PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : panik durumum motor çalışmaması

seloalp
29 Ekim 2014, 01:20
Merhaba arkadaşlar kısa bir süre önce kanunu hasar 125 bi 2 el motor aldım şükür bugüne kadar hiç sorunum olmamıştı motorumu sabah bıraktım akşam is dönüşü aldığım yerden marsa bastığında çalışmadı Mars sesi çıkıyor gaz veriyorum lakin calismiyor 2 kere falan alarmı açıp kapadım ayak ile çalıştırdım gene yok çalışmadı sonra 3 dk falan bekledim marsa bastım çalıştı yani ilk motorun olduğundan nereye ve ne gibi birsey yapacağımı bilemedim bu konu hakkında bilgilendirirseniz çok memnun kalırım hemen motor tamirci gitmeden ne yapa bilirim cvp larını için şimdiden teşekkür ederim yada bu sorunu neden yapmış ola bilir

Saygilarimla

yunusus
29 Ekim 2014, 09:35
Havalarda epey soğudu, dimi?

telike
29 Ekim 2014, 10:23

yiğit.translate.com

havalar soğudu normaldir çok heycan yapma korkma :D

oluroyle
29 Ekim 2014, 10:46
Merhaba ,

hadi hayırlı olsun,sanırım bazı motor kullanıcılarının başına olmazsa olmaz gelenlerden .. Allah Allah , neden çalışmıyor ki,diye çatık kaşlarla motora bakıp düşünmek ve çalıştırmak için uğraşmak ..Level completed

hsk
29 Ekim 2014, 11:25
Soğuk havada normal kardeş :cat:

mterayes26
29 Ekim 2014, 11:45
Otomatik jikle aslında hava soğuğunun o kadar etkilememesi lazım

yunusus
29 Ekim 2014, 12:44
yiğit.translate.com

havalar soğudu normaldir çok heycan yapma korkma :D

Dam üstünde saksağan gel bize bazı bazı
(System not found)
:D

emre186
29 Ekim 2014, 20:43
Aküsünü değiştir (50 tl, iyisini isterim dersen 100+)farkı gör.. sabah 2 marşta çalışıyor buz gibi motor. kolay gelsin :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

:queen: :rendeer: