PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bajaj discover vs hero glamour

hsyncls
01 Eylül 2014, 22:03
Öncelikle iyi akşamlar. Ciddi bir motosiklet arayışındayım. Bu iki modeli arasinda kaldim gibi bajaj belli bi kullanici kitlesine ulasti ama hero beklenen ilgiyi gormedi gibi Alanya da yasiyorum ve ikisininde bayii ve servisi var sizin ekleyebiliceginiz aydinlatabiliceginiz bisey varsa seve seve okurum tesekkurler.

manners
01 Eylül 2014, 22:10
hero istemenizdeki sebep nedir?

kaan898
01 Eylül 2014, 22:31
Öncelikle iyi akşamlar. Ciddi bir motosiklet arayışındayım. Bu iki modeli arasinda kaldim gibi bajaj belli bi kullanici kitlesine ulasti ama hero beklenen ilgiyi gormedi gibi Alanya da yasiyorum ve ikisininde bayii ve servisi var sizin ekleyebiliceginiz aydinlatabiliceginiz bisey varsa seve seve okurum tesekkurler.
eğer kurye değilsen yani anormal sıkıştırmadan ve adam gibi rodaj yaparsan discover sana yıllarca gider,her şekilde de glamourdan üstün motor,yakıt belirli kilometreye kadar aynı ama 70-80 den sonra 5.vitesin avantajı ile discover daha az ,discover son hız 110 hero muhtemelen daha az,ara hızlanmalar discover bariz iyi (karbüratör ayarını iyi yaptır)titreşim discoverda daha az,tork olarak glamour daha erken max tork var ama toplamda hem beygir gücü olarak hem de tork olarak discover daha iyi, işçilik ve plastik kalitesi discover az üstün,heronun yedek parça fiyatlarını bilmiyorum daha ortada bi tane hero gördüysem de arap oluyum ama bajajın yedek parça fiyatları hesaplı,yani anlayacağın discover daha bir commuter.artık ne alırsan hayırlı olsun her ikisi de çan çin çondan iyidir.ha bi tane hero görmedin ama nerden biliyosun dersen hem test yapanlardan hem de hindistan sitelerini takip ettğimden biliyorum