PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STMAX MEGA-100 cup alcam iyi mi ?

motoco
04 Ağustos 2014, 15:37
Selam arkadaşlar.

Bajaj 125 alcaktım gücüm yetmedi st mega100 almaya karar verdim. Kullanan oldu mu acaba yorumlarını merak ediyorum. Diğer cup lardan daha kaliteli duruyor. Önceki motorumda mondial cup 100 dü, pratikliğini ve malzeme taşıyabilmelerini seviyorum cup ların.
Yorumlarınızı bekliyorum. Herkese bol dikkat diliyorum. ;)

Carbondioxid
04 Ağustos 2014, 15:48
Cub'lar candır, arslan gibi her işi görüyorlar, kullanımı'da pratik, dediğiniz gibi yük taşıma abartılmazsa, şasi zarar hesabı vs, her halükarda iş görmekteler, model hakkında bilgim yok malesef, sadece Cub seçiminiz isabet olmuş :cat:

MotojeN
04 Ağustos 2014, 16:29
Aslan mı Arslan mı ??? Kafam karıştı TDK da Arslan insan ismi diyor Aslan Hayvanın ismi :D

Carbondioxid
04 Ağustos 2014, 16:38
Aslan mı Arslan mı ??? Kafam karıştı TDK da Arslan insan ismi diyor Aslan Hayvanın ismi :D

Siz hangisine teveccüh ederseniz, o'dur efendim.

babaduru
04 Ağustos 2014, 17:38
Çinli cublara göre daha kaliteli ve yakışıklı duruyor bence.Yakından inceleme şansım oldu ama sürmedim.

kngsze
04 Ağustos 2014, 19:04
Siz hangisine teveccüh ederseniz, o'dur efendim.

Bende böyle düşünüyorum.

Tamam kurallara uymamız gerekir ama hangimiz günlük hayatta bu kadar pimpirikliyiz.

Okuduğum yazar,yazdığım gibi okurum.Laylon demek hoşuma gidiyor.

Buna kimin itiraz etmeye hakkı var ? Veyahut Ne yapıyorsun demek yerine nörüüün,diyorum.

Hoşuma gittiği gibi yazar,çizerim.Kimse de karışamaz.

Ha tutup dersin ki kamu veya özel bir idareye bir şey yazılacak o zaman eyvallah.

A'dan z'ye kadar ama öteki durumlarda freewrite...

Niye böyle bir savunma yapmak gereksimi duydum bilmiyorum ama yanlış anlamayın.:king:

motoco
05 Ağustos 2014, 03:13
Tesekkurler arkadaşlar.