PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2014 cbf 7000 km de bu fiyata alınırmı?

ahmetttttt
04 Ağustos 2014, 22:44
slm arkadaşlar bi sorum olcak cub motorum vardı öğrendim sattım ehliyetimide aldım şimdi2014 cbf var 7000 km full korumademirli çantalı falan siyah sıfırı 6000 i geçiyo acaba 5000 tl ye alınırmı?

Ezio41
04 Ağustos 2014, 22:48
Alınabilir .

ahmetttttt
04 Ağustos 2014, 22:49
tşk sizde cbf kullanıyorsunuz galiba biraz bahsedermisiniz

Ezio41
04 Ağustos 2014, 22:53
tşk sizde cbf kullanıyorsunuz galiba biraz bahsedermisiniz

Rica ederim , evet cbf kullanıyorum . Nesinden bahsedeyim ? :)

ahmetttttt
04 Ağustos 2014, 22:55
herşeyinden yol tutuşu şehir içi yakıt tüketimi uzun yolu nasıl vs sevmediğiniz yanı?

Ezio41
04 Ağustos 2014, 23:08
Cbf sınıfın güzel motorlarından bir tanesidir . Hatta konfor olarak sınıfın mercedesidir . Yalnız orjinal lastikleri berbat , ben michelin ile değiştirdim yol tutuşu baya bi arttı . Fren mesafeside kısalmış oldu . Tekerleri ince olduğu için , ülkemizin yollarında fazla yatırmaya gelmiyor . Yoksa yeri öptürür sana . Uzun yol içinde sakin kullanımda 80 90 km ile heryeri dolaşırsın , yağına suyuna baktığın sürece seniz üzmez .

Motorcu Abi
04 Ağustos 2014, 23:12
Cbf yazmisdiniz kapiyi acik bırakmıştı z xbf 125 mi 250mi 600mu 1000mi

biyeybaraküs
04 Ağustos 2014, 23:14
ilk kim bajaj al diyecek acaba. bence sahibi önemli(kuryemi ,km düşürülmüş mü ,rodaj nasıl yapılmış )gözüm tutmazsa almam 7000 km az değil sahibi önemli

ahmetttttt
05 Ağustos 2014, 13:52
kurye falan değil zaten 3 aylık mayısta alınmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

arkadaşlar fiyat konusunda beni aydınlatabilecek biri yokmu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:57 ----------

arkadaşlar lütfen cvp verin fiyat nasıl alınırmı?

yavuz benli
05 Ağustos 2014, 14:02
Kardeşim yapacağın iş çok basit sahibinden com a gireceksin ordan cbr lerin fiyatlarına kilometrelerine bakıp karsilastirma yapacaksın kafana yatarsa alırsın kimsenin ne dediğine bakma sen

ahmetttttt
05 Ağustos 2014, 14:03
abi cbr değil cbf 150

yavuz benli
05 Ağustos 2014, 14:08
Simdi baktim senin için fiyat normal gibi gözüküyor ama yedi bin km de az değil bilgin olsun az daha eklesen üstüne düşük km alsan daha mantıklı ille cbf alacaksan

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

Benim telefon otomatik değiştirmiş kardeşim pardon yanlis yazmışım cbf baktim bende

ahmetttttt
05 Ağustos 2014, 14:08
ama abi bunda 46 lık kappa çanta michelin lastiği falan var bide mont falan veriyo cazip geldi bana birde honda için 7000 bişey diil diye düşünüyorum

yavuz benli
05 Ağustos 2014, 14:10
Mayısta alınmış demissin 2014 model mi motor

ahmetttttt
05 Ağustos 2014, 14:13
evet 2014 model ustayada gösterdim abi

yavuz benli
05 Ağustos 2014, 14:14
2014 se al o zaman kardeşim ustayada gostermissin ekstralarida var hayırlı olsun şimdiden :)

Tİme_shİft42
05 Ağustos 2014, 14:18
En fazla 5 ay sonra 250 cc ye geçmek isteyeceksin bence bajaj pulsarı düşün 150 ccye tek koluyla uzaylıyı yakalasa o parayı vermem boşa kimse konuşma demesin bizde düşük cc kullanıyoruz bizde uzun yol yaptık gerçekden motor dediğin bastınmı gitmeli özellikle yokuşlarda bayılmamalı 80-90 na talim etme şehir doşınıda o hızlar bisiklet hızı gibidir birde yokuşlar var :pl:

yavuz benli
05 Ağustos 2014, 14:20
Önce bi sor bakalim adamın tecrübesi varmı yok mu tmm bizim motorlar düşük cc li yavaş gidiyor ama öğreniyoruz öğrenmek önemli hız ikinci planda

kaan898
05 Ağustos 2014, 14:44
yıl olmuş 2014 adamlar hala nuh zamanından kalma cbf nin peşinde koşuyorlar ,neymiş arkadaş bu cbf ,yağda yaksa,performans fakiri de olsa cbf...aldıktan 2 hafta sonra yapılan "sözde modifiyeler" de şunlar(gerçi ybr ciler daha iyi bu konuda)
beyaz lastik yanağı :)
farı mobilet kadar aydınlatmayan motora haklı olarak takılan ama karşıdan gelenin gözünü kör eden xenon:pr:
örümcek ,kuru kafa stickerlar...:silent:
sizin pulsar neyinize arkadaş ,gri doğmuşsunuz gri öleceksiniz...

