PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ilk ceza

shooter1
18 Ekim 2014, 19:56
bugün sabah 9 gibi kontrollerimi yapıp yola çıktım izmirden kitap alıp gelecektim sabuncubeli yokuşuna gelmeden önce çevirme vardı durdurdular neyse ehliyet ruhsat verecektim o da ne ceketin cebinde evraklar yok :( (cuma günü ceketsiz motora binmenin cezası diyebiliriz) dediğim gibi cuma günü ceket giymemiştim ruhsatları ceketten çıkartmıştım gelelim sonuç 172 tl ceza çıkarılacak ders ceketsiz motora kesinlikle binmiyoruz, fotoğraf ceza eve gelince :)
kazasız sürüşler

Tİme_shİft42
18 Ekim 2014, 20:07
Hemen ödersen indirim var galiba ,

shooter1
18 Ekim 2014, 20:10
Hemen ödersen indirim var galiba ,
teşekkür ederim 15 gün içinde ödenirse %25 indirim yapıyorlar diye biliyorum

MD.Murat
18 Ekim 2014, 20:13
Ne fotografi anlamadim.

shooter1
18 Ekim 2014, 20:14
Ne fotografi anlamadim.
ceza makbuzu :)

ENİGMA
18 Ekim 2014, 20:16
ben ceza yemedim gerçi ehliyeti izmirde alıp çevirmeye alanyada yakalanmıştım ama burdan oraya motorlar gitmedim başkasının moturunu kullanıyodum onun motorla yakalandım polis bile şaşırdı bune abicim diyo ehliyet izmir motor 07 ve başkasının üstüne kayıtlı yani üstüste combo gerçi herşeyim vardı ceza yemedim :D

Ezio41
18 Ekim 2014, 20:17
Geçmiş olsun hocam , yiyeceğin en ağır ceza bu olsun. :)

TEMBEL
18 Ekim 2014, 21:30
ben ceza yemedim gerçi ehliyeti izmirde alıp çevirmeye alanyada yakalanmıştım ama burdan oraya motorlar gitmedim başkasının moturunu kullanıyodum onun motorla yakalandım polis bile şaşırdı bune abicim diyo ehliyet izmir motor 07 ve başkasının üstüne kayıtlı yani üstüste combo gerçi herşeyim vardı ceza yemedim :D

güldürdün :D

izmir3535
19 Ekim 2014, 12:21
suriyelilere para lazım...devlet her yerden vatandaşa saldırıyor:)ben motosikletimin plakasını buyuk kilidm var onla sarıyorum plaka gözükmüyor mobessada neymiş:) sistem buna itiyor insanları malesefff..