PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karar veremedim

muka52
03 Eylül 2014, 16:13
Arkadaşlar kendime yeni bir motor alacam fakat cevremde bilğisi olan çok az bir türlü karar vermekte zorlanıyorum....
Benim beğendiğim motorlarİ;bmw r 1200 gs,bmw r nine t,bmw k 1300 r modeli...
Yalnız bazı yazıları okudum fakat yazıları pek detaylı değildi.Bmw markasına ait motorların ömrünün kısa olduğunu söylüyorlar...
Bilğiniz var ise model öneriniz ve bmw motor'ların hakkında genel bilği verirseniz memnun olurum...

hayko5
03 Eylül 2014, 16:17
Daha önce ki kullandığınız motosikletleri yazarsanız yardımcı olmam daha kolay olabilir.

RAMİREZ
03 Eylül 2014, 16:34
Bmw sağlam değildir diyen kişinin ya motorla hiç alakası yok yada seni kandırmaya çalışmış. Bmw nin motorları piyasanın en sağlam makinaları olarak bilinir. Tabi bir bmw ye bindiğini unutmayıp bakımını ona göre yaparsan.
Saydığın 3 model de birbirinden alakasız. R nine t yi de aralarına kattığına göre sıfır alacağını tahmin ediyorum. Ve buralarda hiç uğraşma, git borusana hepsine bak diyorum.

atgatt
03 Eylül 2014, 16:52
evet hiç bir modelin birbiriyle alakası yok.
ayrıca motoru daha çok hangı amaçla kullanacağınızıda yazmamışsınız. güzel güzel şık bir şekilde şehirde dolaşıp piyasamı yapacaksınız? işe mi gideceksiniz? turlayacakmısınız? yoksa sportif 'çıkacağım basacağım bi ikiyüz kilometre güzel bi sahile doğru' mi diye düşünüyorsunuz?

fakat cevabınızı bilmesemde, bmw r nine t derim:)

muka52
03 Eylül 2014, 16:58
Hafata içleri iş,Hafta sonları ise arkadaşlarla gezi amaçlı düşünüyorum....

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:56 ----------

Daha önceden babamda olan şu an beşiktaş kültür merkezinde olan 1970 lerde üretilmiş bir bmw kullandım...

asot
03 Eylül 2014, 17:14
cub al çok az yakıyor, :cat:

muka52
03 Eylül 2014, 17:21
cub al derken neyi bahsettiniz acaba anlayamadım....

biyeybaraküs
03 Eylül 2014, 17:25
Arkadaşlar kendime yeni bir motor alacam fakat cevremde bilğisi olan çok az bir türlü karar vermekte zorlanıyorum....
Benim beğendiğim motorlarİ;bmw r 1200 gs,bmw r nine t,bmw k 1300 r modeli...
Yalnız bazı yazıları okudum fakat yazıları pek detaylı değildi.Bmw markasına ait motorların ömrünün kısa olduğunu söylüyorlar...
Bilğiniz var ise model öneriniz ve bmw motor'ların hakkında genel bilği verirseniz memnun olurum...

doğru yerdesin bu siteden biraz bilgi al sonra karar ver ne alacağına saydıklarının hepsinde patlarsın bir yere 125 lik bak

muka52
03 Eylül 2014, 17:59
Arkadaşlar 125'lik motorlar bana oldukça ufak geliyor..Ben motor kullanırken aynı zamanda zevk almayı istiyorum..
Zaten öncesindende r65 kullanmıştım...Büyük hacimli motorlar yani 500 cc üstü motorlarda kendimi rahat hissediyorum....