PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Günübirlik istanbul gezisi yardım

memduhb
29 Ağustos 2014, 20:53
meraba arkadaşlar pazar günü eskişehir festivaline gidecektim iptal oldu bende uzun zamandır düşündüğüm istanbul gezisi ni yapmaya karar verdim sizden ricam günübirlik nereleri gezmemi önerirsiniz özellikle istanbullu arkadaşların yardımını bekliyorum.
şimdiden yardımınız için teşekürler.

yiwotxxx
29 Ağustos 2014, 21:23
Abi yarın altın elbiseli adamın partisi var ona gel :) 15te başlıyor 23e kadar..

beko12345
29 Ağustos 2014, 22:01
Memduh abi korteje katılmıyormusun ?

memduhb
29 Ağustos 2014, 22:52
Memduh abi korteje katılmıyormusun ?
istanbula pazar gunu gidecem yarın kortejdeyim kortej kaçarmı be. :)

yunuserturk
29 Ağustos 2014, 23:12
meraba arkadaşlar pazar günü eskişehir festivaline gidecektim iptal oldu bende uzun zamandır düşündüğüm istanbul gezisi ni yapmaya karar verdim sizden ricam günübirlik nereleri gezmemi önerirsiniz özellikle istanbullu arkadaşların yardımını bekliyorum.
şimdiden yardımınız için teşekürler.

Tarihi yerleri mi gezmek istiyosun, sakin doğal güzellikleri mi keşfetmek istiyosun (pek kalmasa da) yoksa hareketli eğlenceli yerlere mi gitmek istersin ona göre tavsiye verelim :)

memduhb
30 Ağustos 2014, 02:39
arkadaşım tarıhı yerler ve doğal güzellıkler tercihimdir herzaqman... :)

ibooo
30 Ağustos 2014, 10:49
Sarıyer kilyos tarafları güzeldir.

yunuserturk
30 Ağustos 2014, 11:45
arkadaşım tarıhı yerler ve doğal güzellıkler tercihimdir herzaqman... :)

Bursa tarafından geleceğini varsayarak, gebze pendik kartal maltepe bostancı sahil tarafından üsküdara doğru geçersin beğendiğin yerlerde mola verip fenerbahhçe üsküdar gibi bir yerde güzel bir kahvaltı yaparsın.
Şu günler burda çok rüzgar olduğu için karşıya köprüden değil de harem'den feribotla geçmeni tavsiye ederim. Feribota. Geçmeden üsküdar beylerbeyi tarafından kanlıcaya doğru boğaz şeridinde turlayabilirsin. Kanlıca yoğurdu yemiş olursun. Orada mihrabat korusuna çıkıp müyhiş manzarayı izleyebilirsin.
Feribotla karşıya geçtikten sonra sirkeciden yukarı doğru tarihi yarım ada. Orada ayasofya sultanahmet yerebatan sarnıcı gibi tarihi yerleri görürsün. Vaktin kalırsa boğaz şeridinden sarıyer tarafı ya da belgrad ormanları turuyla devam edebilirsin.

memduhb
30 Ağustos 2014, 22:52
Bursa tarafından geleceğini varsayarak, gebze pendik kartal maltepe bostancı sahil tarafından üsküdara doğru geçersin beğendiğin yerlerde mola verip fenerbahhçe üsküdar gibi bir yerde güzel bir kahvaltı yaparsın.
Şu günler burda çok rüzgar olduğu için karşıya köprüden değil de harem'den feribotla geçmeni tavsiye ederim. Feribota. Geçmeden üsküdar beylerbeyi tarafından kanlıcaya doğru boğaz şeridinde turlayabilirsin. Kanlıca yoğurdu yemiş olursun. Orada mihrabat korusuna çıkıp müyhiş manzarayı izleyebilirsin.
Feribotla karşıya geçtikten sonra sirkeciden yukarı doğru tarihi yarım ada. Orada ayasofya sultanahmet yerebatan sarnıcı gibi tarihi yerleri görürsün. Vaktin kalırsa boğaz şeridinden sarıyer tarafı ya da belgrad ormanları turuyla devam edebilirsin.

arkadaşım yardımın için çok sağol yarın bahsettığın yerlerın hepsini gezecem. :) :cat:

Apices
30 Ağustos 2014, 23:46
Hadi hayırlısı bakalım Memduh.
Sana iyi gezmeler.