PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Böyle Olmayın Lütfen

hakikiteker
28 Kasım 2014, 17:45
Bugün gördüğüm bir video, yok artık bu cinayete teşebbüs derken video sonunda herkesin mutlu olduğunu gördüm! Daha çok, genç arkadaşlar için söylüyorum, eğer ki;

-Size birisi gelip benzer şekilde tacizlerde bulunursa asla böyle bir işe kalkışmayın, emniyet ile irtibata geçin(bunun için yol kamerası ya da intercom gerekli)
-Kendinizi ispatlamak zorunda hissediyorsanız ve sizi seven insanlar varsa, mümkünse motosiklet kullanıp başkalarının hayatını mahvetme riskini göze almayın
-Kontrolsüz hız yapmaktan çok hoşlanıyorsanız, pistlerde deşarj olun
-Bu arabayı kullanan sürücü(!) gibi bir arkadaşınız, hatta akrabanız varsa mümkün mertebe uzak durun. Başınıza mutlaka bir iş açacaktır
-Hayat bu, bilgisayar oyunlarındaki gibi son kaydettiğiniz yerden devam edemezsiniz, bir hatanız sizin ömrünüzün ve başkalarının ömrünün geri kalanını hiç edebilir

http://www.youtube.com/watch?v=9u9Ywn41--U

Kendimi bunları yazmak zorunda hissettim çünkü bunun gibi tahriklerle yol üzerinde ben de karşılaşıyorum, bizim toplumumuzda da dengesiz insan çok fazla. Ağır bir dil kullanmış olabilirim ama izlerken resmen kanım dondu, gördüğüm bazı şeyler aklıma geldi. Kendimize dikkat edelim :rendeer:

celikat
28 Kasım 2014, 17:54
motorcular çok zorlamamışlar ki. normal seyrinde gitmişler.

Seko
28 Kasım 2014, 18:10
Klasik bir Audi sürücüsü... Türkiye vaya başka bir ülke olması farketmiyor demek ki...

ALYEDZ
28 Kasım 2014, 18:25
vallaha izlerken bende bayaa bir heyecan yaptım haa:cyclopsan

en cokda motosikletlerin arkasına yapıştırdı herif audiyi

ön tampon bi dokunsa bitti işte

arkadaşlar çok dikkatli olsanızda böyle bir durumda motosikletli olarak hep dezavantajlısınız.

inatlaşmaya gelmez. Adamlar rahat koltukalrında dört teker üstünde biz ise iki teker üstü kaportayız.

Allah (c.c.) böyle insanlarla karşılastırmasın. Hayat bu sonuçta şakaya gelmez.:silent:

94CanRR
28 Kasım 2014, 18:35
motorcular çok zorlamamışlar ki. normal seyrinde gitmişler.

Özellikle zx10r lı kendi limitlerini baya zorlamış şimdi o kesin. Ha belki sizin için 220 ile viraj almak falan normal seyirdir de bu arkadaşın zorladığı açıkca görülüyor

solmyr
28 Kasım 2014, 18:42
araba sürücüsü motosikletlerin çiğnediğinden çok daha az kural çiğnemiş. aralardan geçebiliyor olmak oradan geçmenizi haklı çıkarmaz. şimdi burada sevgi pıtırcığı gibi kamu spotu yapamayacağım samimiyetsizce. ben videoyu izlerken eğlendim :) bunun benzerini arabayla yaptım. doğru mu? değil. başkalarının hayatını riske atma var mı? var. ben yaptım, siz yapmayın.