PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : revit mercury

telmessos
02 Eylül 2014, 04:07
herkese selamlar başlıktada yazdığım gibi revit mercury modelini almaya karar verdim kullanıcıları varsa yorumlarını alabilir miyim memnun musunuz? 600 liraya kadar daha iyi diyebileceğiniz bir mont var mı herkese kazasız sürüşler..

ilkadam
19 Ocak 2015, 13:47
Selamlar,
Ben iki haftadır kullanıyorum bu zamanda havanın açık olduğu günlerde içimde kazak veya uzun kollu tişörtle oldukça sıcak tutuyor, rüzgar konusunda da gayet başarılı ancak hava 5-6 derecelerdeyken belli bir zamandan sonra hafif üşüme getiriyor.(katlanılabilir)
Bence güzel mont bahar aylarındada kullanılabilir.

emc2
19 Ocak 2015, 15:17
şimdi inceledimde fotolarını reflektif olarak zayıf yada hiç yok gibi eğer reflektif yelekle kullanacaksanız problem yok. bende revitin energy modelini kullanıyorum soğuk konusunda gayet başarılı diyebilirim.

tyrung
19 Ocak 2015, 15:55
Bir süredir kullanıyorum. Bir sorun göremedim, bende soğuk zamanlarda kazakla giydim üşümedim. Rüzgarı iyi kesiyor fakat kısa bir mont olduğundan belden biraz esinti oluyor :D

ilkadam
20 Ocak 2015, 12:57
şimdi inceledimde fotolarını reflektif olarak zayıf yada hiç yok gibi eğer reflektif yelekle kullanacaksanız problem yok. bende revitin energy modelini kullanıyorum soğuk konusunda gayet başarılı diyebilirim.

Aynen reflektör özelliği yok denecek kadar az.