PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bakırköy meydan otopark ?

serkanabbas
01 Eylül 2014, 01:33
Merhabalar istanbul bakırköy e gittıgımızde bırakabılıcek bı otopark varmı acaba ?

Ms_TunC
01 Eylül 2014, 02:47
Var Capacity, Carousell otoparklarına bırakabilirsin daha mantıklı. Ayrıcaa istasyonun arkasında cafelerın yanında var bir tane de açık otopark.

serkanabbas
01 Eylül 2014, 03:30
İstasyonun arkadasında nerede var hiç rastlamadım :silent:

CAGRRI
01 Eylül 2014, 04:11
Capacity hem ücretsiz hemde gece 2200 e kadar bırakırsan butun gecede kalabilir hatta haftalarca:)

dmRhn
01 Eylül 2014, 10:51
Açıkcası aynı sorunu bende yaşıyorum, Bakırköy 'de bırakılacak yer olarak AVM otoparkları güvenli mi diyorsunuz sizce ?
Birde şeyde otopark var henüz bırakmak nasip olmadı fakat ilk fırsatta orayı denemeyi düşünüyorum, Meydan da karakolun hemen yanında açık otopark var orayı düşünüyorum. Çünkü ekipmanları ( kask ve full üst koruma kıyafetini ) en azından kulübede ki arkadaşla konuşup rica edip bırakabilirim belki oraya :) Eşimle gittiğim için genelde öyle bir düşünce doğdu kafamda.
Aslında şu motosikletler için otopark olsa hemde böyle ekipmanlarını rahatlıkla bırakabileceğin bir otopark olsa hemde ne kadar güzel olur :)

Ciseon
01 Eylül 2014, 11:19
Bakırköy Yenimahalle de ki Migrosun altında kat otopark var, baya iyi, aylık 90 tl, günlük biraz tuzlu tam hatırlamıyorum ama kaç tl idi, Capacitye bırakıyordum burayı keşfetmeden önce hiç bi sıkıntı olmadı o zamanlar, sürekli bırakıyorudum üstelik, gece motoru bıraktıysan, sabah 10 da içeri alıyorlar AVM ye normalde ama sen otoparka geldim dersen 9 dan sonra girebiliyorsun. Üstelik ücretsiz :D

dmRhn
01 Eylül 2014, 12:14
Bakırköy Yenimahalle de ki Migrosun altında kat otopark var, baya iyi, aylık 90 tl, günlük biraz tuzlu tam hatırlamıyorum ama kaç tl idi, Capacitye bırakıyordum burayı keşfetmeden önce hiç bi sıkıntı olmadı o zamanlar, sürekli bırakıyorudum üstelik, gece motoru bıraktıysan, sabah 10 da içeri alıyorlar AVM ye normalde ama sen otoparka geldim dersen 9 dan sonra girebiliyorsun. Üstelik ücretsiz :D

Mantıklı, Capacity o zaman tercih edilebilir olacak bundan sonra :)

Ms_TunC
01 Eylül 2014, 13:45
İstasyonun arkadasında nerede var hiç rastlamadım :silent:

Tren yolunun yanında, kısaca şöyle tarif edeyim Capacity'nin karşı sokağından Avşar sinemasının sokağından girin sokak bittiğinde çıktığınız paralel sokakta hemen. Sol taraf kitapçılara sağ tarafta cafeler, aksesuarcılar dar sokakta.

serkanabbas
01 Eylül 2014, 13:58
Peki su karakolun ordaki otoparki kullanabiliyomuyuz ?

dmRhn
01 Eylül 2014, 14:17
Peki su karakolun ordaki otoparki kullanabiliyomuyuz ?

Hiç denemedim şansımı, ilk fırsatta denerim fakat eğer soran eden yada park eden varsa yazar herhalde ?

yusufozugenc
01 Eylül 2014, 19:56
Karakolun yanındaki ücretli açık otopark. Avm otoparklarından daha güvenli olur hem de kaskı ceketi bırakabilirsiniz sürekli bekçisi oluyor. Avm otoparklarından çok kolay motosiklet çalıyorlar.

