PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HYOSUNG GT250R İLK SAHİBİNDEN 2014 MODEL DAHA 3 AYLIK TERTEMİZ GARANTİLİ

kaskafa
09 Ağustos 2014, 23:51
Marka: Hyosung
Model: GT250R
KM: 5000
Renk: Titanyum Beyaz
Fiyat: 11.500 TL

Açıklama: Motorumu 9 mayıs 2014 tarihinde Yeşilyurt Motordan aldım .Hor kullanılmamıştır bilinçli kullanıcıyım rodajı itinayla uzun yolda yapılmıştır. Kazası,belası,boyası değişeni ve hiçbir sorunu yoktur.Yatması kalkması yoktur. Bayiden sıfır motoru nasıl alıyorsanız benim motorumda öyledir. 1000-1500 ve 3000-3500 bakımları yine kendi yetkili servisinde eksiksiz yapılmıştır. 2 yıl garanti kapsamı içindedir.Satış belgeleri,garanti belgesi, kullanma kılavuzu ,servis bakım irsaliyelileri hepsi mevcuttur.Orjinal egzosu ve plakalığı yanında verilecektir. Motorum sınıfının en güçlü ve en gösterişli motorudur.Yakıt tüketimi 20-25 kuruş arasında kullanıma göre değişmektedir. Üzerinde yoshimura egzos vardır. Kapalı garajımda muhafaza etmekteyim.Telefonla irtibata geçip gün içinde görmeye gelebilirsiniz.Takas teklif etmeyiniz nakit satılıktır.R6 alacağım için satıyorum yeni sahibine hayırlı uğurlu olsun :))
NOT: Hiçbir söylentiye kulak asmayın yok kol çıkarıyor yok bacak çıkarıyor. Ben motordan gayet memnunum gerek motorun sağlamlığı gerek servisteki arkadaşların sevecenliği sıcaklığı gerek yedek parçanın uygunluğu herşey 10 numara 5 yıldız . Satılana kadar binmeye devam edeceğim kilometre değişkenlik gösterebilir. Fiyat araç başında konuşulur...

İl/İlçe: İstanbul / Maltepe
İletişim: 0541 788 60 78

İLAN: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-ilk-sahibinden-daha-3-aylik-tertemiz-garantili-174609532/detay/