PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : REGALİM GİTMİYOR ...

SECO41
31 Ağustos 2014, 23:01
Arkadaşlar merhaba 2006 regal raptorum var 40- 50 km yol yaptıktan sonra yani motorun ısısı arttıktan sonra çekiş bariz bir şekilde düşüyor motorum 250 lik olmasına rağmen düz yolda 90 km yi geçmiyor sübap ayarı ve karbüratör temizliği ve ayarı taptırdım ama değişen birşey olmadı arıza ile ilgili fikri veya bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler.herkese iyi sürüşler...

babaduru
31 Ağustos 2014, 23:34
Devir yükseliyor motormu gitmiyor yoksa gazmı yemiyor? motor kaç km de? hiç debriyaj balatası değiştimi?

serkanADH13
01 Eylül 2014, 00:08
subap ayarını ve karbüratör temizliğini yapan USTA'nın bu konu hakkında görüşleri nelerdi?

sorun debriyajda olabilir,
segmanlarda olabililir,
subaplarda olabilir,
sentede olabilir,
benzin dipte olabilir yetiştiremiyor olabilir,

vs,

80,,90 km hıza gelince tepkileri nelerdir,,,

SECO41
01 Eylül 2014, 19:26
Usta piston segman dedi ama motorum 25 binde piston ve segman için erken değilmi? 90 km de hafif bir tekleme yapıyor gibi sanki arkadan biri tutuyor bırakıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

motoru alalı 3 ay oldu debriyaj balatası hakkında bilgim yok değiştiğini sanmıyorum ama dediğim gibi motor ilk 40-50 km de bir sorun çıkarmıyor ısı arttıktan sonra çekiş düşüyor bu arada motor 25 binde.

babaduru
01 Eylül 2014, 21:07
25binde motor bitmiş olabilir kullanıcıya göre değişir. Boşta iken yüksek devire çıkarken tekleme aksırma öksürme vrmı?