PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motora başlangıç düşük bütçe yardımcı olursanız sevinirim

Enes Bakır
29 Kasım 2014, 19:35
Arkadaşlar geçen hafta 130 cc yuki markalı cup motosiklet almıştım fakat satışında sıkıntılar çıktıgı için iade ettim ve paramı aldım ve şimdi yeni motor bakmaktayım ekipmanlarım vs herşeyim hazır 1200 lira motor bütçem var vitesli bir motor almak istiyorum henüz vitesli sürmeyi bilmiyorum alacağım motorda öğreneceğim öğrenci oldugum için bu paradan fazlasını bulmam pek mümkün değil sizlerden isteğim bana bu paraya alabileceğim ve sürmeyi öğrenebilceğim vitesli motor tavsiye etmeniz mağlumunuz 2.el alıcam ve bu paraya japon alamıycagım için kanuni,mondial vs bir motor alacagım bana vereceğiniz önerilerinizi bekliyorum. Veya yakınınızda bu tarz motor satan arkadaşlarınız varsa yönlendirirseniz çok sevinirim. Sizleri 2.kez rahatsız ettiğim için tekrar özür dilerim tavsiyeleriniz için.

Şimdiden Teşekkürler

celikat
29 Kasım 2014, 20:12
Ikinci el mondial drift bak, gerçi o paraya bulabilir misin bilmem ama şansını dene bir.

Enes Bakır
29 Kasım 2014, 22:48
Ikinci el mondial drift bak, gerçi o paraya bulabilir misin bilmem ama şansını dene bir.
Mondial drift bakıyorum şuanda ama en ucuz drifte 1700 fiyat çekiyolar . Bi yamaha ybr buldum 2004 model 50 bin km de ama arkadaş motoru yeni değişti dedi doğruysa 1300 e verrim diyor evrakları tam satışa hazır bi akıl verin alıyımmı başımı agrıtırmı sizce

Mertcan39
29 Kasım 2014, 22:59
kardeş bence biraz zor o adam sıfır motor yaptırıp satmaz kolay kolay tabi istisnalarda olabilir çünkü bi motor yaptırmak 500 tl den aşşağı tutmaz 1300 e motoru veriyosa adam sana motoru 800 tl ye gibi birşeye vermiş olucak drift al bence ben memnunum :)

Enes Bakır
30 Kasım 2014, 02:09
kardeş bence biraz zor o adam sıfır motor yaptırıp satmaz kolay kolay tabi istisnalarda olabilir çünkü bi motor yaptırmak 500 tl den aşşağı tutmaz 1300 e motoru veriyosa adam sana motoru 800 tl ye gibi birşeye vermiş olucak drift al bence ben memnunum :)

haklısınız bu dedikleriniz benimde aklıma geldi ve çözüm yöntemi olarak arkadaş bana motoru göstermeye geldiğinde bir ustaya götürüp göstericem motoru ve onun söylediklerine göre hareket edicem. Drift leri çok seviyorum ama en ucuzları 1700 den başlıyor malesef keşke bütçem olsada alsam :)

Yiğit_
30 Kasım 2014, 02:40
Biraz daha bekle 500 600 TL bulursun tamam öğrencisin ama bulunmucak para değil olmadı öğrenciye kredi karti veriyorlar 700 TL limitli ondan cikarttir karttan çek geri kalani drift güzel motor almisken onu al acele etmeye gerek yok

Enes Bakır
30 Kasım 2014, 12:51
Biraz daha bekle 500 600 TL bulursun tamam öğrencisin ama bulunmucak para değil olmadı öğrenciye kredi karti veriyorlar 700 TL limitli ondan cikarttir karttan çek geri kalani drift güzel motor almisken onu al acele etmeye gerek yok tavsiyeniz için teşekkürler ama kredi kartına bulaşmak istemiyorum :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:34 ----------[/SI[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kymco-memurdan-kis-firsati-189900076/detay
Arkadaşlar bu motoru buldum kymco ck 125 pulsar birazdan silivriye bakmaya gideceğim fiyat konusunda yardımcı olucak abi kymco hakkında bildiklerinizi görüşlerinizi söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

erensipahi
30 Kasım 2014, 13:10
drift alamaz dediği gibi 1800 2300 arası para istiyorlar bence sen CG ye bakmalısın Kuba Çitalar hızlı olanları fakat subab kesme yapar fazla yorarsan motoru tavsiye ederim 2.elini rahatlıkla alırsın mondialden uzak dur benim vardı bi tane ilallah dedirtti her haftasonu ustaya götüre götüre bütün inceliklerini öğrenmiştim :D

