PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : otoban kenarındakı rr

langırt
04 Eylül 2014, 08:35
s.a
04 09 2014 tarıhınde sabah 07 ,00 de pendık ve kaynarca arasında onden cok hafıf hasarlı 600 rr vardı rengı kırmızı plaka yoktu calıntı olabırmı kımsenın canı yanmasın

Camo
04 Eylül 2014, 10:25
Buraya yazmak yerıne Madem Süpelendiniz arayın 155 i ?

y.akan
04 Eylül 2014, 11:06
Buraya yazmak yerıne Madem Süpelendiniz arayın 155 i ?
Suç konuyu açan adamda; belki biri yana yakıla motorunu arıyordur diye düşünüp insanlık yapmış.
Aslında kamyonet kiralasa, gitse motoru çalsa, Sonra parçacılara satsa. Hiç kimse niye 155'i aramıyon diye sormaz.

zenon
04 Eylül 2014, 11:11
Benzi bitmiştir belki benzin almaya gitmiştir.

SULH
04 Eylül 2014, 11:18
Benzi bitmiştir belki benzin almaya gitmiştir.

aynen banada denk geldi. benzin bitince itmek yerine motoru bırakıyolar.

Ramazan Can
04 Eylül 2014, 11:40
motor 10 dk önce orda duruyordu...
yalnız otoban değil e5 kara yolu üzerinde... tavşantepe rampasını çıkarken sağda duruyor kaynarcaya gelmeden pendik köprüsüne yakın kısımda..

langırt
04 Eylül 2014, 11:49
camo kardes senın bu ulkede hıc polıse ısın dusmemıs herhalde
motor hafıf kazalı plakası yok o motor otoparka ce4kılecek gercekten sahıbı varsa kı
suan arkadas aradı guzelyalıda oturuyormus motor kıtlemıs ondan bıraktık dedı
polısı arasaydım adam bı ton ceza yıycektı ????

Camo
04 Eylül 2014, 12:04
Suç konuyu açan adamda; belki biri yana yakıla motorunu arıyordur diye düşünüp insanlık yapmış.
Aslında kamyonet kiralasa, gitse motoru çalsa, Sonra parçacılara satsa. Hiç kimse niye 155'i aramıyon diye sormaz.

Yapmak istiyorsa yapsaymış banane Polimikmi yaratmak amaç?1 motor görüyorsun çalıntı oldugunu düşünüyorsun Otoban kenarında diyorsun İnsanlık yapıcaksan Ararsın 155 ı Sölersin sonra gerekirse formada yazarsın Gördüm 155 i aradım motoru çektiler die.

Polisi arasan ceza yer demişsin çalınmasından iimi gider bi çekici parası öder 1 gunluk otopark parası motorunu alır ordan...

Buraya yazıyorsunuz iyilik yaptığınızı zannediyorsunuz Burada o yazıyı görüp koşa koşa birinin o motoru Kamyonete koymıyacağını nerden bilebilirsiniz?Eğer bişey yapıyorsanız Olabilecekleri geniş düşünmekte fayda var....

langırt
04 Eylül 2014, 12:18
camo kardesım ben boyle daha ıyı oldugunu dusundum ve oyle yaptım hepımızın amacı aynı ıyılık yapmak kımsenın canının yanmasını ıstememek ben a yolundan dogruya gıdıyorum sen b yolundan olay bu (bıde yazının sonunda genıs dusunmek falan demeseydın super olurdu )

Camo
04 Eylül 2014, 12:24
Kötü bi kelime Kullandığımı Düşünmüyorum Geniş düşünekte fayda var İyilik yapmaya çalışırken Kötülüğe sebebiyet vermemek gerektiğini düşünüyorum,

Tabiiki hepimizin amacı Hırsızlığı aza indirmek birbirimize yardımcı olmak v.s. Ben sadece Olabilecekleri ve doğru olanı yazdığımı düşünüyorum Ben Öle bi motor görsem ilk yapacağım şey 155 i arayıp motor çekilene kadarda orda beklemek sonra şase Numarasını Foto çekip Forumlara yazmak olurdu,Zaten polis geldiğinde plakadan sahibinede ulaşır gerekirse sorar v.s v.s. v.s. Bence doğru olan bu...

MotojeN
04 Eylül 2014, 12:32
Benim 100luk cup u salmistim bakamyom diye büyümüş de 600rr olmuş kerata.

dovahhkin
04 Eylül 2014, 13:58
geçmiş olsun artık gitmiştir o motor :D

zihnigonen
04 Eylül 2014, 14:02
camo kardes senın bu ulkede hıc polıse ısın dusmemıs herhalde
motor hafıf kazalı plakası yok o motor otoparka ce4kılecek gercekten sahıbı varsa kı
suan arkadas aradı guzelyalıda oturuyormus motor kıtlemıs ondan bıraktık dedı
polısı arasaydım adam bı ton ceza yıycektı ????

sanırım burada sahibinden bahsediyor