PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Riderdenim kot kullanan

Uykusuzcorap
30 Kasım 2014, 12:12
Arkadaşlar selam. Riderdenim kot almayi düsünüyprum. Kullanan var mi nasildir? tech 90dan daha pahali birde kevlar kumaş değilde aramid kullanilmiş ama sizinde tavsiyenizi merak ediyorum barkının önerdiği techn90 mesela..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

90 küsür kişi bakmış ama tek bir yorum yok. kullanan, fikir sahibi olan vs yok mudur?

EGELİ
30 Kasım 2014, 12:24
ben riderdenim poyraz modelini kullanıyorum,yazlık tipi yani memnunum gayet güzel,enazından yazın sıcaklarda diğer motosiklet pantolonlarının yaptığı terletme,kızarıklık,pişik vs.gibi sorunları yapmıyor,güvenlik dersen oda çok iyi,onun alternatifi olucak tek pantolon bmw motorrad x-city pantolonu var ama onlarında fiyetları çok uçuk.ben tavsiye ederim gönül rahatlıgıyla alıp kullanabilirsiniz.

mehmettayfur
30 Kasım 2014, 13:06
Ben de Poyraz modelini kullanıyorum.Gayet memnunum.Aramid,Kevlar gibi koruyucu kumaş;ayni işi fazlasıyla görüyor.Ayrıca,Tech90 da
yan korumalar opsiyonel,ayrıca para verip alıyorsun.Bunun dizlerde ve yanlarda Sas-Tec korumaları var.Tech90 ne kullanıyor bilmiyorum.Bence;güvenli,rahat ve şık bir pantalon..

Guven
30 Kasım 2014, 14:50
Kışın Bora, yazın Karayel modelini kullanıyorum. (Şehir içinde)
Oldukça kaliteli dikişe, kesime ve malzemeye sahip. Su geçirmezlik özelliği belli bir kullanım ve yıkanma sonrasında azalıyor. İki yıldır kullanıyorum. Hatta gündelik iş ortamımda değiştirme ihtiyacı bile hissetmiyorum.
İlk giydiğimde yağmur altında eve ulaştığım zaman içeri su geçmediğine şahit olmuştum. Şimdilerde su geçiriyor maalesef. Bilemiyorum, beki de yıkama kurallarını uygulayamadık.

ergün1968
30 Kasım 2014, 15:15
Kışın Bora, yazın Karayel modelini kullanıyorum. (Şehir içinde)
Oldukça kaliteli dikişe, kesime ve malzemeye sahip. Su geçirmezlik özelliği belli bir kullanım ve yıkanma sonrasında azalıyor. İki yıldır kullanıyorum. Hatta gündelik iş ortamımda değiştirme ihtiyacı bile hissetmiyorum.
İlk giydiğimde yağmur altında eve ulaştığım zaman içeri su geçmediğine şahit olmuştum. Şimdilerde su geçiriyor maalesef. Bilemiyorum, beki de yıkama kurallarını uygulayamadık.

Sıtkı abi,goratex haricinde hepsi bir müddet sonra su almaya başlıyor.hata sende değil,selamlar bu arada :)

kolokolo
30 Kasım 2014, 15:26
Merhaba kışın bora, yazın ise poyraz kullanıyorum. Gayet memnunum, kolay kir tutmuyor ve su geçirmiyor. Kir tutmadığı için devamlı yıkamak gerekmiyor.

Guven
30 Kasım 2014, 15:31
Sıtkı abi,goratex haricinde hepsi bir müddet sonra su almaya başlıyor.hata sende değil,selamlar bu arada :)
Selamlar Ergün'cüm.
Haklısın. Şehir dışı seyahatlerimde kesinlikle Goratex tercih ediyorum.
(Fuarda görüşebilmeyi diliyorum. 28 Şubat'ta fuardayım.)