Enes Bakır
30 Kasım 2014, 22:36
drift alamaz dediği gibi 1800 2300 arası para istiyorlar bence sen CG ye bakmalısın Kuba Çitalar hızlı olanları fakat subab kesme yapar fazla yorarsan motoru tavsiye ederim 2.elini rahatlıkla alırsın mondialden uzak dur benim vardı bi tane ilallah dedirtti her haftasonu ustaya götüre götüre bütün inceliklerini öğrenmiştim :D hemen bakacağım bakmaya sağolun tavsiyeniz için :) ayrıca subab kesme ne oluyo biraz açıklarsanız sevinirim

erensipahi
01 Aralık 2014, 10:21
Subab kesme dediğim üst kapağın içinde hava ve yakıtın zamanını ayarlayan şişler diyebilirim bunlar fazla devirli kullanıldığında uyumsuz çalışıyor subab pistona çarpıyor ve silindir üst kapak patlıyor kubalarda bu sorun var ama efendi efendi binersen bişey olmaz deviri 10000 i geçirtmicen

natila
01 Aralık 2014, 11:12
bajaj boxer al derim 2700 tl ye düştü hazır...

mephamd
01 Aralık 2014, 12:02
Bi arkadaş kymco pulsar almış.
Bi bakabilirsinız bence.

moturmotur
01 Aralık 2014, 12:11
köylü tipi hırpalanmamış motor al keyfine bak her türlü işin görülür yalnız sigorta noter masraflarını unutma ön amaortisöre dikkat et yağ sızıntısı olmasın motorun silindirine bak yağ sızıntısı olmasın ön direksiyona bak sallanıyormu göbek tarafı şöyle bir göz gezdir sıkıntı yoksa al :D hayırlı olsun başka motor arama bence o paraya mondial 125 mg sport asya 125 kedi arora kanuni felan bulursun kubada olabilir köylü tipi işde çok sağlamdırlar

C.Kaan
01 Aralık 2014, 15:22
1800 - 2000 liraya Drift alınmaz alınan Drifttende hayır gelmez.
Bırak bence vitesli motor sevdasını şimdilik al bir tane cup bin.

SlimShady1
01 Aralık 2014, 15:27
O paraya sifir hyena 100x alinabilir. 2.el caponun cesedi bulunur bu butceyle. Yinede sen bilirsin.

Darkin
01 Aralık 2014, 16:19
Dostum sorması ayıp senin motora ne oldu, nasıl sorunlar çıktı, rica etsem paylaşır mısın?

Enes Bakır
01 Aralık 2014, 18:35
Dostum sorması ayıp senin motora ne oldu, nasıl sorunlar çıktı, rica etsem paylaşır mısın?
aldığım kişinin ailesi tarafından sorun çıkmış heralde bende acıdım ayıp olmasın diye masraflarımın verilmesi karşılığı ile iade ettim motosikleti biraz uzun bi hikaye buraya yazmakla bitmez :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

O paraya sifir hyena 100x alinabilir. 2.el caponun cesedi bulunur bu butceyle. Yinede sen bilirsin.
Dediğiniz motosikleti inceledim fakat şöyle bir gariplik var istanbulda bu motoru satanlar 1500 lira fiyat çekmiş adana,gaziantep gibi şehirlerde ise 1000 lira

erensipahi
07 Aralık 2014, 11:25
adana gaziantepte öyle fiyat çekmelerinin nedeni plakası cartı curtu kesin bi sıkıntısı vardır 200 lük CG ye 750 tl isterler ne hikmetse konyadakiler 2.500 istiyor ben çözebilmiş değilim var bi oyun :D

Tİme_shİft42
07 Aralık 2014, 13:00
Direksiyon sınavını köylü cg ile yapmıştık 10.000 kmdir drift kullanıyorum köylü cg lerden daha kaliteli cg hacı Murat :) imkanın varsa acele etme varsın 5 ay sonra olsun ama seni tatminde etsin üzerine biraz daha ekle drift al cglere bulaşma !.,