PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mobilet alacağım ama sorularım var

snappy x
05 Ağustos 2014, 12:55
arkadaşlar ilk motorum olacak.Sanırsam benzinine yağ katıyorlarmış ne kadar yağ katmalıyım.Deposu kaç litredir(yolda kalmayalım:mrgreen:).sorularım şuanlık bunlar teşekür ederim iyi forumlar.

babaduru
05 Ağustos 2014, 13:01
Benzine %5 2T yağ karıştırmak gerekir.Depo 3 lt yada 5 lt dir. Yakış konusunda fabrika verisi 1,7 lt dir ama bence bir depo(3LT) ile 100 km gidiyor.Gösterge olmadığı için ölçemiyoruz tabi.

sedat_57
05 Ağustos 2014, 13:19
Belli süre sonra kattığın yağı ölçmene bile gerek kalmaz göz kararı koyarsın elin alışır mobiletim olmadı ama 2

zamanlı tırpan-benzinli testere vs çok kullandım..ordan bilirim..:P

snappy x
05 Ağustos 2014, 16:39
Belli süre sonra kattığın yağı ölçmene bile gerek kalmaz göz kararı koyarsın elin alışır mobiletim olmadı ama 2

zamanlı tırpan-benzinli testere vs çok kullandım..ordan bilirim..:P
hocam alacağım mobiletin markası ramzey nasıldır iyimidir parçası kolay bulunurmu?

Mertcan39
05 Ağustos 2014, 16:47
mobiletlerin çoğu yerde parçası vardır rahat olun :)

sedat_57
05 Ağustos 2014, 16:52
Ramzeyde bu ara ne olduysa mobiletleri yeniden üretmeye devam etti helal olsun..geçen günde buna benzer bi topik vardı parçaları cidden çok ucuz aklımda kalan eksoz 38 tl :)

snappy x
06 Ağustos 2014, 00:06
Ramzeyde bu ara ne olduysa mobiletleri yeniden üretmeye devam etti helal olsun..geçen günde buna benzer bi topik vardı parçaları cidden çok ucuz aklımda kalan eksoz 38 tl :)

çok teşekürler hocam almaya hazırım gibi:D