PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Park sorunu :/

Bekozade
06 Ağustos 2014, 15:26
İyi günleeer öncelikle, diğer konumda bahsetmiştim sonunda motor almaya karar verdik zevkle araştırıyorum ilanları ve apartmanın girişi dar olduğu için 100 metre ötede amcamlar oturuyor apartmanlarının garajı var, motoru oraya koyup arada in çık yapıcam göstericem kendimi orda sorun olmaz diye düşünüyorum :mrgreen::queen: ama bütün sene boyunca okula gidip gelicem ve okulun önüne sürekli 5-6 motor koyan oluyo ama içim rahat etmicek çünkü dışarda kalıyo çocuklar üstüne çıkıp kurcalıyor dikkatimi çekmişti birkaç kere :jocolor: okulun park alanıda var arabaları içeriye koyuyolar kimle konuşabilirim oraya motoru koymak için sadece öğretmenler koyarmış oraya Allah Allah ! bizim ne eksiğimiz var ben motoru nereye koyucam :sunny: düşüncelerinizi bekliyorum abilerr

tr_select
06 Ağustos 2014, 15:30
Motoru otoparka koyman için, okulun müdürüyle görüşmen gerektiğini düşünemedin mi ? Veya alternarif olarak okul çevresindeki herhangi bir otopark.... :pr:

Topla diğer motorlu arkadaşları, örgütlenin... Müdüre duygu sömürüsü yapın. Öğrenciyiz müdür bey/hanım. Motosikleri kurcalıyorlar + çalınma haberlerinden girin... 8 sene para biriktirerek aldık, çalınsa ne yaparız biz.. Okulumu yakalım ulan diyip çıkartın masaya vurun. Duygu sömürüsü candır :cherry:

Bekozade
06 Ağustos 2014, 15:32
okul müdürünü bulup bu konu hakkında ona mı danışıcam yani :silent:

tr_select
06 Ağustos 2014, 15:35
okul müdürünü bulup bu konu hakkında ona mı danışıcam yani :silent:

Senin evinde nasıl Babanın borusu ötüyorsa, okul'da müdürün borusu öter... Nazik, kibar ve damardan girmeyi bilirseniz ikna olur müdür.
Göze batmayacak şekilde kuytu köşeye koyacağınızı belirtin muhakak...

Gerçi bu durum hakkında okul müdürünemi soracağım diyene ne anlatmaya çalışıyorum ki :pr::)

Bekozade
06 Ağustos 2014, 15:36
teşekkürler abi başkada seçenek olduğunu düşünnmüyorum zaten :)

CanKarsiyaka
06 Ağustos 2014, 15:44
Sınıfımın kapısının önüne koyuyorum mutluyum :queen: şaka değil ciddi :queen: hemde alarm takıyorum yanindan biri geçerken çığırıyor :queen: yeterki hocaları kafalamayı bil :thumleft:

Bekozade
06 Ağustos 2014, 15:46
zaten senin okulunu çok kıskanıyorum :D öğrencilerden uzak olsun da yeter

YouSuffer
06 Ağustos 2014, 15:55
Ver mudurun nosunu ben arıyıp soylıyım dostum

Bekozade
06 Ağustos 2014, 15:56
Tamam abi alayım nosunu sen konuş

SUN
06 Ağustos 2014, 16:12
. Okulumu yakalım ulan diyip çıkartın masaya vurun.

Bu lafın ve eylemin üstüne izin vermeyecek müdür tanımıyorum ben. :queen:

kurubuz
06 Ağustos 2014, 16:19
Okula park için kimle görüşmen gerektiğini öğrenmek için başlık açtın yani. Memleket bu yüzden kalkınmıyor.... :farao:

Bekozade
06 Ağustos 2014, 17:01
Okula park için kimle görüşmen gerektiğini öğrenmek için başlık açtın yani. Memleket bu yüzden kalkınmıyor.... :farao:

Hayir ne yapmam gerektigi hakkinda soru sordum ben. Baska bi sokaga mi park edeyim? mudurle mi konusayim ?takiyim alarmi disk kilidini okulun onune mi koyuyim diye sordum demekki mudurden yana şansim var bende goruseyim ozaman
Tesekkurler

efizikci
06 Ağustos 2014, 18:29
Okulun ana kapısında güvenlik kamerası yok mu varsa tam kameranın önüne bir yere kilitleyebilirsen iyi olur diye düşünüyorum ya da müdürle konuşup müdür arabasının yanına bırak en garantisi o :) Bir de okulun etrafında cafe kırtasiye tarzı bir yer var ise kendini tanıttıktan sonra selamlaşarak motoru bırakırsın en azından çalınma riskini minimuma indirir :)

Bekozade
06 Ağustos 2014, 20:48
Okulun ana kapısında güvenlik kamerası yok mu varsa tam kameranın önüne bir yere kilitleyebilirsen iyi olur diye düşünüyorum ya da müdürle konuşup müdür arabasının yanına bırak en garantisi o :) Bir de okulun etrafında cafe kırtasiye tarzı bir yer var ise kendini tanıttıktan sonra selamlaşarak motoru bırakırsın en azından çalınma riskini minimuma indirir :)

teşekkür ederim öneriniz için etraftaki mekanlara dikkatlice bakıcam :)

beko12345
06 Ağustos 2014, 21:08
Bu konuyu okul müdürüne danışıcaksın tabi.
Başka çaren yokki.
Müdüre kabul ettirip ettirmemek senin ikna kabiliyetine kalmış.

burak5353
06 Ağustos 2014, 22:30
benim motorda ahım sahım bişey deil sürekli üstüne biniyorlar cocuklar 50 kere düşmüş görüyorum motoru kaldırıyorum yerden hani araba yanında düşürürler arabayı cizer benden parası cıkar diye araba yanınada park edemiyorum