur netten sipariş etmek zorundayım. Bildiginiz önceden alışveriş yaptıgınız güvenilir bir site varsa önerinizi bekliyorum. Bide Ben 1.95 kilo 97 Benim ebatlarımda bir abim varsa eger :) montu hangı bedende sipariş etmem lazım. Herkese kazasız güvenli sürüşler dileklerimle...

gogüs ve beli de yazarsan daha net bılgı verebılırım ancak kilon biraz az gibi. xxl ile xl arasına tekabul eder tahmınım
ayrıca 2. el düşünürsen elimde var bir mont