PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LİFAN PONY 100 hakkındaki düşünceleriniz

beornotto
05 Ağustos 2014, 00:42
LİFAN PONY 100 öncelikle baktığım zaman görüntüsü çok güzel geliyor kişiden kişiye deyişir 100cc olması vergi yok anlamına geliyor buda güzel birşey vede ucuz motor bu yüzdende insanı kendisine çekiyor honda msx 125 grom a benziyorminik bir motor yeni baslayacağım küçük hacim olması ,minik ve bana göre yakışıklı olması ,ayrıca vergi derdi olmaması gercekten güzel bir şey fakat ne malı onu bilmiyorum bilen varsa yazsın eylenceli bir motora benziyor öncelikle tecrübeli kişilerin bilgilerini eksik etmemesini istiyorum.

bagımlı
05 Ağustos 2014, 01:45
Honda msx'ten önce çıktığını biliyorum. Çin malıdır fakat diğer çinlilere göre biraz daha iyidir.

frosen
05 Ağustos 2014, 02:06
Tayvan malı eşim kullanıyor gayet güzeel bir motor donanım olarak çok iyi ön arka dısk hatta arka tek kaliper on çift disk büyüklükleri de farklı.
titreşim yok arka tek amortisör.üstten ekzantrikli top speed de rahatlıkla 100 yapıyor.eşim benimle beraber tek kontak 200 km yol yaptı.
fakat
boy uzunsa ve biraz kiko varsa sırıtır altınızda bunun haricinde güzel motor 2 ayda 2000 km yaptık biz.

beornotto
05 Ağustos 2014, 02:18
Tayvan malı eşim kullanıyor gayet güzeel bir motor donanım olarak çok iyi ön arka dısk hatta arka tek kaliper on çift disk büyüklükleri de farklı.
titreşim yok arka tek amortisör.üstten ekzantrikli top speed de rahatlıkla 100 yapıyor.eşim benimle beraber tek kontak 200 km yol yaptı.
fakat
boy uzunsa ve biraz kiko varsa sırıtır altınızda bunun haricinde güzel motor 2 ayda 2000 km yaptık biz.

boyum 180 ,kilom 105 kalıplı biriyim ama motor çok hoşuma gitti sizce bana uymazmı gercekten çok hoşuma gitti motosiklet birede ehliyeti daha almadım fakat alıcam 17 yaşına girmeme az kaldı yani daha uzama sürecim devam ediyor lifan çokmu küçük gelir acaba maşşallah diyelimde genelde boyuma iltifat ederler sonra bi gün yolda yürürken yere düşüp kolumu filan kırıyorum maşşallah demiyorlar iltifat ede ede ölecez iyikide boy var :)