PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlginç tipli scoterlar

KölTigin
03 Eylül 2014, 00:55
Esenlik betiğ üyeleri. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Scoter piyasasında Endura-naked-scoter karışımı gibi bir gürüntüsü olan Kanuni deer 152 gibi başka scoterlar var mı? Scoter tipi olmasa da Mondial' in Agressive 125' in tipide ilgimi çeker. Ben sizler gibi çok motorsikletlerle iç içe yaşayan birisi değilim onun için vereceğiniz her yanıt ilgimi çekecektir. Şimdiden teşekkür ederim. :)

acayüp
03 Eylül 2014, 01:10
İtaljet dragstar 180
Kanuni deer
Kanuni bobcat
Aprilia area 51
Gilera dna 180 (çakması motoran robusto )

Aklıma gelen değişik scooterlar bunlar . Buyur incele.

draggy
03 Eylül 2014, 01:27
Esenlik betiğ üyeleri. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Scoter piyasasında Endura-naked-scoter karışımı gibi bir gürüntüsü olan Kanuni deer 152 gibi başka scoterlar var mı? Scoter tipi olmasa da Mondial' in Agressive 125' in tipide ilgimi çeker. Ben sizler gibi çok motorsikletlerle iç içe yaşayan birisi değilim onun için vereceğiniz her yanıt ilgimi çekecektir. Şimdiden teşekkür ederim. :)

Konu bir yana, yazınız hoşuma gitti :)

KölTigin
03 Eylül 2014, 01:35
İtaljet ile Apirilla çok güzelmiş. Fiyatları da uygun bunlardan birini alabilirim. Teşekkürler Acayüp....

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Konu bir yana, yazınız hoşuma gitti :)

Sağ olun Draggy bey kardeşim de, yazının neresi hoş olmuş o anlaşılmadı. :mrgreen:

acayüp
03 Eylül 2014, 01:36
Bu motorları düzgün bulmadığın sürece alma , düzgün olduğundan emin ol. Ve düzgününü bulmak çok zor artık.

draggy
03 Eylül 2014, 15:51
Bu kısım :)

Esenlik betiğ üyeleri.

İtaljet ile Apirilla çok güzelmiş. Fiyatları da uygun bunlardan birini alabilirim. Teşekkürler Acayüp....

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Sağ olun Draggy bey kardeşim de, yazının neresi hoş olmuş o anlaşılmadı. :mrgreen:

mustbe
03 Eylül 2014, 19:56
Kanunileri önceden biliyordum. . Diğerlerini ilk defa gördüm çok beğendim ya şekil ;)

Darkcity2000
03 Eylül 2014, 19:57
Dorado Curves