yavuz benli
05 Ağustos 2014, 15:32
Tmm cbf şekil olarak fazla afilli olmayabilir Adam kaliteyi seçmiş ve bu gayet normal bende şahsen honda tercih ederim bir çok kişi gibi. İkincisi de Hz Nuh babanın oğlu galiba direk yazmissin azıcık dikkat et boylw şeylere

mustbe
05 Ağustos 2014, 16:00
cbf piyasası olan bir motor. zevkler özeldir. almak isteyen bütçesine göre alacağı için sorulan sorunun dışına çıkmadan cevap versek arkadaş daha mutlu olur... gayet güzel 70 km hızda kaymak gibi giden sonrasında dikkat seviyesini yükseltmeniz gerekir. lastiğini değiştirmek , yağını kontrol etmek gerekir ki bir motor hidrojen ile bile çalışşa bakılacak yerler vardır....
bugun sıfır alsan 5800 tl. sigorta ile plaka masrafı ikinci el ile çok farklı değil o hatayı yapmayın.... şöyle açıklayım daha doğrusu sıfır + masraf 6000'e gelir. ikinci elde ise 5500 + devir ve sigorta işlemleri de 5850 civarı olur. 150 tl için değmez ama sizin gibi fazlılıkları olan bir motor bulduğunuz zaman artıları hesaplayın şite:)

ahmetttttt
05 Ağustos 2014, 16:18
burda insanlardan fikir istiyoruz ama adam honda düşmanı çok alakasız şeyler yazıyo!!!!!

yavuz benli
05 Ağustos 2014, 16:47
Hondasi olmadığı için honda düşmanı bosver sen onu: ) he bide sıfır alınca plaka masrafı falan 600 lirayı buluyor benim bildiğim hem ekstra falan al sen bu motoru bin gez

ahmetttttt
05 Ağustos 2014, 21:54
arkadaşlar başka fiyat konusunda yorum yapabilecek yokmu????

Ezio41
05 Ağustos 2014, 22:09
arkadaşlar başka fiyat konusunda yorum yapabilecek yokmu????

Fiyat ideal kardeşim . Daha iyisini almak istiyorsan sıfırını alman lazım . :wiinkk:

porlanoche
05 Ağustos 2014, 23:41
Dostum ben arada kalmistim, bastan soyleyeyim taraf tutmuyorum. 2 3 makina aradinda kalmistim. Cbf, cbr 125, pulsar 200. Akrabamda oldugu icin cbf'e bindim kullandim gezdim eyvallah fena degil ama bu kurye motoru krali da olsa kurye motoru. Yanlis anlasilmasin olay kurye kotulemek degil. Motorcu adam artist olur abicim, bi klasi olur ve olmalidirda. Bu klaslik cbf de nerede? 2 yag yakiyor deniliyor e ne anladim bu isten. Cbr a gelirsek onuda kullandim sekli falan bilmeyen adam icin 10 numara. Ama birader Altinda 13 beygir makina var ama yatarak kullaniyorsun. Tabiki bi 600 yatisi degil ama brni rahatsiz etti ve gucu az geldi acikcasi. Pulsara baktim kullanmadim omu ama uzerine oturdum oturus pozisyonu rahat, e gucu de yeterli e hindistan mali. Simdi bu kadar hondacilar kizabilir beki ama hondaninda yamuklarini gorduk melek gibi gostermeye calismanin alemi yok. Bu.kadar uzun yazmamin sebebi kiyaslamak falan degil zaten kimse 125 cc lik duldulu pulsarla karsilastirmaya calismasin makara muhabbeti olursunuz. Fiyata gelince o parayi o makinaya vermem eğer fazla param yoksa tvs apachr alirim kuryr gibi gozukmem. Not : pulsar bekliyorum.

yavuz benli
06 Ağustos 2014, 03:38
Hondanin yağ yaktığını ilk senden duydum belki senin kullandiginda vardır yoksa genele vurmak doğru değil. Cbf mi pulsar mi belki olabilir pulsar ama cbr 125 mi pulsar mi dersen onada cbr derim sen yukarda cbr 125 i 600 lukle kiyaslamissin resmen ayrıca japon mali varken ne işim var hindistan mali motorla sağlam olsun biraz daha yavaş olsub varsın ama tabi buda tercih meselesi sende haklısın kendince ama bu tarz motorlar maksimum 100 km sağlıklı gidiyor onun üstü tehlikeli bence. Neyse bu işin içinden çıkılmaz kim hangi motora baktiginda içi cız ediyorsa onu almalı bence ki ben öyle yaptım memnunum da çok şükür

imtarky
06 Ağustos 2014, 03:58
Honda'nın olduğu yerde Bajaj'dan bahsetmeyin allah aşkına, birisi honda birisi Bajaj tapıyorsunuz şu Bajaj'a. CBF kurye motoru bile olsa honda arkadaş, piyasada kaç senedir CBF kullanılıyor ne şartlarda kullanılıyor hepimiz biliyoruz görüyoruz sağlamlığına kimse laf edemez.

