PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mont ve Kask Tavsiyesi

black-man
20 Ekim 2014, 21:59
Merhabalar beden xs (Göğüs ölçüm 86 cm ) fakat kollar uzun :) bayadır nette araştırıyorum mont resimlerinden kol uzunluklarını tahmin etmeye çalışıyorum fakat bir türlü bulamıyorum :pale: Su ve rüzgar geçirmeyen özellikte fiyat olarak 200-300 TL arası düşünüyorum.
Kask için Scorpion Exo-410 modelini düşünüyordum fakat dışındaki deseni pek sevmedim. Kask bütçem de 400 TL olabilir. S beden
Bodrum/Muğla'da yaşıyorum haftaya cuma Ankara'ya gideceğim. Yakınımda veya Ankara'da deneyerek alabileceğim satış mağazası ismini veya adresini vermenizi rica ederim.
Herkese kazasız sürüşler dilerim.

Ezio41
20 Ekim 2014, 22:06
Merhabalar , 200 300 tl'ye ne yazıkki su geçirmeyen mont bulmanız biraz zor . Su geçirmemesi için gore-tex kumaşlı bir mont bulmanız lazım . Bu montlarda 1000 tl civarında . Bende Venom mont var mevsimlik , yaz mevsimi hariç bu montu kullanıyorum . 3 parçadan oluşuyor , montun kendisi , yağmurluğu ve kışlık astarı . Yağmurluğu takılı değilse , yağmuru ilk başlarda geçirmiyor fakat , sağanak yağmur altında sürekli giderseniz eğer , sırılsıklam olursunuz . Normal hafif yağmurlarda kolay kolay su geçirmiyor . Yağmurluğunu taktığınız zamanda daha dayanıklı oluyo yağmura karşı . Mont ıslansa bile yağmurluktan içinizi ıslatmaz . Ama mont ıslanır . Buyrun link ; http://www.motoplus.com.tr/urun/9901021512286/VENOM-CEKET-AIR-RACING-GRI-KRMZ

black-man
21 Ekim 2014, 00:32
Suyu geçtim rüzgar yemesem kafidir goretex bana fazla gelir duratex kumaş yeterlidir zaten sabah 15 akşam da 15 km yol yapıyorum venom v85 modelini düşünmüştüm fakat vücut ve kol uzunluğu biraz orantısız xs mont alsam kolların kısa gelme durumu var :( Xs beden olup uzun kollu mont lazım bana

Karalı
21 Ekim 2014, 01:00
Ankara'da brn motor var göz atarsınız

ilkerakdag
21 Ekim 2014, 01:12
Kask için MT Revenge'yi denemeni öneririm.Deri ceket istersen eğer bugün 4Riders'ın hörgüçlü modelini aldım 3 renkli olan yukarda reklamıda var.Benimde kollarım uzun fakat bu modelin kalıbı slim fit tshirtler gibi :cherry: Vücudu iyice sarıyor ve kol uzunluğu olarak bileklerimi biraz geçiyor bile diyebilirim.Motosikletin üstüne yattığımda dahi bileklerimi örtüyor.Su geçirebileceğini düşünüyorum fakat fermuar arkasında rüzgar flapları vs. var bel ve bilek genişliğini de ayarlayabiliyorsun.İstanbul'da ikamet ettiğim için mağaza öneremem fakat gideceğin yerde varsa mutlaka denemelisin.