serkanabbas
01 Eylül 2014, 21:03
Bugun gittim oranın önünden gectım sonra oranın aşağısında Terrakki caddesiydi galiba meslek lisesinin orda ispark otopark ı vardı 3 saat gibi bi süre bıraktım 3 lira aldılar.Biraz arkada kalıyo,aslında karakolun oraya bırakıcaktım unuttum :mrgreen:
Dönüştede oraya bi göz attım motosikletler bekcı klubesının yanına bırakmıstı bencede orası gayet güvenlı artık oraya bırakırım.

dmRhn
02 Eylül 2014, 15:51
Bugun gittim oranın önünden gectım sonra oranın aşağısında Terrakki caddesiydi galiba meslek lisesinin orda ispark otopark ı vardı 3 saat gibi bi süre bıraktım 3 lira aldılar.Biraz arkada kalıyo,aslında karakolun oraya bırakıcaktım unuttum :mrgreen:
Dönüştede oraya bi göz attım motosikletler bekcı klubesının yanına bırakmıstı bencede orası gayet güvenlı artık oraya bırakırım.
Serkan dediğin yeri de biliyorum :) Orada benim arabayı çekmişlerdi, kafamı çevirip baktığımda ispark 'ı görünce çekilmesi normal demiştim ( okulun ön tarafında ki bir noktaya bırakmıştım ) bilgi güzel ama demekki bırakabiliriz, alışıldık bir yer demekki. En azından Yusuf 'un dediği gibi kıyafetleri felan da rahatlıkla teslim edebiliriz ( kask mont felan )

redmachine
02 Eylül 2014, 17:07
Beyler hangi karakol bu dediğiniz? Bakırköy kaymakamlığıyla yanyana olan büyük polis merkezi mi?
Onun tam olarak neresinde bu otopark?

dmRhn
02 Eylül 2014, 17:27
Beyler hangi karakol bu dediğiniz? Bakırköy kaymakamlığıyla yanyana olan büyük polis merkezi mi?
Onun tam olarak neresinde bu otopark?

Bakırköy Cumhuriyet Meydanı ( Saatin olduğu meydan ) orada ki karakol, Mezarlığın karşısında ki karakol ( kaymakamlıkla bir mi onu bilmiyorum gerçekten ) Bu karakolu karşına aldığında sol tarafında kalıyor otobüs durağının solunda. Hiç anlatamadıysam Minibüs kalkış noktasını biliyorsundur ara sokaktan, işte onun tam karşı tarafında kalıyor. Garanti Bankasının şubesi var hatta yan yana ( ara da sadece yol var ).
Google Koordinatı : 40.982538, 28.871178

redmachine
03 Eylül 2014, 15:23
Bakırköy Cumhuriyet Meydanı ( Saatin olduğu meydan ) orada ki karakol, Mezarlığın karşısında ki karakol ( kaymakamlıkla bir mi onu bilmiyorum gerçekten ) Bu karakolu karşına aldığında sol tarafında kalıyor otobüs durağının solunda. Hiç anlatamadıysam Minibüs kalkış noktasını biliyorsundur ara sokaktan, işte onun tam karşı tarafında kalıyor. Garanti Bankasının şubesi var hatta yan yana ( ara da sadece yol var ).
Google Koordinatı : 40.982538, 28.871178

Tamam çok teşekkürler. Bende bi bakıyım bugün oraya.

CAGRRI
05 Eylül 2014, 18:13
valla capacityden motor çalındımı hiç bilmiyorum yanlız ben bikere anahtarı üstünde unutmuştum,güvenlikler almışlar saolsunlar sabah danışmadan almıştım baya yusuflamıştım gel görki capacityden değil evin otoparkından çaldırdık motoru,kaderimde varmış demek diyorum.

AttilaXtreme
05 Eylül 2014, 18:26
Tamam çok teşekkürler. Bende bi bakıyım bugün oraya.

Bakırköy Emniyet Amirliği orası. :)

astikevihan
06 Mart 2015, 14:11
selamlar,

ölü konuyu canlandırdım ama benim de çok yakın bir zamanda Bakırköy'de bir otoparka ihtiyacım olacak. fiyat ver yer konusu hakkında bilgi sahibi olan var mıdır?

teşekkürler :)

DKN
06 Mart 2015, 14:21
dışarıda motor bırakılmaz. bırakmanız gerekirse de paralı otoparka bırakın sahibinin yada başında kim duruyosa yanına koyun kilitleyin gps bilmem ne herşeyi koyun