PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : siz hangisini tercih edersiniz

erkan.tosun
01 Eylül 2014, 20:42
merhabalar 17 yaşındayım daha önce motor tecrübem yok beğendiğim üç motosiklet var
1-honda cbf 150
2-yamaha ybr 125 esd
3-honda cb 125 ace
cbf yi kafa dönmeyip sadece teker döndüğünden tercih edemedim
ybr yi ise yaşadığım yerde mobilyet yerini aldığı için ve uzay kafa olduğu için tercih edemedim
ace yi ise ön frenin disk olmaması devir ve benzin göstergelerinin ayrıntılı olmadığı için tercih edemedim
ıspartanın uluborlu ilçesindenim sizce ne olmalı sonuç
ya da bu makineleri almadan bir cup tipi motosikletle tecrübe mi kazanmalıyım
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

SlimShady1
01 Eylül 2014, 20:46
Cub veya 125 commuter farketmez. Ama bence debriyajlı bi motor al. Lifan discovery 150 iyidir ucuzdur herturlu gider :)

sailor33
01 Eylül 2014, 21:05
:thumrighto zaman başka bir seçenek sunalım sana TVS :pl:

Siyah&Beyaz
01 Eylül 2014, 23:44
Once arabayi kullanip trafigi okumayi ogrendikten ve trafikte tecrube sahibi olduktan sonra motor almani oneririm.

SlimShady1
01 Eylül 2014, 23:48
Once arabayi kullanip trafigi okumayi ogrendikten ve trafikte tecrube sahibi olduktan sonra motor almani oneririm.

yok daha neler! :) Adam hap kadar motora binecek zaten. Zamanla alışır trafiğe. Adam daha motora binmeden korkutuyonuz elemanı.

Siyah&Beyaz
01 Eylül 2014, 23:58
Zamanla trafige alisana kadar kaporta kendisi olacak. Araba icinde ogrenirse daha guvenli olacak. Ve trafigin ruhunu bilmeden kazanin kokusunu hissetmeyi ogrenmeden kaportasiz bir aracla trafikte dolanmak bana akilci gelmiyor. Sahsi gorusum bu.

erkan.tosun
02 Eylül 2014, 10:47
hmm anladım yorumlarınız için sağolun peki bu üç makina arasından hangisi sizce bi de biraz daha beklemeli miyim yeni modeller piyasaya ne zaman çıkacak