Birisi CBR'a laf atmış kardeşim ben kullanıyorum diye demiyorum ama geçin şu klişeleri yok gitmiyor, yok uzanarak kullanıyorsun vs vs.

Hayatında honda'ya binmemiş adam kullanmamış adamlar gelipte yorum yapmasın küçük duruma düşüyorsunuz. Bajaj güzel motor geçen gün yakından gördüm inceledim benim CBR'ı ma göre ufak kalıyor şirin birşey. Ama abartmayın.

O kadar kurye kullanıyor bende kullandım kondorlu, yakıtı iyi, parçası ucuz ve ayrıca sağlam daha ne olsun.

sefasahin
06 Ağustos 2014, 10:48
Sizin bajaj hoşunuza gidiyordur.Ama bu honda ybr kötü anlamına gelmez.Kurye motoru çünki parçası ucuz,dayanıklı kendini kanıtlamış modeller.Siz bunu az yaksın diye,öğrenmek için alıyorsunuz.ister 140 bassın ister 150.cbf ybr asla elde kalmaz.

ronnytechno
06 Ağustos 2014, 12:31
Hondanin yağ yaktığını ilk senden duydum belki senin kullandiginda vardır yoksa genele vurmak doğru değil. Cbf mi pulsar mi belki olabilir pulsar ama cbr 125 mi pulsar mi dersen onada cbr derim sen yukarda cbr 125 i 600 lukle kiyaslamissin resmen ayrıca japon mali varken ne işim var hindistan mali motorla sağlam olsun biraz daha yavaş olsub varsın ama tabi buda tercih meselesi sende haklısın kendince ama bu tarz motorlar maksimum 100 km sağlıklı gidiyor onun üstü tehlikeli bence. Neyse bu işin içinden çıkılmaz kim hangi motora baktiginda içi cız ediyorsa onu almalı bence ki ben öyle yaptım memnunum da çok şükür

Yavuz arkadaşın Honda nın yağ yaktığını ilk senden duydum ifadesine takıldım , Hocam cbf benzin gibi yağ yakıyor bilginize.. Bu arada cbf motordan görsellik beklemeyen herkes için güzel motordur sağlamdır evet kurye motoru çünkü sağlam . Banada herkes cbf al dedi ama benim inanınki görünüş olarak hiç hoşuma gitmeyen bi motor bu yüzden tercihimi tvs den yana yaptım. Cbf alıpta pişman olunmayacak ve kolay elden çıkarılabilecek bi motordur, extraları ile uygun bi motor ben alın derim güle güle kullanın.

çağhan
06 Ağustos 2014, 12:52
hocam konya da yokuş mu var :)

mustbe
06 Ağustos 2014, 15:50
Yavuz arkadaşın Honda nın yağ yaktığını ilk senden duydum ifadesine takıldım , Hocam cbf benzin gibi yağ yakıyor bilginize.. Bu arada cbf motordan görsellik beklemeyen herkes için güzel motordur sağlamdır evet kurye motoru çünkü sağlam . Banada herkes cbf al dedi ama benim inanınki görünüş olarak hiç hoşuma gitmeyen bi motor bu yüzden tercihimi tvs den yana yaptım. Cbf alıpta pişman olunmayacak ve kolay elden çıkarılabilecek bi motordur, extraları ile uygun bi motor ben alın derim güle güle kullanın.

devirsiz kullanımda çok yakıyor yağı evet ama 5000 devir civarında kullanıp da yağ yakmak çok zor

Tİme_shİft42
06 Ağustos 2014, 16:23
hocam konya da yokuş mu var :)

Hocam dogru diyorsunuz Konyada yokus yok bu motor sonucta bisiklet degilki konyada mahalle aralarında süreyim ben dogma büyüme buralıyım bi hafta sonu oldugumda bi sehir dışına kaçmak virajlara girip çıkmak isterim :) 100 kmh hız yapacağız diye sekilden sekile gir karşıdan rüzgar esince hızın düşşün sollamalarda bekle babam bekle düsük cc ile olmuyor 250 cc lazım 6.000 liran var madem bajaj pulsar al diyorum millet bana Hondası yok diye eleşiyor :pl:

Ayrıca yağ yakmasın diye 80 kmh hızı gecmeyen cbfcileride biliyoruz :queen: