PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2012 Honda CB125E (Servis Bakımlı + Michelin lastik + O-ring zincir + Kappa46 çanta)

vyazici
10 Eylül 2014, 17:48
Fiyat 3,400 TL.
İlan: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-servis-bakimli-plus-michelin-lastik-plus-o-ring-zincir-plus-kappa46-canta-178884745/detay

Eşimle birlikte iki adet aldığımız Honda CB125E'ten biri... Bu motoru Artvin, Ardahan'ından Tekirdağ'a, Kars'tan, Erzurum'dan, Kaçkar zirvesindeki Kavron yaylalarına kadar sorunsuz kullandık ve bizi hiç yarı yolda bırakmadı. (Gezilerimiz için Facebook'taki 1cift2motor sayfasına bakabilirsiniz.) Model yükseltmek için satmak istiyorum.

Tüm servis bakımları İstanbul Pendik Honda Güngör Motorda yapıldı. (Tüm faturaları durmaktadır.)
Motorun düşmesi, kalkması, kazası, belası yoktur.
Kilometre 25,000'in biraz altında olup hala kullanmakta olduğum için değişebilir.
1000-1500 kilometrede bir motor yağı değiştirilmiştir. (Castrol)
Her 300-500 kilometrede bir zincir yağlanmıştır. (IPONE)
Motor kapalı garajda (evin içinde!) saklanmıştır.
Hiçbir vergi borcu, vs. yoktur.
10,000 ve 20,000 kilometrede bujiler değişmiştir.
100 kilometrede 2.5 litre yakmaktadır. (Şehir içi, dışı fark etmez.)
İlk aldığımda hemen Michelin Sporty lastik taktırdım. Daha sonra 20,000 kilometreye geldiğimde Pendik Güngör Motor "Abi bunlar seni en az 5,000 kilometre daha götürür" demesine rağmen, işimi sağlama lastikleri Michelin Pilot ile yenilettim. Fotoğraflarda da görüldüğü üzere üzerindeki lastik yepyenidir ve alıcısını en az 20,000 kilometre daha sorunsuz götürür. (250 TL)
Üzerinde orjinal Honda arka çanta demiri bulunmaktadır. (150 TL)
Üzerinde 46 litrelik Kappa arka çanta bulunmaktadır. (400 TL)
20,000 kilometrede zincir aksamını o-ring'li olanı ile değiştirdim -- bir sorun olduğu için değil, tamemen kullanım kılavuzuna uygun olarak. (250 TL)
Üzerinde orjinal Honda orta sehpa bulunmaktadır.
Orjinal Honda yan koruma demiri bulunmaktadır. (80 TL)
Yanında yedek anahtarları ve bir adet kilitli zincir verilecektir.

Uzun lafın kısası kesinlikle hor kullanılmış bir kurye motoru değildir, her bakımı, eksiği-gediği itina ile serviste yaptırılmıştır. Türkiye'nin kuzeyindeki her ile ayak basmış bu aslan parçası bizi hiç yolda bırakmamıştır. Satın alan arkadaş üzerindeki 1030 TL'lik aksesuara aynen sahip olacaktır, hiçbir masrafı, harcaması olmadan aynı gün Gürcistan'a tura çıkabilir.

Kimsenin hesabı şaşsın istemem: 1) pazarlık payı bulunmamaktadır, 2) takas düşünmüyorum, 3) noter parası 100 TL alıcıya aittir. Cebine 3,400 TL motor parası + 100 TL noter parasını alıp gelen arkadaş ile hesabımızı görürüz. İstanbul, Üsküdar'da ikamet etmekteyim. Motoru görmek isteyen ciddi alıcılar telefon ile irtibata geçebilirler.