PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2013 Mondial 150-MCX Roadracer satılık

zihnigonen
17 Eylül 2014, 10:54
Sahibinden.com İlan no: 179773953
Arkadaşlar 2013 Ocak ayında 0 olarak aldığım motorumu 250cc'ye geçmek üzere satıyorum.
Önce kusurlarını yazayım:
Motorumla bir defa sola yattım. Bir defa da önüme çıkan arabaya çarpmamak için sağa yatırdım. Ben değil ama motorumun önü arabaya çarptı. Asli kusurlu araç olduğu için de servis ne bulduysa değiştirmiş. Kazalı fotosu var.
Bir okulda hem idareci hem de din kültürü öğretmeniyim. Aldığım günden bu yana motoruma çok iyi baktım. Akaryakıtını ilk günlerde Opet'ten sonrasında da Shell'den aldım. Başka bir yerden asla yakıt almadım.
Yine aldıktan sonra O-ring zincir ve ön/arka Michelin Sporty lastik aldım. Ön farları kuvvetlendirdim. Kısacası motorumdan parayı esirgemedim. İlk çalıştırdığımda hareket etmeden bir müddet rölantide beklerim. Kapalı alana park ediyorum. Yağmurda kullandım ama yağmur altında bırakmadım. 2-3 kez son sürati görmek için dip gaz yaptım. Onun haricinde asla dipgaz gitmedim. Zaten hem güvenli değil hem de o zaman çok yakıyor. Motoru bilmeyenler için;
- Torklu bir motor
- Ön/arka disk fren
- Led fren lambası
- Selesi sert, uzun yolda rahatsız eder
- Yedek parçası çok ucuz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-2013-mondial-150-mcx-roadracer-179773953/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true