PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul için En uygun Zorunlu Trafik sigortası firması hangisi ?

ques1
20 Ekim 2014, 18:11
başlıkta belirtiğim gibi arkadaslar 2011 tvs apache motoruma halk sigortadan(acd acente) 190 tl ücret aldım

sizler daha uyguna yaptırdıysanız firma ve acente isimlerini verebilirseniz herkes için yararlı olur

DARKSTAR54
20 Ekim 2014, 18:30
trafik sigortaları yaşa göre değişmekte, ilk araçı olup ehliyeti olup olmaması bile etkenler arasında herkese farklı çıkar.......

hasanrs
20 Ekim 2014, 18:36
Şair sigorta. İnternetten bulabilirsin.

Sercesh
20 Ekim 2014, 18:44
Kardeşim bana bilgilerini ver fiyat çalışması'nı yapayım, şirketim Konya'da uygun bulup keselim dersen keseriz, ertesi gün kargoyla poliçelerini yollarımi, zaten polisler artık sigorta sormuyor direk sistemden bakıyor, ne olur ne olmaz diye kargoyla yollarım poliçelerini.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:39 ----------

trafik sigortaları yaşa göre değişmekte, ilk araçı olup ehliyeti olup olmaması bile etkenler arasında herkese farklı çıkar.......

Arkadaş Halk sigortadan fiyat almış, halk sigorta bekarlara ve evlilere farklı fiyat vermekte :)

sedat_57
20 Ekim 2014, 18:51
190 lira uygun heleki istanbul için bundan aşağısı benim yalova plakalı motorum 110 tl :queen:

Sercesh
20 Ekim 2014, 18:56
bugün fz8 220 liraya kestim 07 plaka

mehmetenis
20 Ekim 2014, 19:24
Bak bu işin en iyi yolu koalay.com veya sigortam.net fiyat teklifi almanız gerekir, Ben 600cc motora 2011 model 190TL fiyat aldım, anadolu sigorta.
Bu arada 06 plaka üsteki arkadaş 07 plaka yazmış ona hitaben yazdım.

Sercesh
20 Ekim 2014, 19:29
@Mehmetenis elimde Anadolu,Ergo,HDI,Allianz,Neova,Mapfre Genel sigorta başta olmak üzere 15 şirket var, mesela ben hdi den poliçe kestim geçen gün sigortam.net den karşılaştırdım 25 lira daha fazla çıktı. Birde şöyle bir durum var tanıdık yüzyüze görüştüğünüz bir sigortacıya gitmeniz daha yararınıza çünkü benim müşterim kaza yapsa ilk beni arayacak, ben gidecem tutanağını tutacam şirketle irtibata geçicem anlaşmalı servise aracı göndercem vs. internetten aldığınız poliçelerde bu imkân yok, gece bul birini bulabilsin vs..

mehmetenis
20 Ekim 2014, 19:51
@Mehmetenis elimde Anadolu,Ergo,HDI,Allianz,Neova,Mapfre Genel sigorta başta olmak üzere 15 şirket var, mesela ben hdi den poliçe kestim geçen gün sigortam.net den karşılaştırdım 25 lira daha fazla çıktı. Birde şöyle bir durum var tanıdık yüzyüze görüştüğünüz bir sigortacıya gitmeniz daha yararınıza çünkü benim müşterim kaza yapsa ilk beni arayacak, ben gidecem tutanağını tutacam şirketle irtibata geçicem anlaşmalı servise aracı göndercem vs. internetten aldığınız poliçelerde bu imkân yok, gece bul birini bulabilsin vs..

Doğrudur üstat bir şey diyemem,çünkü sigorta konusunda bilgim yok,Arkadaş tavsiye istedi o yüzden yazdım, Kendi sigortacımız benim motora en uygun 430 TL çıkardı bende bunun üzerine internetten teklif aldım.

Nasıl sigorta konusunda bilgim yoksa kabullenip tamam diyorsam ehliyet işinde de maalesef millete kabullendiremiyorum.
Ehliyet işinde herkes biliyor herkes her gün ehliyet veriyor.
Forumda sayfalarca ehliyet hakkında yorum yazdım halen daha çok bilen milletimiz acayip yorum yapıyor.

sardokar
20 Ekim 2014, 20:03
ergo sigorta

sedat_57
20 Ekim 2014, 20:10

Sigortacı şimdi kaza yapan müşterisinin tutanağını mı tutuyor yada siz tutuyorsunuz :santa:

Sercesh
20 Ekim 2014, 20:52
Sigortacı şimdi kaza yapan müşterisinin tutanağını mı tutuyor yada siz tutuyorsunuz :santa:
Müşterim tutanak tutmayı bilmiyorsa veya karşı taraf bi çakallık peşindeyse ben tutuyorum. Artık mobil kaza tutanağı dönemi başladı. Telefondan halledebilinecek.

sedat_57
20 Ekim 2014, 21:41
Müşterim tutanak tutmayı bilmiyorsa veya karşı taraf bi çakallık peşindeyse ben tutuyorum. Artık mobil kaza tutanağı dönemi başladı. Telefondan halledebilinecek.
2009 yılında ilk kazamı yaptığım zaman sigortacıya gittim de konuyu bilmediğimden sanki motorun masrafını onlardan istemişim gibi azar yedim _bizle işin yok onları arayacaksın onlarıı!!! demişlerdi hiç unutmam sonradan işi öğrendim..İnanmak güç geliyor o adamlar gelip benim tutanağımı tutacaklar :mrgreen: Sigortacının vicdanı ile ilgili..

ques1
21 Ekim 2014, 03:03
Kardeşim bana bilgilerini ver fiyat çalışması'nı yapayım, şirketim Konya'da uygun bulup keselim dersen keseriz, ertesi gün kargoyla poliçelerini yollarımi, zaten polisler artık sigorta sormuyor direk sistemden bakıyor, ne olur ne olmaz diye kargoyla yollarım poliçelerini.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:39 ----------

Arkadaş Halk sigortadan fiyat almış, halk sigorta bekarlara ve evlilere farklı fiyat vermekte :)

hocam yollayım bilgileride kredi kartı ile taksitli olarak ödemeyi düşünüyorum o işi nasıl haledebiliriz :)
bilgileri özelden yolluyorum